צפצופים מספק הכוח בזמן שנעשות כל מיני פעולות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפצופים מספק הכוח בזמן שנעשות כל מיני פעולות

Benj

Recommended Posts

יש לי מחשב חדש ואחרי ארבע או חמש שעות שהוא פועל אני מתחיל לשמוע מין צפצופים מספק הכוח כאשר אני עושה את אחת מהפעולות הבאות:

1. גולל דף אינטרנט ארוך - גם בעזרת גלגלת העכבר וגם בעזרת המקשים PageDown ו-PageUp.

2. ממזער או ממקסם חלון.

3. גורר חלון.

הצפצופים האלו ממש מעצבנים והם מופיעים כמעין "פידבק" לפעולות הללו.

בהתחלה חשבתי שאלו בעיות של דרייברים של כרטיס המסך, כי הפעולות נעשות אחרי שינוי משמעותי בתוכן המוצג (כמו בגלילה של דף אינטרנט ארוך), אבל זה לא עזר. יתרה מזאת, גיליתי שגם ב-KNOPPIX שזה לינוקס שמריצים מתקליטור, יש את אותן בעיות בדיוק, כך שזה בטוח לא בעיה של דרייברים.

הצפצופים האלו ממש אבל ממש מעצבנים ולכן אודה לכם מאוד אם תוכלו לתת לי פתרון שיפסיק אותם.

המפרט של המחשב:

CPU: Intel P4C 2.6Ghz

Motherboard: IS7

Memory: 2x256MB DDR400 Kingston

Video Card: Siluro Ti4200 AGPx8

Hard Disc: WD 80GB 7200 ATA-100 (8MB)

DVD-ROM: Toshiba 16/48

CD-RW: Lite-On 52/32/52

Floppy: Teac 1.44MB 3.5"

Mouse: Optical Basic mouse

Keyboard: BTC

Monitor: SyncMaster 763MB

Case: לא רשום פירמה

Power Supply: Codegen 400W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני לא בטוח שהם באים ב-100% מהספק, אבל שהקשבתי טוב למחשב וגם נתתי לחברים להקשיב כולם הסכימו שהם באים מכיוון הצד האחורי למעלה במארז.

הספיקר נמצא בצד הקדמי למטה במארז, כך שקשה עד כדי כך להתבלבל במקור הרעש.

אבל כדי להיות בטוח: איך אפשר להיות בטוח ב-100% שזה לא הספיקר?

והאם יש עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנתק את הספיקר.

אני אנסה את זה, תודה.

תבדוק באיזה תוכנה איזה מתחים הספק שלך נותן ואם הם טובים.

בדקתי עם התוכנה שבאה עם הלוח אם ואת התוצאות אפשר לראות בתמונה שצירפתי.

אין לי מושג מהם מתחים טובים ולכן אני אודה לך מאוד אם תוכל להגיד האם המתחים שבתמונה טובים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התוכנה הזאת (אם היא באמת קוראת נכון) המתחים, טמפרטורות ומהירות סיבוב של המאוררים תקינים.

מוזר שזה עושה הצפצופים דוקא כשאתה עושה פעולות מסויימות ולא כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעייה דומה של ציפצופים וכמו שהזכרת זה קרה בעיקר שהצבעתי על קישורים בכל דף כלשהו וגם בגלילה של דף בדפדפן. זה לא היה ציפצוף מהספק אלא מהכרטיס מסך. אחרי שהחלפתי הציפצופים הסתדרו. הכרטיס היה רדאון 9500 פרו. כנראה לא התאים ללוח אם. אם אתה אומר שזה מופיע רק אחרי כמה שעות יכול להיות שזאת בעיית החממות כלשהי. תחליף חלק חלק עד שתגיע לחלק הבעייתי כי קשה מאוד להבחין מאיפה בא הרעש רק ע"י קירוב האוזן למארז, תאמין לי שקשה ואני יודע מה זה ציפצופים כאלו מעצבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפצוף יכול לבוא רק מרמקול

שום כרטיס מסך (שאני ראיתי עד היום) לא מגיע עם ולכן הוא לא יכול לצפצף, אם כבר מישהו מצפצף זה הספיקר של המחשב.

בכל מקרה יש מצב שלספק יש ודי בעיתי לבדוק אם באמת יש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולכם על הרצון הרב לעזור.

הייתה לי בעייה דומה של ציפצופים וכמו שהזכרת זה קרה בעיקר שהצבעתי על קישורים בכל דף כלשהו וגם בגלילה של דף בדפדפן. זה לא היה ציפצוף מהספק אלא מהכרטיס מסך. אחרי שהחלפתי הציפצופים הסתדרו...

פתחתי את המארז וממש שמתי את האוזן על כרטיס המסך ואחר כך על ספק הכוח, בזמן שאחי גלל דף ארוך. לי היה קשה לקבוע האם הצפצופים באים מכרטיס המסך או ממקום אחר למעלה במארז. אבל אחי וחברים שבאו, היו מאוד משוכנעים שהרעשים באים מכיוון הספק ולא מכיוון כרטיס המסך.

שום כרטיס מסך (שאני ראיתי עד היום) לא מגיע עם רמקול ולכן הוא לא יכול לצפצף, אם כבר מישהו מצפצף זה הספיקר של המחשב.

בכל מקרה יש מצב שלספק יש רמקול ודי בעיתי לבדוק אם באמת יש לו.

הספיקר הוסר הצפצופים עדיין נשארו.

הספק מצפצף כאשר יש איפשהו קצר, זה יכול להיות בתוך הספק או בעיה באחד החוטים שלו או שנוגע ישירות בדופן המארז...

איך אפשר לבדוק האם לוח האם נוגע בדופן המארז?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק את הלוח ותראה אם אין אום (שעליו מבריגים את הלוח) במקום שאין בו בורג או כל דבר אחרי שיכול לגעת בחלק התחתון של הלוח אם

כמו שאמרתי כבר - כרטיס מסך לא יכול לצפצף

ככה שנשארת רק עם הספק

או שהספק לא תקין, או שחלק מסויים במחשב לא תקין או לא מותקן בצורה תקינה, או שהספק סתם מסטול.

תנסה לבדוק מתחים בזמן שאתה גולל או עושה כל פעולה מוזרה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק את הלוח ותראה אם אין אום (שעליו מבריגים את הלוח) במקום שאין בו בורג או כל דבר אחרי שיכול לגעת בחלק התחתון של הלוח אם

כמו שאמרתי כבר - כרטיס מסך לא יכול לצפצף

ככה שנשארת רק עם הספק

או שהספק לא תקין, או שחלק מסויים במחשב לא תקין או לא מותקן בצורה תקינה, או שהספק סתם מסטול.

אני לא מספיק מבין כדי לפרק - אני מעדיף שמישהו אחר יעשה את זה.

את הספק כן הוצאתי מהמקום, כי זה היה קל כי הוא מחובר רק עם 4 ברגים והרחקתי אותו כמה שניתן מהמארז (כמה שהכבלים שלו מאפשרים), הפעלתי את המחשב חיכיתי עד שהצפצופים יתחיל ו... עכשיו אני כמעט בטוח שזה לא מהספק, אלא איפה שהוא מהחלק העליון של הלוח אם.

גם שמתי לב שאם נותנים מכה קלה למארז מאחורה הצפצופים מפסיקים ל-2-3 דקות ואחר כך מתחדשים.

תנסה לבדוק מתחים בזמן שאתה גולל או עושה כל פעולה מוזרה אחרת.

אין שינויים חריגים במתחים שעושים את הפעולות הגורמות לצפצופים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום כרטיס מסך (שאני ראיתי עד היום) לא מגיע עם ולכן הוא לא יכול לצפצף, אם כבר מישהו מצפצף זה הספיקר של המחשב.

בכל מקרה יש מצב שלספק יש ודי בעיתי לבדוק אם באמת יש לו.

תרשה לי לחדש לך ידידי היקר, הרי אמרתי לך שזה מה שקה לי והיו לי ציפצופים מהכרטיס מסך. עובדה שאחרי שהחלפתי כרטיס לא היו יותר ציפצופים אז למרות שלא ראית דבר כזה עד עכשיו יש דבר כזה ציפצוף מהכרטיס מסך למרות שזה לא קרה להרבה אנשים לי זה כן קרה ולכן זאת גם אפשרות שיש לקחת בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...עובדה שאחרי שהחלפתי כרטיס לא היו יותר ציפצופים אז למרות שלא ראית דבר כזה עד עכשיו יש דבר כזה ציפצוף מהכרטיס מסך למרות שזה לא קרה להרבה אנשים לי זה כן קרה ולכן זאת גם אפשרות שיש לקחת בחשבון.

אין לי דרך לנסות את זה כי אין לי עוד כרטיס מסך.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצפצופים לא באו מהכרטיס מסך

הצפצופים נגרמו כתוצאה מהכרטיס מסך

הצפצופים הגיע מה- speaker של המחשב בגלל בעיה עם הכרטיס מסך

אחרי שהחלפת כרטיס מסך הצפצופים מהלוח אם הפסיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...