ספק אינטרנט מומלץ בתקופתינו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק אינטרנט מומלץ בתקופתינו

morpheus1234

Recommended Posts

בבזק-בינל' יש לי בעיות ניתוב לחול שהם לא מצליחים לפתור, ואני מעוניין לעבור לספקית אחרת לחבילת 2.5M (התשתית היא HOT)

הדרישות:

- מהירויות הורדה לחו"ל

- ללא תקיעות

המועמדות:

- אקספון (מחיר אטרקטיבי)

- 012

- CCC

- אורנג'

- נטויז'ן

מי שממליץ על חברה כלשהיא, אשמח אם יציין את המחיר שהוא משלם ( אם זה 2.5M)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב- Netvision כבר הרבה שנים ובסה"כ אני מרוצה. הייתי בחבילת 2.5 מגה מס' שנים ולאחרונה עברתי ל- 12 מגה.

אני זוכר שהתשלום לשתי החברות (HOT ו- 013) הסתכם ב- 120 ש"ח -/+ לשתיהן ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם Orange ADSL 10MB - בתור אחד שמוריד הרבה (TL) אני לא יותר מידי חווה Traffic Shaping, דווקא הם יחסית בסדר לספקים אחרים.

טובים יחסית גם למשחקי רשת - למרות שהפינגים שלהם הם לא מהכי נמוכים שתוכל למצוא מכל הספקים...אבל עדיין נמוך (עם בינ"ל\012 אפשר להגיע גם ל60-70), אורנג' זה סביבות 80-100 לאירופה.

מחיר אני לא יודע כי אני מקבל את זה בחינם מהעבודה (ואני לא עובד אורנג' אז ככה שמשוחד אני לא :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לקוח עד עכשיו של 012 , 018 ונטויז'ן כרגע אני של בתשתית HOT

בזק על הפנים - אבל הם יותר טובים בוודאות משאר החברות שהייתי לקוח בהן.

מבחינת פינגים הם לוקחים בקלות.

בסטרימינג יש לנטויז'ן יתרון.

לא נתקלתי בחסימת טורנטים עדיין.

אין לי מודשג לגבי CCC ואורנג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את דעתי לגבי נטוויז'ן ניתן למצוא כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=491827.msg4210575#msg4210575

כפי שאתה רואה בקובץ המצורף אין לי שום בעית הורדה אצלהם וככה נראה בקירוב כול חודש אצלי.

הערה: יכול להיות שאני מקבל תיעדוף בגלל שאני מנוי גם לטלפון הביתי שלהם והתלוננתי הרבה פעמים על איכות השיחה. אם זאת מתחילת המנוי כבר הייתי מסופק מביצועי האינטרנט.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תצא מנקודת הנחה שאין חברת תקשורת ישראלית "טובה", יש רק "פחות גרועה".

012 = מקום אחרון בטבלת הספקים. מניסיון מר.

אקספון = הייתי אצלם חודש ולא הייתי מרוצה. כמעט כל יום היה סוג של אתחול של הקו.

אורנג' = לקוחות שלהם טוענים שהם מרוצים, אבל בפעם האחרונה שבדקתי, המחיר היה מוגזם.

בזק בינלאומי = כלקוח שלהם (בלי חבילה מיוחדת), הם הרע במיעוטו.

לעתים קרובות אני מרגיש שיש בעיה בחיבור, ובפעמים הספורות שניסיתי לדבר איתם לא ממש קיבלתי תשובות. ייאוש.

אני לא עובר לחברה אחרת כי אצל כולם יש לקוחות לא מרוצים. זה שוק התקשורת הישראלי...

הבקשה שלך לחיבור טוב לחו"ל לא תתקבל (זתומרת כן תתקבל, אבל רק בשיחת ההתחייבות) אצל שום ספק בחבילה רגילה, כי בסופו של דבר כולנו יוצאם לחו"ל דרך אותו כביש, ובשעות העומס כולנו ניתקע ביחד. אלא אם תשלם יותר כסף על פס קטן. שוקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם Orange ADSL 10MB - בתור אחד שמוריד הרבה (TL) אני לא יותר מידי חווה Traffic Shaping, דווקא הם יחסית בסדר לספקים אחרים.

טובים יחסית גם למשחקי רשת - למרות שהפינגים שלהם הם לא מהכי נמוכים שתוכל למצוא מכל הספקים...אבל עדיין נמוך (עם בינ"ל\012 אפשר להגיע גם ל60-70), אורנג' זה סביבות 80-100 לאירופה.

מחיר אני לא יודע כי אני מקבל את זה בחינם מהעבודה (ואני לא עובד אורנג' אז ככה שמשוחד אני לא :) )

ממש לא חכם לבדוק (או להצהיר) לגבי איכות הורדה כשמדובר בטורנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא חכם לבדוק (או להצהיר) לגבי איכות הורדה כשמדובר בטורנטים.

הסיבה שציינתי טורנטים זה כי מדובר ב-TorrentLeech ולא איזה BTJUNKIE.

מניסיון מגיעים למקסימום הורדה למרות שלא מדובר בשרתים בארץ.

ודוגמא אחרת אני יכול לתת שאני יכול להוריד את אותו קובץ מאותו TRACKER בשני ספקים שונים (לדוגמא אורנג' + 012) ולא לקבל מהירות מקסימלית (200 יציב - תגיד לי אתה אם זה לא Traffic Shaping).

מעבר לזה, הורדות בחו"ל זה לרוב תמיד לא מגיע למקסימום, רק בארץ הם מגיעים למהירות שעליה אתה משלם. אבל זה כמעט כל ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...