שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.! - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחקו אותה "אפל" עם הIOS 5 שלהם.!

Shtupel

Recommended Posts

משעשע. כבעל דיזייר S אני יכול להגיד לך ששום דבר (!) מהדברים שכתבת - אינו נכון.

המצלמה לא רעה בכלל (ברור שהיא לא ברמה של DSLR, זה עדיין טלפון. אבל היא לא רעה בכלל)

אין שום תקיעות ובעיות (?)

ה- market ממש לא "מלא בזבל", לא יותר מהזבל שמסתובב אצל אפל

אני לא נתקלתי בנושא הזה של ה-wifi , וניסיתי ממש בכוח למצוא אותו. ללא הצלחה.

המסך מצויין.

ויש עברית מצויינת.

...

עכשיו כך את כל זה ותשווה אותו לאייפון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך הצלחנו לזלוג לנושא של מה עדיף אנדרואיד או (או יותר מדויק מה יותר טוב או בעלי האנדרואיד המתחרים).

אני עם וממש מרוצה מהעובדה שהכל מקוסטם, והחלפת הרומים וכו'.

אין דבר שאני לא יכול לעשות בו, יש לו יתרונות וחסרונות.

אחד הדברים שאני חייב להודות שאני לא סובל זה ריבוי הכפתורים, בייחד כפתור הsearch הכ"כ לא נחוץ לדעתי, לכן העיצוב של הגלקסי של מושך אותי יותר, וכמובן המחיר :xyxthumbs: .

גם לאייפון יש יתרונות וחסרונות אבל אם אני אכנס לזה שוב זאת תהיה הפעם השלישית שאני עושה את זה באשכול הזה :silly:

אני תמיד בעד תחרות בריאה, אפרופו מתי סטיב ג'ובס הולך למות? :s05:

חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני מכובד?

חחחחחחחח....לפחות את מצחיק.!

אבל האיש אומרים שחולה במחלת הסרטן, אז באמת אני חושב שזה לא יפה....

איך הצלחנו לזלוג לנושא של מה עדיף אנדרואיד או (או יותר מדויק מה יותר טוב או בעלי האנדרואיד המתחרים).

אני עם וממש מרוצה מהעובדה שהכל מקוסטם, והחלפת הרומים וכו'.

אין דבר שאני לא יכול לעשות בו, יש לו יתרונות וחסרונות.

אחד הדברים שאני חייב להודות שאני לא סובל זה ריבוי הכפתורים, בייחד כפתור הsearch הכ"כ לא נחוץ לדעתי, לכן העיצוב של הגלקסי של מושך אותי יותר, וכמובן המחיר :xyxthumbs: .

גם לאייפון יש יתרונות וחסרונות אבל אם אני אכנס לזה שוב זאת תהיה הפעם השלישית שאני עושה את זה באשכול הזה :silly:

אני תמיד בעד תחרות בריאה, אפרופו מתי סטיב ג'ובס הולך למות? :s05:

חחחח

ברור שיש יתרונות וחסרונות לכל אחד וכל אחד בוחר מה שמתאים לו בסופו של דבר, אבל אני אומר לך מה הכי מעצבן אותי.....זה ההתלהבות מהגלקסי הזה.....זאת חתיכת פלסטיק!!! למה לא לקחת HTC?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני מכובד?

לא יודע ,ההיתי בטוח שזה HWzone ולא FXP :kopfpatsch:

Micool ,אני חושב שכדאי שתפסיק כבר עם הפלסטיק הזה, יש גם אנשים שיודעים לבנות ממנו דברים שמרגישים מאוד איכותיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש יתרונות וחסרונות לכל אחד וכל אחד בוחר מה שמתאים לו בסופו של דבר, אבל אני אומר לך מה הכי מעצבן אותי.....זה ההתלהבות מהגלקסי הזה.....זאת חתיכת פלסטיק!!! למה לא לקחת HTC?!

הבעיה בסאמסונג זה לא הפלסטיק, זה הממשק המטופש הוואנבי אייפון שלהם, אין דבר יותר מושלם מהסנס של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בסאמסונג זה לא הפלסטיק, זה הממשק המטופש הוואנבי אייפון שלהם, אין דבר יותר מושלם מהסנס של .

עניין של השקפה, לדעתי הSENSE הוא BLOATED

הממשק של הוא גם לא מי יודע מה אבל הוא נוח ולא מלא בשטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה לא חייב להשתמש בווידגאטים? אם אתה לא משתמש בווידגאטים נשאר לי ממשק פשוט מאוד בסנס שמזכיר מאוד את הממשק המקורי של האנדרואיד עם טיפה אקסטרות (במיוחד הלוקסקרין בסנס החדש), הממשק של סאמסונג שונה בתכלית מהממשק המקורי של האנדרואיד והם פשוט ניסו לתת לממשק שלהם הרגשה של ..

אבל מה זה משנה, בדיוק בשביל זה יש לנו , לא מתאים הממשק? כנס למרקט ותוריד אחד אחר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני יודע

אני מכיר את ממשק הסנס מהגלגול הראשון שלו עד היום

(דיימונד, HD2, 1 (דזייר), דזייר HD)

אין שום קשר בין הממשק של לממשק המקורי של

זה שהDRAWER נפתח (בערך) באותו סגנון זה ממש לא אנדרואיד

אחרי נסיונות עם שניהם (סמסונג וHTC) אני מעדיף את הLAUNCHER הבסיסי של GB :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל לא מעתיקה שום דבר מהסידיה .. אפל שכרה את המפתח של Mobilenotifier לעבוד אצלה.. זה win לנו כי נקבל מערכת עידכונים מלוטשת , win לאפל כי יש להם מפתח מוכשר והתלונות על מערכת העידכונים יפסקו וכמובן win למפתח שיש לו עכשיו עבודה באפל ..

שנית ה״העתקה״ היחידה שלה היא העובדה שתיבת ההודעות יורדת למטה.. אני לא קורה לזה ממש העתקה .

חוץ מזה יש המון דברים אחרים כמו האפליקציה של הTodo list , המקלדת המתפצלת לאייפד ,האינטגרציה של טוויטר במערכת , mirroring של המסך לטלוויזיה באייפד 2 דרך AirPlay, סינכרון דרך wifi וכו׳ שאפל ממש לא העתיקה ,לא אומר שהדברים האלו הם המצאות המאה .. אבל העתקות זה לא ..

אמממ... בוא נראה:

הNotification center - הם אשכרה לקחו את המפתח של האפליקציה מסידיה

Air sync - עכשיו ניתן לסנכרן את המכשיר עם האייטונס מבלי לחבר אותו. אז נחש מה? האפליקציה קיימת בסידיה, וגרוע מזה, אפל העתיקו 1 ל-1 את האייקון שלה, שזה הכי מגוכח בעולם.

אפשרות בזמן הצילום להחליק אצבע על המסך וזה יעבור לאלבום התמונות. מיקרוסופט עכשיו מתכוונת לתבוע את אפל [או לפחות התחילה לעשות רעש על העניין] כי מדובר בתכונה שיושמה במכשירי הPHONE7 שלהם וגם נרשם על העניין פטנט ע"ש מיקרוסופט.

יש עוד מספיק דברים. אז אומנם זה תכונות הכרחיות למכשיר, ואני ממש אוהב , אבל בוא נודה, מקוריות לא היתה פה. גניבה? בחלק מהמקרים ממש כן. אבל ככה זה כשחברה כמו מוציאה עם המס' הזוהר "5", הם חייבים לדחוף כמה שיותר שינויים כדי לתת הצדקה לעידכון ההו-כה מטורף שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני יודע

אני מכיר את ממשק הסנס מהגלגול הראשון שלו עד היום

(דיימונד, HD2, 1 (דזייר), דזייר HD)

אין שום קשר בין הממשק של לממשק המקורי של

זה שהDRAWER נפתח (בערך) באותו סגנון זה ממש לא אנדרואיד

אחרי נסיונות עם שניהם (סמסונג וHTC) אני מעדיף את הLAUNCHER הבסיסי של GB :)

אני לא מצאתי שינויים משמעותיים בממשק בין הלאנצ'ר המקורי לסנס, אפשר לראות שמתחת לטיפה קאסטום שHTC עשה מסתתר אותו מנוע של הנקסוס, סאמסונג ניסו למחוק בממשק כל הבדל בין לIOS

ווידאו של ההבדלים בין הממשקים:

כמובן שיש הבדלים, אבל הממשק עדיין כמעט זהה כשמוציאים את הוידג'אטים מהמשוואה, כשמוסיפים אותם אז אתה פשוט מקבל מכשיר הרבה יותר נוח ויעיל ואתה פשוט מקבל יותר מהטלפון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...