קניה קבוצתית Dell u2311h - מחיר סופי 869 ש"ח [נסגרה] - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית Dell u2311h - מחיר סופי 869 ש"ח [נסגרה]

NuXeR

Recommended Posts

רשמתי אותך בעמוד הראשי כבר אתמול בלילה.

אין מניעה להצטרף למכירה עד אשר תסגר ע"י TMS, ואולי אפילו אח"כ.....

רק באמת כדאי שתשאירו הודעה פה על מנת שיהיה לנו מושג על כמות המסכים שנרכשה בערך,

לטובת מכירות קבוצתיות עתידיות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האחריות היא של ?

לגבי שאלות כגון פיקסלים וכו". אינני זוכר בשעה כזאת. יהיה אפשר לקבל את כל המידע מחר/מחרותיים באופן אישי.

מדיניות פיקסלים שרופים היא שיקול מרכזי ברכישת מסך, אם יש לך תשובה פרסם אותה כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות היא של ישראל במעבדות של .

במדיניות בפיקסלים - אין לי תשובה כי בלפי מה שזכור לי אף פעם אחד אחד לא פנה עלי בנושא זה. ובימים הקרובים אין לי אפשרות לברר כי יבואן חא עובד בחג.

לגבי כמות מסכים -אין לי מה להסתיר. קיבלתי עד עכשיו פניות על 20 יחידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיניות הפיקסלים היא של דל:

שלמות עד לפיקסל האחרון:

צגי UltraSharp של Dell מתוכננים לספק שלמות בכל פיקסל. במידה ותגלה אפילו פיקסל בהיר ופגום אחד במהלך תקופת האחריות המוגבלת על החומרה, אנחנו נחליף את הצג שלך ללא תשלום.

http://www1.euro.dell.com/il/he/business/monitor/monitor-dell-u2311h/pd.aspx?refid=monitor-dell-u2311h&cs=ilbsdt1&s=bsd

בכל אופן, השאלה שלי הייתה אם אפשר לבדוק את המסך לפני שלוקחים אותו, כדי לחסוך כאבי ראש מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיניות הפיקסלים היא של דל:

http://www1.euro.dell.com/il/he/business/monitor/monitor-dell-u2311h/pd.aspx?refid=monitor-dell-u2311h&cs=ilbsdt1&s=bsd

בכל אופן, השאלה שלי הייתה אם אפשר לבדוק את המסך לפני שלוקחים אותו, כדי לחסוך כאבי ראש מול .

כמו כן מבקש לדעת משך האחריות - ומקום איסוף החזרה (או שיש אחריות באתר הלקוח למרות שלא נראה לי)

המסך ה-CRT שלי התחיל קצת לזייף אז אני חושב שאחרי 7 (!!!) שנים אפשר להחליפו - שפורפרת מצויינת אני בהחלט אתגעגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבריאל, מרגע הרכישה כל האחריות מועברת לדל בארץ.

וכן, איסוף / החזרה למסכי Ultrasharp הוא עד בית הלקוח עם UPS.. מין שירות VIP כזה.

מגניב, אין כמו חברה שלוקחת את עצמה ברצינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...