טס לארה"ב ,צריך מכם טיפים ועזרה במגוון נושאים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טס לארה"ב ,צריך מכם טיפים ועזרה במגוון נושאים

achiya1

Recommended Posts

שלום

אני טס לארה"ב באוגוסט ורציתי לקבל מכם כמה שיותר טיפים על מה כדאי לעשות ולקנות

אציין שאני נוסע לניו יורק-פלורידה ואולי אורלנדו אז אם אפשר אטרקציות באיזור.

אשמח לקבל כל טיפ שיכול להנעים ולהוזיל את הטיול...גם דברים שלא שאלתי עליהם.

אז ככה בכמה תחומים-

ביגוד והנעלה:הבנתי שהמחירים ברצפה בכל מה שקשור בביגוד,אני מחפש מקום לכל הבגדים פחות או יותר,טומי וחבריו במחירים זולים..המליצו לי על שני outlet אחד שמו אליזבט בניוג'רזי ואחד סיקוקס שעליו אין לי מידע ממש.

אני מעוניין לקנות נעלי ריצה ונעלי הרים אם אפשר המלצה על מקום כזה או שבאווטלט מוצאים הכל..

אלקטרוניקה ומחשבים:כרגע מה שנראה לי אני הולך לקנות שם זה בטוח גם אם אני לא כל כך צריך אותו כרגע.

שאלתי חבר איפה כדאי הוא אמר BEST BUY וחבר אחר אמר b&h שבדקתי דגם מסוים בשני האתרים שלהם של b&h היה זול ב50 דולר,יש מקומות יותר זולים למוצרים האלה?

סלולרי בחו"ל:מה כדאי לעשות כדי להוזיל עלויות ? אני אצטרך לדבר מארה"ב לישראל וגם בתוך ארה"ב בין פלאפונים ישראלים והבנתי שזה יכול להיות מאד יקר.שמעתי על דבר כזה שקונים SIM שם ורציתי לדעת מה זה? סוג של טוקמן? מה לגבי מכשיר? כל מידע בנושא יעזור.

מכס:כפי שנכתב לעיל אני מעוניין לקנות מחשב נעליים בגדים ועוד דברים שאמצא בדרך..אני לא הולך לקנות כמויות מסחריות מכל דבר,אבל הבנתי שעדיין יש בעיות עם המכס,למשל שאם אני מביא מחשב צריך לפתוח אותו לפני ושיראה כאילו באתי איתו מהארץ,זה נכון? מה עוד צריך לעשות?

מקומות חובה:טוב אז בגדול אני מחפש המלצות למקומות מוכרים ולא מוכרים שחובה לראות במשך ה16 יום שם.המליצו לי בנתיים על 6flags ,duggies ( אני מחפש אוכל כשר) canalstreet ,מוזיאון המדע,הופעה בברודווי,סנטראל פארק,גראנד זירו +אמפייר סטייט בילדינג רוף,פסל החירות ..

woodbury common outlet (מה כדאי מכל האווטלטים ? לא יהיה לי זמן לכולם..)

עוד יעלו לי שאלות אני מאמין עד לטיסה..

תודה רבה מראש על הסיוע J

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הפריטים שתביא איתך לארץ.

בגדים: אל תביא מכל חולצה כמה, ואל תביא בכמות גדולה בכלל, תוריד את הטיקטים מכל הבגדים ואם ישאלו אותך על זה (למרות שלא נראה לי שישאלו) תגיד שזה שלך.

המחשב, תפתח אותו, תעשה בו שימוש קטן, תוריד ניילונים וכאלה דברים, תפזר את האביזרים שלו בתיק, בלי הקופסא שלו כמובן.

כנ"ל לגבי מכשיר סלולרי, לפזר את כל האביזרים בתיק וללכת איתו בכיס.

לא אמורים לעשות לך בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להביא מכל חולצה כמה הכוונה לא לקחת חולצה באותו סוג ובאותו צבע פעמיים נכון?

ד"א מה לגבי משקל עודף? מישהו יודע כמה משלמים על זה?

ועד כמה קילו מותר בכלל לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאין טעם להזכיר שבפלורידה יש פארקים כמו זבל, ודברים כמו walt disney world ו- universal studios.

אני מתכנן טיול לחודש במזרח ארה"ב בתקופה של ספטמבר אוקטובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאיפה להתחיל...

קניות - אם אתה מחפש ממש זול אז יש שני אאוטלטים עם מחירים ברצפה marshalls, tj maxx

יש שם הרבה זבל אבל גם המון מציאות. אלה רשתות גדולות ויש להם סניפים בכל מקום. יש גם מרכזי prime outlet שזה כמו

מרכז מסחרי גדול עם המון חנויות אאוטלט, כל אחד של מותג ספציפי.

כמו שנאמר תוריד את הטיקטים לפני החזרה (ורק לפני, אם תרצה להחזיר שטויות שקנית תוכל לקבל החזר כספי)

אני קניתי משם לפטופ בבסט ביי. הם היו יותר זולים מכל מקום אחר בהפרש ניכר, אבל זה היה רק על הדגם שרציתי. תמיד צריך לחפש דילים

ותמיד מוצאים. יש המון חנויות ורשתות. כמובן לחזור בלי הקופסא (אפילו תיקח אותו עליך בתיק גב).

לגבי מקומות ואטרקציות - הכל פונקציה של מה תספיק ואיפה תהיה. כמובן שבפלורידה יש לך את כל הפארקים העצומים שמומלצים מאוד

(תוכל לוותר על six flags) צריכים כמה ימים לפחות. יש גם המון פארקים של , תנינים, תוכים הכי גדולים שראית בחיים שלך.

אם אתה (או משפחה) אוהבים הימורים, תעברו באטלנטיק סיטי. יש גם המון תצוגות של מכוניות גם שם וגם במיאמי.

ניו יורק - כל מה שאמרו לפניי. שם לא תהיה לך בעייה של כשרות, יש לך מסעדות כשרות כמו זבל. בברוקלין אפילו תוכל לדבר עברית עם

מרבית עובדי המסעדות. טיים סקוויר, קפה ברוקפלר סנטר, רחוב 47 לראות את חיי העסקים של זהב ויהלומים. סנטרל פארק.

אפשר להספיק את הרוב ביום-יומיים של הליכה רגלית מאומצת.

הכי טוב שתחפש את המקומות האלה בגוגל מפות (אפשר אפילו לטייל ברחוב!) ולרשום כתובות. לא תהיה לך בעייה להתמצא במנהטן.

אתה מוזמן לשאול שאלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רוב הדברים בארה"ב בין אם זו חנות ענקית או לונה פארק גדול,את הכל קשה להספיק בטח שאתה מסתובב עם משפחה.

לכן יהיה עלינו להתפצל הרבה פעמים ובגלל זה חשוב כל הקטע של פלאפון בחו"ל ,במה אתה השתמשת כדי להוזיל עלויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למחשב הנייד,אני אוציא אותו מהניילונים ואת כל המדבקות כמובן אבל אני כנראה לא אמצא כבר בארה"ב אותיות בעברית להדביק על המקשים,אני שואל אם יש סיכוי שבמכס יתחילו לשאול שאלות מעצבנות ולעשות חיים קשים? "איך זה מחשב שלך אתה מסתדר בלי עברית?" מה אני אגיד להם כן אני כותב עיוור חח ..לאיזו רמה הם מגיעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ימים לפני הנסיעה תעשה הזמנה באינטרנט של ציוד המיחשוב שאתה רוצה ותשלח אותו לכתובת שתגיע אליה

אם זה מלון או דירות ההזמנה תגיע לשוער והיא תחכה לך אצלו

ככה יוצא הכי מעט מיסים והכי זול

אני גרתי בדירה מושכרת במנהטן ומאחורי השוער הייתה ערימה ענקית של חבילות, כולם עושים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא. ברמת העיקרון אתה אמור להצהיר על לפטופ כשאתה יוצא מהארץ. מצד שני גם על אמורים אבל אף אחד בחיים לא עשה את זה.

אף אחד לא יפתח לך את המחשב ויבדוק אם יש לך מחיצה מפורמטת או שעות שימוש בהרד דיסק.

כמו שאמרתי, שים אותו בתיק גב עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...