לא מרוצה מהאינטרנט שלי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מרוצה מהאינטרנט שלי

GolanBerlin

Recommended Posts

בס"ד

התשתית זה HOT, הספקית זה בינלאומי. אצל שניהם יש לי 12 מגה מהירות.

להגיד את האמת? אני בכלל לא מרוצה. סרטוני נטענים מאד לאט, וכשאני מעביר ל-720P זה בכלל לא נטען... חוץ מהשרת FileFlyer, כל השרתים שאני מנסה להוריד מהם - יורד לי נורא לאט ובכלל לא במהירות של 12 מגה.

וגם כשאני מנסה לצפות בסטרימינג של שידור חי, תמיד זה עובד לאט, נתקע ולא זז. ובכלל, כשאני גולש באינטרנט - אני לא מרגיש זה חלק ומהיר.

יש לי ראוטר של Level One.

מה אפשר לעשות? להחליף ראוטר? להחליף ספקית? להחליף תשתית? מה???

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המהירה.

כעקרון יש לנו שני מחשבים בבית, אחד נייח ואחד . בשניהם האינטרנט פועל בצורה זוועתית (לפחות זה מה שאני חושב).

חייגן? לא... הנייח מחובר עם כבל למודם שמחובר לראוטר, והנייד מתחבר לאלחוטי דרך הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת מה אני שואל.

א. התיאור שלך לא הגיוני, התכוונת שהמחשב מחובר לראוטר שמחובר למודם.

ב. השאלה אם בראוטר מוגדר חייגן או שמתחבר ללא חייגן (בדוק אם מסומן DYNAMIC IP).

הסיבה שאני שואל, בחיבור ללא חייגן באמת יש בעיות נוראיות ואיטיות בלתי נסבלת.

אחרי מעבר לחייגן רוב התופעות האלה נעלמו. בדוק ודווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני מתחבר עם חייגן... אני פשוט מפעיל את המחשב, לוחץ על הלחצן של הדפדפן ומתחיל לגלוש... אני לא צריך לעשות משהו לפני זה.

איפה בודקים אם רשום DYNAMIC IP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחובר עם ראוטר אתה לא אמור לעשות שום דבר חוץ מלהדליק אותו ואת המחשב.

השאלה מה קורה פנימית בראוטר.

אתה צריך לגשת לממשק של הראוטר. אני חושב שהכתובת זה http://192.168.123.254

ותבדוק שם בהגדרות, זה אמור להיות תחת WAN, אם זה חיבור ללא חייגן הוא יהיה מוגדר על DYNAMIC IP ואם הוא מוגדר על חייגן זה יהיה PPTP או L2TP עם סבירות גבוהה יותר לשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר קל לעקוף את הראוטר בתור שלב ראשון, זה גם יענה על השאלה אם יש חייגן או לא (אם אתה גולש ישר כשאתה מחבר את המודם ישירות למחשב) וזה גם יתן לך תשובה אם הראוטר זה הגורם המאט או לא.

פשוט תחבר את המחשב ישירות למודם בתור שלב ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לחבר עם מודם, והרשת אכן עובדת בצורה הרבה יותר חלקה. ביצעתי גם בדיקת מהירות, ויצא לי 12 ולפעמים 11 וקצת.

כנראה שהבעיה היא עם הראוטר? אני לא בדיוק יודע איפה למצוא את ההגדרות של החייגן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, אני חושב שהגעתי למסקנה שהבעיה היא עם הראוטר. כשאני מחבר את הלפטופ למודם, האינטרנט עובד מצוין, אבל כשאני משתמש באלחוטי - יש לי קליטה מאד נמוכה והאינטרנט עובד גרוע.

האם כדאי להחליף ראוטר? או לבקש מבזק בינלאומי/הוט לתת ראוטר חדש? ראיתי באינטרנט ש-HOT מציעים שהוא גם ראוטר, איך הוא? מומלץ?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם על אותה תשתית וספק בדיוק כמוך רק במהירות של 2.5Mb אבל כדאי לך לנסות חיבור עם חייגן(L2TP) בנתב שלך(כמו שאמרו כבר לפני) .

אני אמנם לא יודע מה הדגם של הנתב שלך אבל ככה זה אצלי בנתב(TL-WR941ND), מקווה שהתמונה תעזור...

UCD3z.jpg

אגב מחלקים את הדגם הפחות מתקדם בעל ה2 אנטנות שלא מתפרקות שהוא WR841N וגם הוא כמו הנתב שלי נמצא בנתבים המומלצים של Netchief .

קישור לנתב באתר של הוט

http://www.hot.net.il/heb/customerservice/equipment/HOTreshet/article,64/

בנוסף...

טוב, יצרתי קשר עם בזב"ל, הועברתי לחייגן (בטענת הנציג ש UFI + MPLS זה לא שילוב בריא). מקבל כתובת מ 84.110 ושיחקתי קצת מעל ל 20 דקות ללא ניתוק.

לבעלי הכבלים + חייגן (UFI), השתמשו בכתובת הבאה - 212.25.127.15

מה עם בזב"ל + MPLS?אין לי UFI, בסך הכל 2.5 מגה.
ככל הנראה שזה תקף גם במקרה הזה. לא יזיק לנסות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, HOT מביאים לי ראוטר בחינם (100 שקל התקנה כמובן...) ביום שני הבא, אז אני מקווה שיסתדר.

אבל עד אז, ואולי גם כדי שאני אעשה את זה עם הראוטר החדש, תשמעו - נכנסתי להגדרות של הראוטר ועשיתי חייגן, כלומר L2TP, אבל אז האינטרנט בכלל לא עובד!

הנה התפריט:

9wHVy.png

כפי שאתם רואים, בחרתי LT2P, אבל אז האינטרנט בכלל לא עובד! מה עושים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בIP Mode תבחר בDynamic IP(כמו בתמונה) ובServer IP Adress/Name תרשום את הIP הבא: 212.25.127.15 (שוב בדיוק כמו בתמונה של הגדרות הנתב שלי), בConnection Control תבחר בConnect Automatically וכמובן תרשום את שם המשתמש והסיסמא שקיבלת מהספקית(בזק בינלאומי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי חייגן. עזבו את זה עכשיו, Hot היו אצלי השבוע ושמו מודם חדש, אבל אני עדיין לא מרוצה!

עזבו את זה שהראוטר דפוק ומשדר עוצמת אות מאד נמוכה, כשאני מחבר את הלפטופ למודם - רק לפעמים אני מקבל 12 מגה, והאינטרנט נורא איטי ואני לא מצליח לראות אפילו שידור ישיר ב-UrStream בלי שזה יתקע לי.

באמת שנמאס לי כבר! אני משלם 12 מגה ומקבל חרא בפרצוף! כדאי לעבור מבזק בינלאומי או מהוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...