שכנה מציקה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכנה מציקה

YTZ

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שים את אותו השיר שהיא שמה ב 3am לכמה דקות, והיא תבין כמה זה מעצבן.

אני חווה מקרה דומה עם אחותי, אוהבת לשמוע מזרחית ולזייף על הדרך.

פעם היו לה עם באס מטורף בגג שהיה מרעיד את כל הבית. המערכת "טופלה" ולא תשמיע עוד רעש.

הבעייה היא שעכשיו יש לה מחשב נייד של , והיא שמה אותו במטבח (כאשר אני נמצא קומה מתחת עם אוזניות) ועל פול ווליום היא שמה שירים במזרחית :x

הפתרון היחיד שמצאתי לזה הוא להחזיר לה על אותו מטבע עם הZ5500 שלי, 2 שניות והיא מפסיקה :xyxthumbs:

זה לא נגמר שם, גם בחדרה הטלוויזיה שלה תמיד דלוקה (אף פעם לא סגורה, גם לא בלילה) ועל פול ווליום בערוץ מוסיקה כלשהו, לזה עדיין לא מצאנו פתרון, אולי משהו בסגנון הZ5500 שיעיף את כל הבית לשמים יגרום למשפחה לטפל בעניין.

אם אתה אומר "מצאנו" אני מניח שזה מפריע גם להורים שלך... חשבתם לחנך אותה במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני מתכוון ל"לי ולאחי התאום" להורים זה לא מפריע כי הם קומה מעל.

אבל כן הנערה לא חונכה כראוי בכלל (ההורים לא אומרים לא לה, עכשיו היא דורשת שהם יממנו לה 4) והיא כבר בת 23 אז אין הרבה מה לחנך יותר, נסה אתה לחנך פרחה ממוצעת (או ערסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני מתכוון ל"לי ולאחי התאום" להורים זה לא מפריע כי הם קומה מעל.

אבל כן הנערה לא חונכה כראוי בכלל (ההורים לא אומרים לא לה, עכשיו היא דורשת שהם יממנו לה 4) והיא כבר בת 23 אז אין הרבה מה לחנך יותר, נסה אתה לחנך פרחה ממוצעת (או ערסית)

היא בת 23 ודורשת מההורים 4?

אוי ואבוי :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[לא כדאי באמת]אתה תמיד יכול פעם הבאה שהיא צורחת להתקשר למשטרה ולהגיד שאתה שומע צעקות מהשכנים ואתה חושב שמרביצים למישהי שם :nixweiss: [/לא כדאי באמת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון פשוט שחבר שלי עושה במקרים כאלה.

הוא לוקח פטישון חשמלי מחבר בקצה שלו קרש למשל 10*10 או משהו בסגנון מצמיד לתקרה ומפעיל עד שהשכנים יורדים למטה....

וכך כל פעם שהשכנים עושים רעש בלתי נסבל לאורך זמן.

ואם הם יורדים להתלונן תגיד שאתה משפץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, ניסית כבר סרטי פורנו במקום מוזיקה?

מניסיון עם שכנים בבית ממול, זה עזר מאוד.

זה ללא ספק הדבר הכי בוטה ואמיץ ששמעתי עליו.

אם הגעת למצב כזה, הם ללא ספק עשו לך משהו רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את המערכת הכי חזקה בביניין ככה שאני לא דואג, עם זאת שאמא שלי לא מסכימה שאגביר בכוונה בגלל השכנים..

האמת שבהתחלה הם רק עשו הרבה רעש אפילו ב3 בלילה אבל יאמר לזכותם שהם הנמיכו בכל פעם שביקשנו.

חוץ מהפעם שהם רבו ב5 בבוקר ושברו דברים בבית.. והם עדיין גוררים דברים.. והולכים יחפים כמו סוסים .. וכנראה מחזיקים כדורי באולינג או משהו... אבל לא נורא.

הבעיה הנוראית באמת היא ששכנים לידנו עושים פעם בשבוע קריוקי עם כל המשפחה עם של אירועים וכל השכונה שומעת אותם

מזייפים וצועקים.. נגד זה באמת שאין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהפעם שהם רבו ב5 בבוקר ושברו דברים בבית.. והם עדיין גוררים דברים.. והולכים יחפים כמו סוסים .. וכנראה מחזיקים כדורי באולינג

:lol: :lol: הרגת אותי ..

איזה מעצבן זה לשמוע שמשחקים עם גולות מעל הראש שלך או שזורקים איזה כדור טניס שיקפץ בלי סוף .. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ללא ספק הדבר הכי בוטה ואמיץ ששמעתי עליו.

אם הגעת למצב כזה, הם ללא ספק עשו לך משהו רציני.

את האמת, זה היה התצטברות של הרבה מקרים איתם. הקש ששבר את גב הגמל זה כשהילדה המעצבנת שלהם בשבת בצהרים באיזה 1 הייתה בגינה ונגנה בחצוצרה - והעירה אותי משינה.

אז פשוט שמתי סרט גרמני איכותי, פתאום הילדה לא יצאה החוצה שבועיים :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש שני אופציות... החוקית וזאת שבפועל תמיד נגריים אליה במלחמות.

אני לא ימליץ לך על הדרך הפלילית. אבל אם מדברים על מה אפשר לעשות לפי החוק אפשר לעשות הרבה, אתה צריך להתייעץ עם עורך דין.

למיטב ידיעתי יש הגבלה על רמת הרעש שאפשר להשמיע. לא יודע אם המשטרה מתעסקת עם זה. בכל אופן אתה יכול לשקול תביעה משפטית, או לשלוח מכתב מעורך דין, זה יכול לעשות את העבודה..

ואם השכן מתקרב אליכם ועושה באלגן תשקול צו הרחקה....

ועד אז? שים אטמי אוזניים. אתה לא יכול לשנות את אופי שלהם, אתה יכול לשנות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...