Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הבנתי נכון הם הוסיפו עוד משהו שדומה מאוד ל PERKS רק שזה מפתח להתאם לשימוש בנשק

ניראה נחמד...

אולי אם כל הדברים האלה עובדים יהיה אפשר לשחק במשחק הזה בלי ADS, הדבר הכי חרא ב MW2 זה לעמוד מטר ממישהו ולנסות לפגוע בו בלי ADS :pissed: בשליש מהנשקים זה פשוט יורה מסביב, תצמידו אויב לקיר ותנסו לפגוע תיראו איך על הקיר סביבו יש מלא חורים של כדורים אבל הוא חיי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מצויין :yelclap:

קודם כל הנשקים נראים נהדר.

החידוש של העלאת דרגות לנשק באופן אינדיבידואלי הוא חשוב מאחר ולרובנו יש את הנשק האולטימטיבי שאנחנו אוהבים.

הלאנצ'ר החדש XM25 לשמחתי חלש ובעיקר פוצע (דקה 2:17 בסירטון)

והרימון EMP הוא אחלה תוספת לביטול ציוד אלקטרוני בהינף יד.

תענוג שהדיון הזה כזה שקט, בלי יותר מדי ציפיות ובלי רעש מיותר.

יאללה, נותרו עוד 12 ימים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את השקט הזה :)

בלי רעש וצילצולים, מבינים מה הולך לצאת, רואים את החידושים הקטנים והיותר גדולים.

אני חושב שזה הכותר בסידרנ עם הכי פחות הייפ שהיה פה בפורום.

אפילו לבלאקקוס היה דיון מקדים כפול מזה בעמודים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהשקט הזה באמת נובע מכך שאנחנו לא מצפים להרבה (בלי קשר לשאלה אם נקנה או לא נקנה בסוף את המשחק). זה פשוט לא נראה ש MW3 הולך באמת לשנות משהו משמעותי במשחק אלא לשמר בדיוק את אותה נוסחה של המשחקים הקודמים. על בלאק אופס היו הרבה דיונים כי המפתחים באמת הבטיחו לשנות הרבה דברים בצורה ממש רצינית (לא שהם קיימו את הרוב, אבל מילא...). הפעם קשה שלא לראות את MW3 בתור מוד/חבילת מפות ל MW2.

שוב, אני לא בא לאכזב אף אחד ולהגיד שלא שווה לקנות את המשחק, אבל באמת שקשה לי באופן אישי כשחקן להתרגש ממנו כמו שהתרגשתי לקראת המשחקים הקודמים. אני מרגיש שהסדרה די מצתה את עצמה ולא ממש יכולה להפתיע. מבחינת הגיימפליי מדובר בשינויים זניחים, מבחינת הגראפיקה אין שיפור רציני וגם כנראה לא יהיה עד שיצא דור חדש של שיקפיצו קצת את המדרגה, וגם מבחינת המראה וההרגשה של המשחק אין שום שינוי מ COD4 - לחימה בתקופה מודרנית, בעיקר באזור אורבני, רוסים מול אמריקאים, אותם נשקים, פרקים (ואפילו אייקונים) וכו'. זה פשוט נראה כמו עשרות משחקים שכבר ראינו בעבר.

זה קצת מזכיר לי את התקופה של תחושת המיצוי של משחקי היריות שמתרחשים במלחמת העולם השניה לפני כמה שנים, כשכבר אי אפשר היה להתרגש ולצפות לשום משחק חדש שרק חוזר על אותה נוסחה שכבר ראינו במיליון משחקים קודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון הם הוסיפו עוד משהו שדומה מאוד ל PERKS רק שזה מפתח להתאם לשימוש בנשק

ניראה נחמד...

אולי אם כל הדברים האלה עובדים יהיה אפשר לשחק במשחק הזה בלי ADS, הדבר הכי חרא ב MW2 זה לעמוד מטר ממישהו ולנסות לפגוע בו בלי ADS :pissed: בשליש מהנשקים זה פשוט יורה מסביב, תצמידו אויב לקיר ותנסו לפגוע תיראו איך על הקיר סביבו יש מלא חורים של כדורים אבל הוא חיי :screwy:

איך הם מכוונים ככה עם GAMEPAD.. ווואווו :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...