טס לארה"ב ,צריך מכם טיפים ועזרה במגוון נושאים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טס לארה"ב ,צריך מכם טיפים ועזרה במגוון נושאים

achiya1

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע אם ההבדלים במחירים שווים את הבלאגן...

הדודג' בכל מקרה נראית יותר נוחה,יש לה שולחן כזה באמצע וכל מיני שטיקים ששווים את הכסף ממבט ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם Chrysler Town&Country אחלה אוטו.

נסעתי חודש שלם באחד כזה שקיבלתי כשדרוג בחינם.

יצא לי אפילו לישון בו לילה אחד. (נתקעתי בלילה) - מקפלים את המושבים האחוריים ויש לך אחלה שטח.

אם אתם כל המשפחה... - זה קצת בעייתי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין המחשב הניד חבל לנסות לחמוק איתו מהמכס כי המס למחשבים בארץ יחסית נמוך בסביבות ה15 %

ועם יתפסו אותך גם יבדקו דברים אחרים

בכל מקרה טיפ להרבה מדינות -תבקש מחנויות של מוצרים יחסית יקרים את הנירת של הזיכוי ממס מקומי בארצות הברית זה 8-10% תלוי במדינה

והמכס בארץ מכיר בזה שעושים חשבון של כמה שאתה משלם

בכל מקרה שאתה טס בחזרה אתה צריך לעשות את הפרוצדורה לקבל זיכוי -בדרך כלל מזומן

ושמור את התופס שיהיה לך למכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

roeesnir-איך אני יכול להשוות בין נפחים של תאי מטען של מכוניות ? ידוע לך?

קרירין-זה לא שאני מתכוון להבריח סמים,סה"כ מה שימצאו אם יחפשו זה קצת בגדים נעליים והכל לשימוש אישי.

לגבי הניקוי ,לא הבנתי מה התפקיד של החשבונית כשהיא מגיעה למכס,היא אומרת להם כמה עלה המחשב כי הם לא יכולים להסתמך על מה שאומרים להם?

מה זה הזיכוי שאתה מדבר עליו ?

נגיד מחשב עולה 600 דולר בחנות בארה"ב אני צריך להוסיף על זה מיסים בהתאם למקום ? כאילו כמו המע"מ שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

roeesnir-איך אני יכול להשוות בין נפחים של תאי מטען של מכוניות ? ידוע לך? אני בטוח שאפשר לברר

קרירין-זה לא שאני מתכוון להבריח סמים,סה"כ מה שימצאו אם יחפשו זה קצת בגדים נעליים והכל לשימוש אישי.

לגבי הניקוי ,לא הבנתי מה התפקיד של החשבונית כשהיא מגיעה למכס,היא אומרת להם כמה עלה המחשב כי הם לא יכולים להסתמך על מה שאומרים להם?

מה זה הזיכוי שאתה מדבר עליו ?

נגיד מחשב עולה 600 דולר בחנות בארה"ב אני צריך להוסיף על זה מיסים בהתאם למקום ? כאילו כמו המע"מ שלנו? בטח. על כל דבר, גם אוכל בסופר מרקט, פיצה וכו'... צריך לשלם מס. המחירים בארה"ב לא כוללים מס. צריך להתרגל לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפחי תאי מטען ניתנים לבדיקה באתר היצרן.

מס מקומי משתנה ממדינה למדינה, נע בין אפס ל-10%. בניו יורק המס הוא 8.875% למעט מוצרי צריכה ותרופות.

במסצ'וסטס לדוגמא, אין מס על ביגוד ובדלאוור אין מס בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר קל לי להשוות עם 1000$

נגיד מחשב עולה 1000$ ודרך אגב בארצות הברית נהוג לא להגיד את המס המקומי לפני (לפחות זה מה שמישהו אמר לי פעם )

אז אתה משלם 1080 או 1100 תלוי במדינה בארצות הברית

עם אתה עושה את הפרוצדורה של התיקר נותנים לך נירת כולל תמונה של הדרכון שלך

ולפני שאתה יוצא מארצות הברית -בשדה תעופה יש מקום לזה

עם אתה כן תירצה להכריז על המחשב במכס -לא חובה אבל אפשרי (המכס לא יודע על הזיכוי )

אז אתה מראה להם את הזיכוי ואז המכס מחושב לפי המחיר הזה

ולא לפי המחיר שכולל מס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר מניסיון? כמה שחפרתי בנושא ראיתי שאין דבר כזה tax free בארה"ב ושהאפשרות היחידה לקנות ללא מס היא במידה והמוצר נשלח לחו"ל. אשמח לאיזשהו לינק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי החנויות מוכרות לך במחיר מלא -הזיכוי לא קשור לחנות חוץ מהמסמכים

אני יודע שבתאילנד יש את זה ועוד ארצות -לא בדקתי בארצות הברית

עם אתה קונה מוצרים יקרים תבדוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיסים בארה"ב לא קבוע בחוק פדרלי, לכל מדינה (state) יש סמכות לקבוע את שיעור המס. לכן זה משתנה ממדינה למדינה (כמו הרבה דברים)

ניתן לבדוק בוויקיפדיה לנתונים מעודכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין נתן חצי עצה טובה (לקחת קבלות ולנסות לקבל החזר מס) וחצי עצה מיותרת (להכריז על המחשב בכניסה לארץ)

בהחלט אם אתה קונה משהו מחשב יקר שווה לקבל החזר מס, זה קצת עבודה ואפשר לקבל כמה מאות שקלים חזרה

ועדיין, אין שום טעם להרכריז על מחשב, אין שום סיכוי שיעצרו אותך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין נתן חצי עצה טובה (לקחת קבלות ולנסות לקבל החזר מס) וחצי עצה מיותרת (להכריז על המחשב בכניסה לארץ)

בהחלט אם אתה קונה משהו מחשב יקר שווה לקבל החזר מס, זה קצת עבודה ואפשר לקבל כמה מאות שקלים חזרה

ועדיין, אין שום טעם להרכריז על מחשב, אין שום סיכוי שיעצרו אותך על זה

בטח שאפשר ואז הקנס יאפוך את העסקה ללא משתלמת

נכון שהסיכוי ליתפס נמוך -וזה על הרבה מוצרים ולא רק ניד פשוט כי המון "מבריחים" ואין מספיק פקידים לבדוק את כולם

אבל אפשר ליתפס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...