קיבלתי מלא הצעות מ- 013 נטוויז'ן - איזה הכי כדאי ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי מלא הצעות מ- 013 נטוויז'ן - איזה הכי כדאי ?

nerya40

Recommended Posts

היא הציעה לי דבר כזה:

אינטרנט במהירות 12 מ"ב בהתחייבות ל- 12 חודשים, ב- 45 ש"ח בחודש כאשר אני מקבל חודשיים מתנה.

מחיר ממוצע לחודש: 37.5 ש"ח.

עכשיו בנוסף לזה התענייתי בחבילות תעדוף לחו"ל ששם הציעו לי כל כך הרבה עד שכבר לא הבנתי מזה מה. גם הם אפילו לא יודעים מה ההבדל.

ההצעה הראשונה הייתה כזו:

תוספת של 15 ש"ח בחודש עבור אייפי שלטענתם נותן תעדוף לשרתי משחק בחו"ל ולעוד כמה שרתים של צפייה ישירה וכדומה.

ההצעה השנייה הייתה כזו:

תוספת של 70 ש"ח בחודש עבור TAG 4 בתור לקוח עסקי שנותן לי תעדוף מלא לכל השרתים בחו"ל באשר הם.

ההצעה השלישית הייתה כזו:

תוספת של 20 ש"ח בחודש עבור חבילת שנותנת תעדוף כללי לשרתים בחו"ל וכתוצאה מכך אני אצטרך להוריד את המהירות שלי ל- 8 מ"ב.

את ההצעה השלישית ביטלתי, עכשיו נשאר לי לבחור את ההצעה הראשונה או השנייה, מה לדעתכם עדיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממליץ להתרחק מנטוויז'ן, ובטח שלא להתחייב אליהם.

אני כרגע שבוי שלהם, ואני מוגבל מאד בטורנטים (30k בממוצע לתכנים שלא נמצאים על שרתי ה-cache שלהם, תכנים שכן נמצאים על השרתים מורדים במהירות מקסימלית), וגם בהורדות ישירות (50-100k), לאורך רוב שעות היום (יש חלון פתוח בשעות הלילה המאוחרות\לפנות בוקר).

אני מניח שהחשבון שלי מקבל את התעדוף הנמוך ביותר אצלהם.

אציין שבחודשיים הראשונים בערך הכל היה טוב ויפה, ולאחר מכן כנראה לאחר ש"סומנתי" כמשתמש "כבד", התחילו להגביל אותי בצורה משמעותית.

ברגע שההתחייבות שלי נגמרת אני בורח.

יש מספיק ספקיות אחרות שמציעות חבילות ללא התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רשמתי לא מזמן שאני בדקתי את TAG 4 גם בטורנטים וגם בצפייה ישירה וגם בכמה משחקי .

התוצאה הייתה שטורנטים היו לא משהו, חצי מהמהירות.

משחקי היה להם פינג ממש מצויין מאשר מכל חברה שבדקתי ובהפרש ניכר.

צפייה ישירה היה חביב, לא מהירות מקסימלית אבל בערך 3/4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...