שרות לקוחות? לא בבית ספרנו - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרות לקוחות? לא בבית ספרנו

noam_m

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מספיק עם התירוץ של שביתות.

העיצומים גורמים לקצת קשיים בקבלת אישורים ממשרד התקשורת והתמ"ס. אבל מכאן ועד לא נכנסת סחורה בכלל - המרחק גדול מאוד.

מנסיון שלי עם משלוחים אוויריים שנכנסים אלינו לחברה לפחות 3 פעמים בשבוע, הדברים יכולים להתעכב לעיתים שבוע, ואף שבועיים במקרה גרוע - אבל הדברים ממשיכים לזרום לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הההם דוקא לי הם ענו מייד, התקשרתי היום לבטל הזמנה ולא חיכיתי בכלל (אולי חוץ ממתינה אחץ וזהו..)

PCH הם אחלה חבל שאתם משמיצים אותם, תבינו לחנות אין עניין להחזיק את החלקים אצלהם - להיפך

הם רוצים להיפטר מהם כמה שיותר מהר, זוהי לא אשמת שיש עכשיו שביתות..

וכמו שמישהו אמר פה, חכה עד שכל החרא הזה ייגמר.. או תשאלו אם יש את המוצר במלאי לפני שאתם קונים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נשרף לפני יותר מחודש כרטיס מסך GF4 TI ואחרי שלושה שבועות שהמוכר בחנות שקניתי לא מצא כרטיס זהה להביא לי הוא נתן לי MX זמני, לפחות זה. הוא גם מאפשר לי להוסיף כסף ולקבל R9600P שיותר פופולרי ולכן אני מקווה שיהיה יותר קל להשיג. אני סומך עליו ואני מנחש שהמצב זהה בכל הארץ, אז זה באמת בעיה אצל היבואנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאשלות קורות, אין מה לעשות...בוא נגיד שאני קניתי מספר פעמים

מ PCH ותמיד הייתי מרוצה, ולא אפסיק לקנות שם בגלל ת'רדים מהסוג הזה...

בעיות כאלה צריך להפנות אליהם ישירות, מכיוון שלדסקס את זה כאן לא יועיל הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0 אתה הצטרכת פעם למימוש אחריות?

לא קובעים אם חברה טובה שאתה קונה מחשב! אלא קובעים שאתה צריך את השירות!

אני בכלל בקניית מחשב הייתה לי בעיה איתם והיא טופלה אני מקווה (עוד שבועיים אני ידע).

אני לא מאמין שהם מעקבים מוצרים איזה סיבה יש להם?

זאת זה לא חדש שיש כל יום שביתה. כל הזמן פוגעים באזרח ואף אחד לא עושה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאמר שהצוות שם לא יעיל:

היום באתי לקחת את המחשב(אחרי 30 יום המתנה ואין ספור שינויים במפרט) עכשיו סופסוף זה היה מוכן והייתה שם פקידה מתלמדת...

לקח לה חצי שעה להוציא לי קבלה ולסדר את התשלום, חצי שעה!! חשבתי שאני משתגע!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח,

הם גם צריכים לתחזק את המדרגות שם,

אני ובנצי עלינו לדבר עם איזה איש, נראה לי המנהל סניף שם, או משהו כזה..,

אז יש שם מדרגות מפחידות כאלה, תלולות, מפורקות.. ;D

אז עלינו..זה היה סבר.., ושירדנו כמעט עשינו שם גילגולים..:lol:

הם חייבים למסמר את המדרגות למשטחים!,

אני ובנצי דרכנו על אותה מדרגה (אני קודם), והיא כזה התרוממה מאחורה, וכמעט נפלנו, :lol:

ובקשר לשירות, אני זוכר גם את הקטע שלי בפעם הראשונה שם, זה היה לפני איזה חודשיים,

קניתי קתודה ו-3 גירילים למאווררים.., אז קודם כל נתחיל מכך שהוא הוציא הדפסה של ההזמנה שלי אצליהם,

כי לא הזמנתי מראש.., והחלקים למזלי היו במלאי.. :P, אז הוא רשום באתר 3 גרילים, אבל הוא לא עשה "עדכן",

אז זה היה 17 שקל ל3 גרילים.. ;D, אני לא אמרתי כלום.., הלכתי לחדר ליד - בכדי לשלם..,

ואז האישה הזאתי חצי שעה מחזיקה את הדף ביד ולא מבינה מה מוזר שם, עד שהיא מפענחת שזאת טעות שזה צריך להיות 51 שקל

ולא 17, אז היא מתקנת, ואז אני הולך לקבל את החלקים (בנתיים אח שלי משתגע אלי הוא חייב לחזור להביא את האוטו לאחותי, כי היא מהירה מאוד!) ואז איזה קטע, חסר גריל במלאי.., יש רק 2, אז מה עושים?, משגעים אותי שוב.., אני חוזר מקבל 17 שקל בחזרה,

הולך לקחת את הדברים..(כי מקודם לא לקחתי בגלל התיקון..), ואז אומרים לי שאין אחריות על הקתודה וכדאי שאני אלך לחדר ליד שיבדקו לי שהיא עובדת.., אז לא היה לי נעים מאח שלי שהוא סופר מהיר, אז אמרתי - לא זה בסדר אני לא אבדוק, ואז אחותי מתקשרת לאח שלי, שהוא עצבני עלי ועל אחותי, שאחותי צועקת אליו בטלפון והוא צועק עליה שזאת לא אשמתו (ובצדק), והם רבים כמו מטורפים בטלפון,

בסוף אחותי החליטה לקחת מונית, והלכתי לבדוק את הקתודה והיא פעלה.., בקיצור אני ואח שלי היינו צרכים לשלם לאחותי על המונית,

בגלל שהשירות של PCH היה טיפשי, כי הם לא בדקו קודם את המלאי, ואחר כך הקבלה- האישה התעכבה שעות עם הדפים והכל,

והיינו שם איזה שעה וחצי רק בשביל מוצר וחצי..(חצי כי זה היה חלק מהמוצרים שרציתי..).

סליחה על ההודעה הארוכה.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם התירוץ של שביתות.

העיצומים גורמים לקצת קשיים בקבלת אישורים ממשרד התקשורת והתמ"ס. אבל מכאן ועד לא נכנסת סחורה בכלל - המרחק גדול מאוד.

מנסיון שלי עם משלוחים אוויריים שנכנסים אלינו לחברה לפחות 3 פעמים בשבוע, הדברים יכולים להתעכב לעיתים שבוע, ואף שבועיים במקרה גרוע - אבל הדברים ממשיכים לזרום לאט לאט.

משלוחים אוויריים לפעמים יוצאים אפילו יותר יקרים מהמוצר שאתה מנסה לקנות...

למשל לאבא שלי נתקע בנמל משלוח של מכונות לסינגפור כבר במשך חודש...והוא לא יכול להוציא משם את המטען.

אז הוא נאלץ לייצר מכונות חדשות ולשלוח במטוס, וזה עולה לו בערך פי 3 יותר מהמהמכונה עצמה(מה לעשות כבר שילמו לו)...תבין זה לא שווה להם להביא הכל בדואר אוויר.

וד"א, שום משלוח לא נכנס...אין עיכובים, פשוט שום דבר לא נכנס, האונייה מגיעה לנמל, אבל את האישור אתה לא תקבל עד שנגמרת השביתה ככה שזה לא ממש משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היו סיפורים עם PCH אבל בתכלס בסופו של יום הם היו אחלה - אולי היה קצת קשה ומלווה בריצות

אבל הצוות שם סבבה - הטכנאים מעולים ותמיד מוכנים לעזר

וזה מה שקובע

הבעיה בארץ שבשום מקום אין תודעת שרות בכלל :(:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו זיגזג

אמנם יותר יקרים אבל בסופו של דבר זה משתלם.

לא יצא לי פעם אחת לחכות יותר משבוע לחלק ושבוע זו הגזמה.

חוצמזה, הם אנשים נחמדים ויש לי הרגשה שהם אחת החנויות

המקצועיוצ ביותר בארץ.

אה!

שלא לדבר על זה שיש שם את פבל!

פבל לשלטון!

god shave the queen!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת לי ההארד דיסק לפני כמה חודשים, 6.4 גיגה, ששירת אותי כמעט 5 שנים.

PCH ניראו לי דיי זולים, אז החלטתי לקנות אצלהם הארד דיסק.

קניתי מקסטור, 40 גיגה, 7200rpm, 8mb cache.

חיקיתי שבועיים למשלוח.

מה אני מגלה כשאני פותח את החבילה?! WDC במקום מקסטור,

התקשרתי אלייהם בעצבים, למחרת הגיעה ההארד דיסק הנכון, בסדר, טועים, קורה.

אבל להביא למישהו מחשב עם סטיק מת? משהו מוזר פה...

סטיק שאמור להיות חדש, לא מת סתם ככה, ואז אין להם עוד סטיקים במלאי? מה, הם החזיקו רק סטיק אחד בשביל נעם?

לדעתי הם מנסים לשים סטיקים שכבר החזירו להם, אם עובר להם חלק, סבבה,

אם לא, מזמינים חדש, מה שלוקח הרבה זמן...

(זו רק השערה, אין להתייחס לזה כמידע מבוסס.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא הזמין סטיק מסויים שהם לא מחזיקים ממנו בכמויות...

הרי ידוע שחנויות יכולות להרשות לעצמן את המחירים הנמוכים יותר ע"י שמירה על מלאי נמוך, והזמנה של המוצר מהיבואן רק כאשר המוצר מוזמן לקניה..

בכל מקרה, נועם, מה נסגר עם המחשב שלך? אלכס עזר בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...