שכנה מציקה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכנה מציקה

YTZ

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמנם אני גר בבית פרטי ולא סובל על בסיס קבוע מרעש אבל אני מזדהה עם הבעיה של השואל. אני גם סובל מרעש מכוניות עומדות וצפירות, והכי מעצבן שאין מה לעשות.

אני יודע שניסית לדבר איתה וזה לא עזר אבל אני הייתי מנסה לפנות אליה שוב באמצעות אדם שלישי. תנסה להגיע איתה להסכם של שעות קבועות שמותר לה להרעיש ואולי זה יעזור.

ועוד דבר - האם רק אתה סובל ממנה או שיש עוד שכנים שהיא מעצבנת אותם? כי אם יש עוד תוכלו להתאגד ולפנות לעיריה או המשטרה בתקווה שיתייחסו אחרת לתלונה כזאת. אבל בכל מקרה עדיף לפנות ולסגור מולה כי פשוט אין יותר מדי מה לעשות.

זה דבר ידוע שבעלי חברות ניהול בנייני מגורים לא גרים בעצמם בבניינים כאלה כי בעיות שכנים אינם ניתנים לפתרון :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנל אצלי גם שכנים חדשים מאותו זן כמו אצלך אני חושב ( לא בדקתי עדיין ) ...

רק ביום הראשון שהם עברו כבר מוסיקה עד 2 בלילה וגוררים דברים עד 4 בבוקר ..

במהלך החודש רעשים פה ושם , מוסיקה בין 2-4 וכל שארית השעות ( למרות שאני בעבודה ) .

אבל קבינימט מה בלילה הם לא ישנים ?! כמה רעש הם מייצרים ..

אני מסכים איתך מזה רעש משכנים למעלה .

עד לא מזמן היתה לי אחלה מערכת בבית רק חבל שהמגבר נדפק . בכל אופן .

לפי החוק מ-22 או 23 בלילה לא מפסיקים את הרעש , 500-700 שקל קנס .

במצב האחר - לגשת אליהם ולהתחיל להיתכסח איתם זה לא יגמר בטוב לשני הצדדים למרות כל העצבים , אין הרבה מה לעשות תכלס ..

למשטרע גם לא יהיה מה לעשות כי הם חולארות גם לא פחות ..

לבקש יפה - לא יעזור כי עושים ראש קטן עליך ..

מה שכן זה אם תוכל להביא מערכת מפגרת שתפרק להם את הקירות בבית או משהו דומה זה יהיה נחמד בכל פעם שהם ירצו להרים בווליום ולזייף ברקע ..

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון פסיבי

חלון כפול

אוזניות מבודדות רעש

פתרון אקטיבי

מתי שאתה שומע אותה מזמרת תתקשר אליהם ותנתק

תצעק לה במגפון שתסתום את הפה המסריח שלה

אם תדע את השם שלה ותצעק אותו היא תפסיק שהיא תבין שאין פה פראייר

דרך אגב אני חי בבניין כבר הרבה שנים

אין דבר שאני שונא יותר מזה שמשפצים את הבית קומה מתחת/ למעלה כל הדירה רועדת וחויתי לצערי כמה מקרים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה לה מתנה אלחוטיות + סט עם מטען האלו של החצי שעה ותגמור עניין... או שתציע לה את זה לפני כדי לוודא שיהיה בזה שימוש. קשה להתעלות על ההצעות של שאר חברי הפורום כאן זה הכי טוב שיכולתי לחשוב עליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בדקת אצל האגודה לתרבות הדיור? אני בטוח שלהם הפתרונות. אכן נשמע כאילו יש מטרד ורעש לא סביר.

לדעתי אם תבצע בדיקה + תיעוד של הרעש והזמן הממושך וכמו כן הוכחות על פניות חוזרות ונשנות לשכן - יש לך עילה לתביעה

בבית משפט לתביעות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חשבתי לצלצל לה בדלת פעם ולתת לה במתנה מ-DX או משהו בסגנון, אפשר האמת גם להתחכם ולהכניס בפנים איזה שוקר קטן של כמה אלפי וולטים שישרוף לה את המגבר ואז נפטר ממנה :lol: אבל לא יודע עד כמה זה מעשי

לשים פורנו וכו' זה אפשרי ;D ננסה פעם אבל לא יודע איך יגיבו שאר השכנים

יש לי חבר שגר איתה בקומה והוא גם סובל מהרעש - התיאורים שלו למצב זה בערך ככה-

שבת, 17:00 - השכנה מפעילה קריוקי ובוכה לשירים של עופר ניסים ודומיו

דקה וחצי לאחר מכן - הקירות רועדים ודברים רופפים נופלים מבאס שמגיע מהקומה למטה (אני)

כמה דקות אחרי זה היא השכנה מכבה

הבאס נפסק :yelclap:

היום מגיע המאוורר אז אוכל להפגיז יותר זמן בווליום, אבל אני עדיין חושש לבריאות של המערכת (ושל האוזניים שלי - אני עומד בחדר עם אטמי אוזניים וזה עדיין חזק מדי).

פתרונות חוקיים יותר כמו פנייה לאגודת הדיור וכו' נראה לי שאמרתי לכם שמדי פעם אני מפעיל סרט או קצת בשעות וימים סבירים (שישי בערב או בבוקר בימים שכל הדיירים בעבודה) - אז הם ייתעקלו עלי ועל כל שטות יזמינו משטרה ויעשו תביעות

אני יודע שזה ישמע כמו בריחה מהבעיה, אבל בנימה זו אני אשאל, אילו דרכים קיימות בשביל לבדוד חדר מרעש חיצוני?

בחלק מהמקרים אפילו קרטוני ביצים מספיקים, במקרה שלי אתה צריך חצי מטר עובי של ספוג אקוסטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שאין ברירה.

אם אתה רוצה שהיא תפסיק תיאלץ למצוא לה חתן.

אולי נשלח לה צו גיוס?

די בטוח שתוך שבועיים היא תהיה מאורסת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...