Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן יש צורך ברגישות, לעשות תנועות מהירות במיוחד. אפשר לשמור על דיון מצויין גם עם רגישות גבוהה ברגע שלומדים להשתמש בזה.

לשחק עם פאד זה כן סוג של מזוכיזם כי בחיים אתה לא תגיע לדיוק שיש בעכבר ומקלדת, לא משנה כזה זמן תשחק. אולי אתה תגיע למצב שאתה יכול לשחק עם הפאד אבל לא יותר מזה.

מה הקשר דיסלקט? הפוך, דיסלקטים אמורים להתקשות עם עכבר ומקדלת בגלל סידור הכפתורים.

מה לעזאזל אני צריך דיוק של עכבר ופיגור של מקלדת בXBOX? :kopfpatsch:

וכל תנועה מהירה אפשר לעשות על רגישות נמוכה כל עוד הפאד שלך גדול מספיק, וזאת עם דיוק גבוה יותר. הכוונה שלי לנמוכה זה לא שצריך פאד של 50ס"מ, אבל לא כזאת שתנועה של 1.5ס"מ תתן לך 180...

עוד 9 ימים סוף-סוף נזכה לראות כותר של IW :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ישוחרר שבוע הבא והנה אנחנו מדברים על רמת רגישות לעכברים ;D

לא רומז על כלום אבל להבדיל ממודרן ווארפר הקודם השנה הדיון המקדים רדום..

בכל מקרה ובאותו ענין, הורדתי את הדרייבר של לוגיטק כדי לראות בכמה DPI בדיוק אני משתמש

והתוצאות לא מפתיעות אותי (800/1200/1600) וגם אני כמו טראנדקיל אוהב/רגיל לרגישות נמוכה.

דבר אחר והרבה יותר חשוב- היום/מחר נקבל תשובה סופית בהחלט לגבי המחיר של ההזמנה הקבוצתית.

Stay Tuned :xyxthumbs:

סיימון הדיון "יבש" כי כל מי שמחכה למשחק יודע מה הוא הולך לקבל וזה כולל מצבי משחק חדשים, סוג השרתים,נשקים, ובאגים ידועים :P . בBF אף אחד לא יודע על מה הוא יפול ;D

הייפ כבר עבר. העיקר לקבל את המשחק ולהתחיל :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא להפך

בBF החברה קיבלו בטא, מפוצצת בבאגים אך עדיין BETA לכל דבר.

לעומת החברה בACTIVISION שהתרגלו כבר לשיטת ההבטחות והסרטונים.

"יהיה טירוף"

יהיה X יהיה Y"

אבל לשחרר לקהילה שהם כ"כ דואגים להקשיב לה איזה DEMO קצרצר עם טעימה ממה שהולך להיות ?

אנחנו יודעים שבעצם הם מגישים לנו צ'יפס , הם פשוט קוראים לו FRENCH FRIES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה QA של הרבה יותר טוב משל EA, את ה ALPHA וה- BETA שלהם הם עושים לעובדים, משפחות וחברים. יש אנשים שמשחקים בו כמה חודשים.

במקרה של BF3 היה עדיף שלא יעשו BETA, עשה להם רק נזק. אם מישהו רוצה לעשות BETA שיעשה את זה כמו ש VALVE עושים עם CS:GO ו DOTA וכמו ש- עשו עם כמה מהמשחקים האחרונים שלהם (וגם EPIC עם GEARS 3 למרות ששם זה לא היה מהסיבות הנכונות). חצי שנה-שנה לפני, כל כמה זמן להוסיף עוד אנשים עד שפותחים לכולם. להוציא עדכונים באמצע ולא להוציא גרסה אחת שבורה ולהגיד שזה בשביל לבדוק שרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני חושב לקנות את המשחק, זאת פעם ראשונה שאני קונה משחק כזה וכמובן הרעיון הוא המולטי.

רציתי לשאול אם המולטי מחזיק מספיק זמן במשחקים כאלה ואיך המולטי של COD מול BF עד היום?

יש לי חשבון סטים פעיל וראיתי שיש פה http://intkeys.com/ לקנות אותו ב35$ לסטים. האתר הזה אמין? והאם זה הגיוני שפה זה עולה 35$

ובסטים עצמו עולה 60$?

תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אוהב את הסגנון המשחק יחזיק אצלך הרבה מאוד זמן (יש כאלה מהפורום עם 1000 שעות +)

יש הבדל גדול בין BF לCOD אז אני מציע שקודם תראה גיימפלי ביוטיוב ואז תחליט איזה סגנון יותר מתאים לך.

בעיקרון המולטי של שני המשחקים מלאים בשחקנים ושרתים ושניהם יתנו לך שעות רבות של משחק.

האתר שהבאת מוכר רק את הסיריאל של המשחק ולא את כל הקופסא לכן זה זול יותר. צריך להיזהר ולבחון טוב טוב את האתר שקונים ממנו את הסיריאל כי יש הרבה זיופים.

אתה יכול לחכות למכירה הקבוצתית שאמורה להתקיים בפורום ולקנות את המשחק בפחות מ60$ ביום היציאה של המשחק בלי שום חששות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בBC2 ובBF3 ובכל הCODים מMW1 - רק בסינגל וקצת במולטי הפרוץ של MW1 וניראה לי שאהבתי את COD יותר.

אני באמת אצפה בגיימפליי כמו שאמרת.

לגבי הקנייה, ממש לא מפריע לי שיהיה לי רק CD-KEY אפילו עדיף ככה לא צריך לחכות שהמשחק יגיע.

כמה אתה חושב שיעלה פה במכירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמועות כנראה עומדות על 200 ש''ח פחות או יותר אבל זה לא סגור עדיין.

אם אתה רוצה לקנות סיריאל בלבד אז תחפש המלצות על החנות שממנה אתה רוצה לקנות.

חבל לקנות בזול ואז לשלם ביוקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכירה פה בפורום תהיה של החבילה המלאה כמובן (אם אתה קורא לקופסאת פלסטיק, דיסק וחוברת 8 עמודים חבילה ;) )

האמת שאף פעם לא קניתי מחנויות שמוכרות רק סיריאל.

עשיתי בשבילך חיפוש קצרצר בגוגל ומצאתי ביקורת שמשבחת את החנות וגם משתמשים אחרים.

http://www.thegamersblog.com/2011/03/20/intkeys-com-review/

הבאתי לך דוגמא אחת, אתה יכול למצוא עוד בחיפוש קל ולהחליט סופית מאיפה הכי טוב לך לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חשבון סטים פעיל וראיתי שיש פה http://intkeys.com/ לקנות אותו ב35$ לסטים. האתר הזה אמין? והאם זה הגיוני שפה זה עולה 35$

ובסטים עצמו עולה 60$?

תודה =]

הסידיקי שהאתר הזה מוכר הוא בשפה הרוסית

מה שאומר שלא בטוח שהוא יעבוד באיזור שלנו ולבטח תצטרך לבצע כל מיני שינויים כדי שיעבוד.

שים לב שבאתרים אחרים שמוכרים מפתחות בשפה האנגלית המחיר עומד על 50$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו את אותו תרגיל גם ב BF3

יש פה כמה חברים שקנו.

יום יומיים לפני שהמשחק משוחרר הם מוסיפים את ה RU לתיאור המשחק.

בכל מקרה שאלתי שם באתר והבחור הודה שהסידיקי ברוסית

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...