טס לארה"ב ,צריך מכם טיפים ועזרה במגוון נושאים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טס לארה"ב ,צריך מכם טיפים ועזרה במגוון נושאים

achiya1

Recommended Posts

כמה ימים לפני הנסיעה תעשה הזמנה באינטרנט של ציוד המיחשוב שאתה רוצה ותשלח אותו לכתובת שתגיע אליה

אם זה מלון או דירות ההזמנה תגיע לשוער והיא תחכה לך אצלו

ככה יוצא הכי מעט מיסים והכי זול

אני גרתי בדירה מושכרת במנהטן ומאחורי השוער הייתה ערימה ענקית של חבילות, כולם עושים ככה.

כרגע לפי מי שאני יודע ,אנחנו הולכים לעבור בין הרבה מלונות כל יום בערך מקום אחר,איחור קטן במשלוח ואני לא אקבל אותו..

בגלל זה אני מעדיף best buy וכד' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד שאלות על הלפטופ ברשותכם..

אחריות,נגיד ואני קונה מחשב של דל אני צריך להוסיף תשלום על אחריות בינלאומית ? איך זה עובד?

ונגיד ואני לא רוצה לקנות מחשב עם ווינדוס מותקן,נגיד אני רוצה להתקין עליו ..יש אפשרות לבקש שהמחשב יבוא בלי ? וככה לחסוך אפילו עלות?

ולא אמורה להיות לי בעיה עם העברית על המקלדת נכון? יש מקומות בארץ שחורטים או שמדביקים מדבקות על המקשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לפטופים בעיקר מסדרות עסקיות שבאות עם אחריות בינ"ל. לאחרים כמעט תמיד יש אפשרות לשדרג את האחריות לבינ"ל בתוספת כסף.

אפשר לפעמים לקנות מחשב בלי מערכת הפעלה ולחסוך כסף. לפעמים ווינדווס בא כסטנדרט. במחשבי יש הרבה פעמים אפשרות לקבל

מערכת הפעלה .

ניתן לבצע חריטה בלייזר של אותיות, עולה בין 100 ל-200 ש"ח תלוי בכל מיני גורמים. לי יש מקלדת עם תאורה אחורית, קיבלתי הצעת מחיר

של 150 ש"ח ובסוף לא עשיתי. בזכות זה למדתי להקליד עיוור בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך,

לפני שאני טסתי לניו-יורק עשיתי מחקר די מקיף ותיכננתי משהו ברמת הפרעה אובססיבית, וחלוקה לפי אזורים ומה לא, אז מספר עצות:

בגדים: אני מאוד ממליץ על century 21 לא יודע למה לא הזכירו פה אבל זו החנות הכי משתלמת שנכנסתי אליה, חנות אאוטלט עם כל המותגים והכל ב-50% מינימום, 5 קומות של הכל - ויש מבחר טוב עם רוב המידות - נמצא ברחוב cortland במנהטן.

אל תלך ל-woodburyהנסיעה הלוך וחזור באוטובוס עולה איזה 45$ וזה לא שווה את זה, אני נסעתי וממש התבאסתי, זה אמנם אאוטלט אבל בקושי יש שם מידות, הכל כמעט XL+ , והמחירים גם לא משהו בסביבות ה-15-20% הנחה.

יש גם אאוטלט בניו-ג'רזי - jersey gardens או משהו כזה, לא נסעתי לשם אבל זה קרוב יותר - 15$ הלוך ושוב - אבל המליצו לי לא ללכת.

אלקטרוניקה: בסט ביי אחלה חנות ולא יקרה, אני לא כל כך התלהבתי כי ציפיתי למבחר מחשבים ניידים גדול יותר, לגבי העברית, היה שם בחור ברזילאי שקנה מחשב והוא ביקש שישימו לו בפורטוגזית ומקלדת מתאימה והם שמו לו, אולי אפשר לשאול אם הם מטפלים בעברית.

b&h חנות גדולה, יותר גדולה מבסט ביי וגם המבחר גדול יותר, המון יהודים עובדים שם.

שיחות בטלפון: לא ממליץ להתקשר לארץ בכלל, מאוד יקר, שלח SMS-ים מדי פעם למי שצריך.

מקומות: כל מה שאמרת, גראונד זירו אין שם כל כך מה לראות, בונים שם איזה משהו, אבל אם תלך ל-century 21 תוכל להעיף מבט כי זה קרוב.

times square, בסנטראל פארק יש גם גן חיות אם בא לך לראות, אפשר לעשות גם טיול באופניים.

לגבי מזכרות: אל תתפתה לקנות בחנויות הראשונות שאתה רואה, ככל שאתה מתרחק מהמרכז המחירים רק יורדים, לדוגמא חולצות "אני אוהב את NY" בטיימס סקוור יעלו לך 1 ב-10$ אם תתרחק תמצא גם 9 ב-11$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאוטלט בניו ג'רזי מצויין ושווה. יש שם חנויות מוזלות של אברקרומבי ופיץ במחירים ממש טובים אמנם המבחר מצומצם אבל בחנות הדגל במנהטן ישחטו אותך. בכניסה תראה פספורט ותקבל חוברת קופונים.

אינטרנט בחינם יש במרכזים של אתה יכול להשתמש שם בדאר אלקטרוני בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מכשיר טלפון משוכלל מספיק בשביל ,אני אשתמש כנראה בסים חד פעמי.

ידוע לכם אולי איפה מומלץ לקנות אולר של לטרמן במחירים טובים? ואם יש בעיה להכניס את זה למזוודה ולטוס עם זה חזרה?

שמעתי על אווטלט באיזור הניאגרה,מישהו יודע על זה פרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טס לארה"ב רק לעשות קניות או משהו? ;D

חח זה נשמע ככה אה?

זה פשוט הדבר שהכי לא סגור בטיול הזה ואני יודע שאפשר להתברבר בגלל כל החנויות שם.

את רוב הדברים הטיוליים של הטיול כבר המשפחה סוגרת..מדי פעם אני יכול להגניב טיפ כמו ששאלתי בהתחלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לניו יורק נוסעים בשביל לעשות קניות

ככה הרבה קניות וקצת מוזיאונים קצת ברגל וקצת אמפייר סטייט בילדינג

פלורידה לעומתה מדינה הרבה יותר מענינת אבל לנסוע לפלורידה באוגוסט זה כמו ללכת לסאונה + אילת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...