זקוק למפרט למחשב רב תכליתי - והורדת חלודה... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למפרט למחשב רב תכליתי - והורדת חלודה...

talbo

Recommended Posts

שלום חברים,

ובכן לאחר כשימוש של כ 8 שנים במחשב הנוכחי החלטתי שזהו נמאס לי לחכות לעלייה של כ 15-30 שניות... :pissed:

אני מכוון לתקציב של 5.5K ומחשב שישרת אותנו ל 5 שנים הקרובות לפחות... כמובן בלי ירידה בביצועים.

המחשב צריך לתמוך במשחקים הבן הגדול שלי בן 9 והוא כבר נכנס לעניין GTA , וכו... אני מניח שהדרישות שלו מהמשחקים רק יעלו עם הזמן...

אין ספק שארצה כונן שיקצר את הזמן משמעותית...

כמו כן אשמח לקבל את המלצתכם למקום בו אוכל לבצע את ההזמנה (רק לא KSP או אייבורי.. קצת קראתי באתר והבנתי שהם לא מומלצים בעליל... קצת עצוב אני זוכר את החנות הראשונה של KSP בחיפה... אח איזה מקום זה היה ממש עלייה לרגל...)

זהו ... תודה רבה מראש לכל העוזרים וני מניח שזה יעזור למשתמשים נוספים...

בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואין צורך בציוד היקפי :

מעבד:

Intel Quad Core I5 2500 Quad Core 3.3GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪885

קירור למעבד:

EVERCOOL BUFFALO 2X COPPER HEATPIPE, 10cm FAN

כמות: 1 - מחיר: ₪59

לוח אם:

Biostar TH67B H67 Chipset - B3 for 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪419

מארז:

Lancool Midi Tower PC-K7B Black + FSP 700W

כמות: 1 - מחיר: ₪650

זיכרון:

Crucial 2GB (Single Stick DDR3-1333 CL9

כמות: 2 - מחיר: ₪96

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

כמות: 1 - מחיר: ₪263

קשיח למחשב שולחני:

A-Data 40GB SSD Sandforce 1200 S599

כמות: 1 - מחיר: ₪459

כרטיס מסך:

Sapphire ATI 6950 2GB GDDR5 PCI-E HDMI Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪1238

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪97

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4262

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4177 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/9pg4js1c

לטעמי כדאי לדחות את קניית ה-SSD לעתיד (כרגע לא משתלם)

וכן כרטיס מסך פשוט יותר כמו ה-GTX460/HD6850/HD5850 (שמספיק בהחלט לילד בן 9) ובעתיד לשדרג:

מעבד:

קירור למעבד:

EVERCOOL BUFFALO 2X COPPER HEATPIPE, 10cm FAN

כמות: 1 - מחיר: ₪59

לוח אם:

Biostar TH67B H67 Chipset - B3 for 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪419

מארז:

Lancool Midi Tower PC-K7B Black + FSP 700W

כמות: 1 - מחיר: ₪650

זיכרון:

קשיח למחשב שולחני:

כרטיס מסך:

Sparkle GTX460 1024MB GDDR5 Dual DVI Overclocked - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪690

כונן אופטי:

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה

כמות: 1 - מחיר: ₪75

סה"כ: ₪3330

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3264 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/34vplysf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שמעלי מעולה (המפרט השני) אני מסכים עם זה שכרגע עדיף לך לקנות משהו שישרת אותך נאמנה ולשדרג כרטיס מסך בעתיד מכיוון שהמחירים יורדים בקפיצות ענקיות תוך שנה פלוס מינוס.

אם תרצה להיות קצת יותר בטוח הייתי מחליף לוח אם לאחד קצת יותר יקר של MSI או כי bioster אינם מספיק מבוססים בשוק.

הקירור למעבד גם מפירמה שלא שמעתי עליה, עדיף להוסיף 40 שקל ולקנות של scythe שיוודא שהכל יהיה פרפקט עוד 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שמעלי מעולה (המפרט השני) אני מסכים עם זה שכרגע עדיף לך לקנות משהו שישרת אותך נאמנה ולשדרג כרטיס מסך בעתיד מכיוון שהמחירים יורדים בקפיצות ענקיות תוך שנה פלוס מינוס.

תודה.

אם תרצה להיות קצת יותר בטוח הייתי מחליף לוח אם לאחד קצת יותר יקר של MSI או כי bioster אינם מספיק מבוססים בשוק.

גם לוח H61 זול יעשה את העבודה לכן H67 הוא אפילו "מותרות".

Biostar חברה ותיקה בשוק ולכן לא רואה סיבה להשקיע יותר, מה גם שלא מתוכנן OC.

הקירור למעבד גם מפירמה שלא שמעתי עליה, עדיף להוסיף 40 שקל ולקנות של scythe שיוודא שהכל יהיה פרפקט עוד 5 שנים.

ניתן גם לקחת סטוק ב-30 ש"ח,לכן ה-BUFFALO מספיק בהחלט לדרישות(וזול),

אבל אם נדרשת רמת שקט גבוהה ה-KATANA 3 אכן מעולה בעוד 50 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים,

האם אין הצעות נוספות?

האם מחשב זה בצורתו המוצעת יכול לאכלס את המשחקים הנוכחיים ברמה רזולוציה מקסימלית וגם זמן תגובה נורמלי?

אני באמת לא מכיר את יצרן הלוחות שמוצע למה לא לשדרג וללכת על משהו מוכר?

מה בקשר ל ? אם כבר למה כונן קטן כזה, האם זה פרקטי בכלל 40GB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואתה מחפש פיתרון ל 5 שנים וכונן SSD במחירים של היום - הייתי שוקל לחכות כשבוע-שבועיים ולרכוש לוח מסדרת Z68. קראתי הרבה ברשת שפתרון ה HYBRID שיגיע איתם (מעין RAID לשילוב כונן SSD עם כונן HDD סטנדרטי) הולך לשנות את התמונה ולהאיץ משמעותית את מהירות תעבורת הנתונים במחשב. כמו כן, הלוח יאפשר לך להשתמש גם בליבה הגרפית של המעבד (בשילוב עם הכרטיס החיצוני) וגם לבצע אוברקלוק.

ישנם מספר לוחות שנמכרים בארץ במחיר שערורייתי מאחר והם ביבוא בלעדי של CD LOG. אוטוטו השוק יהיה מוצף בהם והמחירים ירדו בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ברצונך לחסוך - כונן SSD כרגע ממש לא הפתרון, ולדעתי גם אין לך צורך בו, המחשב ירוץ כמו צ'יטה.

בעיקרון כל לוח של ו הוא טוב רק תוודא שהוא תואם את הדגם שלך, בגלל הdual channel הייתי גם לוקח לוח עם יותר משני חריצי זיכרון על מנת שבעתיד לא תצטרך להוציא את אחד הזכרונות אם תרצה לשדרג.

רק הלוחות של P67 יוכלו לעמוד בOC ורק המעבד 2500K הוא כדאי לOC, קח את זה בחשבון מכיוון שהם מקפיצים את המחיר.

הייתי ממליץ מאוד על המפרט השני שרותם נתן לך, כרטיס המסך ללא ספק יריץ בצורה טובה את כל המשחקים החדשים, ואולי תוכל לעשות לו שיקפיץ לך את הביצועים אפילו עוד.

בנתיים ה460GTX נותן יחס עלות/ביצועים מעולה ובעוד שנתיים שלוש תוכל לשפר ולקנות כבר כרטיס מסך משודרג מאוד מאוד שיתן לך מקסימום ביצועים.

המלצה אישית שלי - תחליף את המעבד לSctyhe katana 3 על מנת להיות בטוח שאתה מכוסה, הוא גם שקט יותר כפי שרותם אמר.

בנוגע ללוח אם שהוא נתן אין לי שום מושג, אם ברצונך לקחת את הסיכון זאת זכותך, הלוחות שלהם באמת זולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הכיפאק תודה

אשמח אם תוכל באמת להמליץ על שיש בו יותר משני חריצי זכרון?

כמו כן למה התכוונת ללוח שתואם את הדגם שלי? לאיזה דגם התכוונת?

מה היתרון של אם המחשב ירוץ כמו איילה?

צר לי שאני מתעקש אבל באמת אני רוצה להוציא את הכסף בחוכמה אני לא בנוי לשידרוגים כל שנה שנתיים ... פעם לפני שנולדו הילדים היה לי זמן ... לא היום...:)

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

solaric - אתה טועה ומטעה..

לוחות ה Z68 מחברים את היכולות של ה H67 (מנצל את הליבה הגרפית של המעבד) ואת היכולות של ה P67 (אוברקלוקינג) ומוסיפים עוד כמה פיצ'רים נחמדים כמו אפשרות לניצול כח העיבוד של הליבה הגרפית במעבד במקביל לכרטיס המסך ואת אפשרות ה HYBRID של הדיסקים הקשיחים (למי ששאל - הלוח לא כולל כונן SSD, אלא, מאפשר ביצוע מעין מערך RAID בין דיסק SSD ובין כונן HDD רגיל (אותו רעיון כמו הדיסקים הקשיחים של SEAGATE) - היצרנים מתפארים בשיפור ביצועים של 300% (אני מניח שזה יותר בכיוון של 200% אבל זה עדיין שיפור משמעותי בצוואר הבקבוק הכי קריטי במחשב חזק)

מחיר שערורייתי זה +- 950 ש"ח ללוח הכי פשוט בסדרה של GIGABYTE UD3P, לעומת 600 ש"ח לגרסת ה P67 של ה UD3P. להשוואה, שוחחתי עם איש מכירות מיבואן ונאמר לי שבעוד שלושה שבועות יגיעו לוחות ה EXTREME4 של סדרת ה Z68 והם יעלו פחות מ 800 ש"ח. שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שלך ובבקשות שלך אפשר לקחת מפרט בסגנון הבא :xyxthumbs:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

קירור למעבד:

Scythe JAPAN YASYA 1156 + 1366 SUPPORT

כמות: 1 - מחיר: ₪205

לוח אם:

Gigabyte GA-Z68X-UD3P-B3 for 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪983

מארז:

Lancool Midi Tower PC-K62B Black Window

כמות: 1 - מחיר: ₪436

ספק כוח:

Seasonic M12II-620 620W Active PFC Modular 80+ Bronze

כמות: 1 - מחיר: ₪450

זיכרון:

קשיח למחשב שולחני:

קשיח למחשב שולחני:

A-Data 40GB SSD Sandforce 1200 S599

כמות: 1 - מחיר: ₪459

כרטיס מסך:

Giada GTX580 1536MB GDDR5 HDMI Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪2040

כונן אופטי:

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪6010

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 5890 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/gty857jv

מפרט חזק במיוחד לגיימינג כבד ולשאר השימושים שלך, שקט רמת רעש 6-7, יש אפשרות לOC בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

solaric - אתה טועה ומטעה..

לוחות ה Z68 מחברים את היכולות של ה H67 (מנצל את הליבה הגרפית של המעבד) ואת היכולות של ה P67 (אוברקלוקינג) ומוסיפים עוד כמה פיצ'רים נחמדים כמו אפשרות לניצול כח העיבוד של הליבה הגרפית במעבד במקביל לכרטיס המסך ואת אפשרות ה HYBRID של הדיסקים הקשיחים (למי ששאל - הלוח לא כולל כונן SSD, אלא, מאפשר ביצוע מעין מערך RAID בין דיסק SSD ובין כונן HDD רגיל (אותו רעיון כמו הדיסקים הקשיחים של SEAGATE) - היצרנים מתפארים בשיפור ביצועים של 300% (אני מניח שזה יותר בכיוון של 200% אבל זה עדיין שיפור משמעותי בצוואר הבקבוק הכי קריטי במחשב חזק)

מחיר שערורייתי זה +- 950 ש"ח ללוח הכי פשוט בסדרה של GIGABYTE UD3P, לעומת 600 ש"ח לגרסת ה P67 של ה UD3P. להשוואה, שוחחתי עם איש מכירות מיבואן ונאמר לי שבעוד שלושה שבועות יגיעו לוחות ה EXTREME4 של סדרת ה Z68 והם יעלו פחות מ 800 ש"ח. שווה.

לא התכוונתי להטעות אותו בקשר ללוחות החדשים, דיברתי רק על הפירמה ועל היכולות של הלוחות שציינתי.

לא היית מודע לקיום של Z68 ולא לקחתי אותו בחשבון כשהסברתי לו, במיוחד כשלדעתי אין לו צורך במערך מהסוג שציינת למעלה.

המפרט למעלה מעולה אם אין לך רצון לשדרג בשנים הקרובות, כל הרכיבים בו high end ניצול מוחלט של התקציב, במיוחד לאור מה שnimikipod אמר על הלוח אם וכונן הSSD.

מה שכן אתה קונה מחשב לילד בן 9 שעד שיגלה את כל השימושים במחשב שלו כבר ירצה לשדרג אותו שוב, תזכור שאנחנו בשוק מתחדש ואין מה לעשות אי אפשר לקווות שהציוד יישאר חדש יותר מ3 -5 שנים מהיום לא חשוב מה קנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...