שכנה מציקה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכנה מציקה

YTZ

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רעיון טוב מאוד אפילו - אבל אני יצא לי לשמוע כמה פעמים שהיא הביאה חברות והן שרו ביחד, חוץ מזה שאם היא שרה בווליום כזה אז לא אכפת לה ששומעים את הקול הנוראי שלה. אם רק אמצא דרך להקליט אותה, מה ששומעים אצלי זה באס דופק בתקרה וגניחות של חיה גוססת (חלק מהקול שלה שעובר דרך הקירות).

תנסה לגייס שכן מבנין סמוך שדירתו משקיפה לדירה של השכן שלך וככה תוכל לקבל גם אחלה צילום שלה רוקדת...

חבל על העיניים והעדשות של המצלמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה קצרה שעשיתי באתר של המשרד להגנת הסביבה (אתר מאוד לא ידידותי בכל הנוגע לתקנות וחקיקה) יש לכם מה לעשות.

לפי החוק למניעת מפגעים: "לא יגרום אדם רעש חזק או בלתי סביר מכל מקום שהוא, אם הוא מפריע או עשוי להפריע לאדם המצוי בקרבת מקום או לעוברים ושבים".

יש תקנות שמגדירות מהו רעש בלתי סביר ("תקנות למניעת מפגעים - רעש בלתי סביר") שזה בקצרה רעש מעל עוצמה מסויימת שנמשך למעלה מזמן מסויים.

כלומר, אתם יכולים לשכור אדם שימדוד את עוצמת ומשך הרעש שהיא עושה ולהגיש נגדם תביעה בבית משפט במידה והיא באמת עושה "רעש בלתי סביר" ועוברת על החוק למניעת מפגעים.

את המידע אתם יכולים להשיג כאן:

http://www.sviva.gov.il/Enviroment/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Zone&enDispWho=HAKIKA_PSIKA&enZone=HAKIKA_PSIKA

וכאן:

http://www.police.gov.il/meida_laezrach/meida_clali/sviva/Pages/rahsh.aspx

בהצלחה ואל תוותרו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.techpowerup.com/reviews/ArcticCooling/Breeze/1.html

תקנה כמה כאלה, יעזור לך לקרר את המערכת.

אתה גם יכול לקנות SP2500, תוספת די טובה לZ5500.

ביום ראשון אמור להגיע לי מאוורר שאתקין על ה-HEATSINK של ה-Z5500, ככה שיהיה אפשר להפעיל לפרקי זמן ארוכים יותר :yelclap:

לגבי הקרוסאיר - לצערי הם לא נמכרים בארץ

יש לי עוד רעיון לא ממש חוקי אבל אתה יכול להשתמש בו כקלף מיקוח.

אם יש להם אלחוטית אתה יכול להשתמש בזה לטובתך.

כל אחד שומר מידע "רגיש" על המחשב...

אפשרי ביותר, העניין הוא שמעולם לא התעסקתי בפריצה לרשתות אלחוטויות למרות שאני מכיר את הכלים (aircrack וכו') ולראות שלה בעירום לא יתן לי או לאף אחד כלום חוץ מאימפוטנציה.

מבדיקה קצרה שעשיתי באתר של המשרד להגנת הסביבה (אתר מאוד לא ידידותי בכל הנוגע לתקנות וחקיקה) יש לכם מה לעשות.

לפי החוק למניעת מפגעים: "לא יגרום אדם רעש חזק או בלתי סביר מכל מקום שהוא, אם הוא מפריע או עשוי להפריע לאדם המצוי בקרבת מקום או לעוברים ושבים".

יש תקנות שמגדירות מהו רעש בלתי סביר ("תקנות למניעת מפגעים - רעש בלתי סביר") שזה בקצרה רעש מעל עוצמה מסויימת שנמשך למעלה מזמן מסויים.

כלומר, אתם יכולים לשכור אדם שימדוד את עוצמת ומשך הרעש שהיא עושה ולהגיש נגדם תביעה בבית משפט במידה והיא באמת עושה "רעש בלתי סביר" ועוברת על החוק למניעת מפגעים.

את המידע אתם יכולים להשיג כאן:

http://www.sviva.gov.il/Enviroment/bin/en.jsp?enPage=BlankPage&enDisplay=view&enDispWhat=Zone&enDispWho=HAKIKA_PSIKA&enZone=HAKIKA_PSIKA

וכאן:

http://www.police.gov.il/meida_laezrach/meida_clali/sviva/Pages/rahsh.aspx

בהצלחה ואל תוותרו :xyxthumbs:

לפי מה שהבנתי, אפשר לעשות רעש עד 80 דציבל למשך 2 דקות, ועד 60 דציבל למשך 6 שעות

לפני שאני רץ לקנות מכשיר SPL בכמה מאות שקלים - יש אפשרות לעשות בדיקה כזאת בחינם? דיברתי כבר עם איזו מחלקה לפני כמה שבועות ואמרו לי שהם עושים בדיקות רק לבתים שנמצאים ליד בתי עסק ואולמות אירועים (שהם מקורות הרעש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקנות לרעש בלתי סביר יש טבלה שמגדירה איזו עוצמת רעש אפשר לעשות במשך כמה זמן ואיפה (בבניין מגורים, איזור תעשייה וכו).

בכל מקרה לפי מה שאני יודע אפשר להזמין מודד רעש גם לבניין מגורים (וגם הגיוני שאפשר) ואני מתאר לעצמי שזה עולה כסף.

העניין הוא שאם תעשו את זה, זה יכול לפתור לכם את הבעיה. אתה יכול לדמיין לעצמך שאחרי שתתבעו אותם והם יקבלו קנס (ככל הנראה) הם ידאגו לשמור על השקט מחשש להפסיד עוד כסף.. אנשים כאלה מתחשבים רק כשזה פוגע בהם אם הם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור ליצור רעש לא סביר בכל שעות היום. מהו רעש לא סביר? כזה החורג מהתקנות לפי מדידת מכשיר, או כזה הנראה לשוטר כלא סביר.

לפי מה שכתבת, התקשרת למשטרה, אך לא כתבת אם הגיע שוטר בפועל. פעם הבאה, תתקשר ותטען שהשכנה שלך יוצרת רעש לא סביר ע"י צרחות מהחלון, ותבקש שישלחו ניידת. היות ועבירת רעש יכולה לגרור קנס, יש סיכוי לא רע ששוטר אכן יגיע בפועל. אם המצב הוא כפי שאתה מתאר, יש סיכוי שהוא גם יעשה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה אמרה לכם שאין מה לעשות מהסיבה שלא באמת יש להם מושג בנוגע לתקנות רעש. הם ברוב המקרים מתעלמים מתלונות על רעש אם הוא לא בשעות הלילה.

בקשר לרעש - אתה בהחלט יכול לנקוט בפעולות. זה יעלה לך כסף, אבל אם אתה צודק אתה תוכל לתבוע אותו מהם בחזרה. קודם כול, אתה צריך לערב עורך דין כדי שיגיד לך מה הצעדים שיש לנקוט. אם אני לא טועה הוא שולח להם מכתב רשמי בטענה שהם גורמים לרעש לא סביר. אם זה לא עוזר, אתה מזמין אדם שמודד את הרעש, ואם הם אכן עוברים על תקנים אתה יכול להגיש תביעה (עורך דין יוכל להסביר לך בדיוק איך התהליך מתקדם). בהרבה מקרים כשמגיע מכתב רשמי מעורך דין הטוען שהם יכולים להיכנס למשפט כתוצאה מהרעש, הרעש מפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הארון חשמל שלהם נמצא מחוץ לדירה

חבר איזה קבל לפחת שלהם ותמשוך אותו לדירה שלך (או למקום קצת פחות מסגיר )

כל פעם שהיא תתחיל לזמר פשוט תקצר אותו והופ שקט

כמובן שאתה צריך להיות אומן בכבילה ולדאוג שהכבל שלך

יהיה נסתר.

אצלי זה עבד מצויין שלא לדבר על הצחוקים שזה עשה אצלי בדירה !!

יש לי עוד רעיון לא ממש חוקי אבל אתה יכול להשתמש בו כקלף מיקוח.

אם יש להם אלחוטית אתה יכול להשתמש בזה לטובתך.

כל אחד שומר מידע "רגיש" על המחשב...

מעניין אם האנשים שמציעים רעיונות כמו אלה גם מיישמים אותם או רק מציעים אותם לאנשים אחרים כדי שיסתבכו בעצמם :bash:

יש מספיק עבריינים במדינה הזאת לא חושב שצריך לדרדר עוד אנשים לכך.

עריכה: מה שהתכוונתי לומר כמובן זה תציעו לו הצעות איך לפתור את הבעיה לא איך ליצור בעיות חדשות ואם אין לכם דרכים לא נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא :)

זאפ משום מה לא הראה לי את זה, אבל ראיתי עכשיו שמוכרים ב-KSP במחיר סביר ביותר.

אולי עדיף שאשקיע את הכסף באיזה סט של СERWIN ומגבר כוח, אני די מאמין שאחרי שיפלו לה דברים מהקירות (או יותר נכון קירות מהדברים) היא תפסיק לשיר... :lol:

המשטרה אמרה לכם שאין מה לעשות מהסיבה שלא באמת יש להם מושג בנוגע לתקנות רעש. הם ברוב המקרים מתעלמים מתלונות על רעש אם הוא לא בשעות הלילה.

בקשר לרעש - אתה בהחלט יכול לנקוט בפעולות. זה יעלה לך כסף, אבל אם אתה צודק אתה תוכל לתבוע אותו מהם בחזרה. קודם כול, אתה צריך לערב עורך דין כדי שיגיד לך מה הצעדים שיש לנקוט. אם אני לא טועה הוא שולח להם מכתב רשמי בטענה שהם גורמים לרעש לא סביר. אם זה לא עוזר, אתה מזמין אדם שמודד את הרעש, ואם הם אכן עוברים על תקנים אתה יכול להגיש תביעה (עורך דין יוכל להסביר לך בדיוק איך התהליך מתקדם). בהרבה מקרים כשמגיע מכתב רשמי מעורך דין הטוען שהם יכולים להיכנס למשפט כתוצאה מהרעש, הרעש מפסיק.

מה שמדאיג אותי זה שגם אני מפעיל וסרטים לעיתים, אומנם זה לא מגיע לרמה בלתי נסבלת אבל נניח פיצוצים וכו' יכולים להשמע מעל 80 דציבל - זה קורה אולי פעם בשבוע שאני מתיישב לראות סרט עם החברה אחרי שבוע מעייף...הם ייתפסו אותי על כל דבר קטן ויגישו תביעה, אני לא רוצה לחיות על קצוות האצבעות, מבחינת רמות רעש אני מאמין שהווליום שם חורג אולי קצת מהנורמה, אבל מה שהיא עושה (שרה בקול מזעזע) לא ייתקבל כטענה ממשית בבית המשפט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...