איך קראתם לרשת האלחוטית שלכם? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך קראתם לרשת האלחוטית שלכם?

judas_clown

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תותח אחי! לא ידענו שאפשר לעשות את זה, זה ממש סוס :xyxthumbs: א

יזה מגניב יא אללה.. להסתיר את השם - מי היה חושב שאפשר לעשות כזה דבר פששש פלאי הטכנולוגיה...

(אלה שמסתירים את ה SSID נא לא להתפלצף בעניין הזה, כבר הוכח שזה פחות מאובטח ועדיף שם גלוי, ארוך ולא שגרתי או דיפולטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guest מקושר ישירות לאינטרנט דרך מודם שלא גולשים דרכו בד"כ(רק לגיבוי) עם הגבלה + Capture Portal עם OTP

DMZ(מקושר למכונות להורדות ולשירותים אחרים)

Internal 1

Internal 2

Bezeq פתוחה לכולם(מקושרת למכונה עם בערך כל אקספלוייט RPC\SMB שיצא מאז בלאסטר custom coded עם מטרפרטר בתור הpayload, בשביל שיום אחד אפשר יהיה להרים איזה בוטנט חמוד(בספירה האחרונה 137 אהבלים פעילים) בתור honeypot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלי קראתי מיצי, ואז היא שרטה אותי..

למה ששם הרשת יבריח אנשים? אם אני גנב אינטרנט, אני מגדיר "התחבר אוטומטית לרשתות" ואין לי מושג מה הSSID שלך.

אצלי מוגדר WPA2 עם filtering, וגם אם מישהו יצליח לפרוץ הוא מוזמן לחפש - אני מחייג PPPOE מהמחשב.

קראתי לרשת Bezeq-Yonizaf ואני לא מתכוון לשנות בגלל הדיון הזה - זה לא באמת מבריח אנשים, ואין לי אינטרס לקלל/להעליב את השכנים או לעשות צחוק מעצמי. מה גם שמי שיראה את שם הרשת רוב הזמן זה אני.

איזה רציני אתה. םם

סך הכל דיון של צחוקים אחי, תירגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guest מקושר ישירות לאינטרנט דרך מודם שלא גולשים דרכו בד"כ(רק לגיבוי) עם הגבלה + Capture Portal עם OTP

DMZ(מקושר למכונות להורדות ולשירותים אחרים)

Internal 1

Internal 2

Bezeq פתוחה לכולם(מקושרת למכונה עם בערך כל אקספלוייט RPC\SMB שיצא מאז בלאסטר custom coded עם מטרפרטר בתור הpayload, בשביל שיום אחד אפשר יהיה להרים איזה בוטנט חמוד(בספירה האחרונה 137 אהבלים פעילים) בתור honeypot.

אני גם רוצה ללמוד סינית... :s05: :s05: :s05: :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...