Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 52 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

בהחלט סיימון, מי ששיחק קוד 2 ולא התחיל רק מ4 יבין קצת יותר את הקטע של קוד בכלל,

למרות שעברו המון שנים מאז קוד 2 והמנוע הגראפי השתנה לחלוטין ובכלל הרמה הכללית, עדיין אנחנו יכולים להרגיש את אותה השליטה ואותה המשחקיות בדיוק לאורך זמן, אז אין פה מיחזור מתוך חוסר יכולת להתקדם עוד, יש פה מיחזור של דבר טוב שעובד לאורך זמן רב, זה הכל.

לא משנים נוסחאות טובות, יש לכם ספר קבוע בשכונה ואתם לא תרגישו יפים אם לא תסתפרו אצלו? בדיוק אותו הדבר לגבי COD ;D

דבר טוב לא מחליפים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם שתדע COD4 זה MW1

ולגבי משחקיות, היא לא השתנתה וכל מי ששיחק COD2 לא הרגיש שינוי מהותי

התוספות החדשות לא קשורות למשחקיות, הן תוספות בלבד.

בגדול, התחושה של הנשקים ותנועת השחקן הם המרכיבים העיקריים למשחקיות

נו אז התבלבלתי ובטעות כתבתי גם COD 4 וגם MW1, ברור שאני יודע שזה אותו משחק (שרפתי עליו מאות שעות, וגם על האחרים בסדרה)...

לדעתי הפרקים, הקילסטריקים וגם האפשרות לעשות customize לנשקים שלך היו שינוי רציני במשחק. אני מסכים שבבסיס הוא נשאר אותו משחק מבחינת ההרגשה של הנשקים, התזוזה וכו', וזה מצוין כי סדרה של משחקים צריכה תמיד לשמור על המרכיבים המרכזיים שלה. אבל העניין הוא ש COD 4 הוסיף המון שינויים חשובים למשחק ומאז הסדרה קפאה על שמריה ורק מוכרת לנו את אותו משחק בדיוק שוב ושוב ושוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב CS:GO שחקני ו PS3 יוכלו לשחק ביחד, אבל לשחקני PS3 הוסיפו תמיכה בעכבר ומקלדת :lol: ואפשרות לעשות סיבוב 180 בלחיצה אחת.

אם קשה לך לעשות סיבוב 360 תשנה את הרגישות של העכבר :P ותנסה להתרגל לבקושי להזיז את היד :D

השלטים האלה בחיים לא יעבדו כמו שצריך במשחקים שדורשים לכוון, זה פשוט מגושם מידי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תשנה את הרגישות של העכבר :P ותנסה להתרגל לבקושי להזיז את היד :D "

כל השחקנים הטובים ביותר כאן מהפורום משחקים על רגישות גבוהה במיוחד,עומרי ודיג'יי משחקים על רגישות חולנית!

ואני בטוח שסיימון ליאור ועוד כמה מהחולים גם.

אני משחק על רגישות נמוכה ביותר מחצי לאומת דיג'יי ועומרי והם אוכלים אותי על חלקיק שניה בכל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...