Samsung Galaxy S II - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אופטימי, עצם זה שסאמסונג עכשיו הוציאה את ה-S2 אומר שעיקר הנתח שוק ישאר עם הרזולוציה הזאת כי זה הפלאפון שהשוק הולך לקנות בכמויות בקרוב.

וברור שהיה נחמד אם היה QHD, פשוט זה לא באמת כזה קריטי\מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שאר החברות לא ילכו עכשיו אחרי מסכי הqHD כמו ומוטורולה , אז זה יקרה עוד חצי שנה או שנה ...עם כול הכבוד לסמסונג נמכרים בעולם לא מעט מכשירי לא רק הGalaxy S שמכר 10-15 מליון ,ואותו סכום לפחות של SGS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפליקציות באנדרואיד לא חייבות התאמה ספציפית לכל רזולוציה, אלא ליחס גובה/רוחב.

800X480 זה 16 ל 9.5 בערך, 960X540 זה 16:9

ברגע שמתאימים את האפליקציה גם לרזולוציה גבוהה יותר היא יכולה לעבוד בשני המקרים, פשוט במכשיר שבו היחס שונה מהמקור שהאפליקציה תוכננה אליו ישארו פסים שחורים. במקרה של שתי הרזולוציות האלו זה זניח, כי היחס כמעט זהה, אז ישארו פסים בעובי של אולי 3-4 פיקסלים מכל צד.

חלק מהאפליקציות אפילו מציעות לבחור רזולוצית עבודה, אבל אני ממש לא מצפה מכולם לתת את האופציה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

למה לא באמצעות דחל?... האינטרס שלהם לפחות, להבדיל מהדואר, הוא להביא לך את החבילה כמה שיותר מהר. שווה לטעמי את האקסטרה בעקז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, חכה לאייפון 5 או 4S (איך שלא יקראו לו).

מבטיח לך יהיה הרבה יותר יפה, מהיר, נוח ובעיקר איכותי מאשר הSGS2.

לא משנה כמה מעבדים יהיו לטלפונים האחרים, אף אחד לא יגיע לאיכות של . (אולי רק HTC).

וגם אני לא רואה טעם בטלפון שכבר בקושי נכנס לכיס מרוב הרוחב שלו.

נכון האייטונס מעצבן קצת וזה שאין לך בלוט'ות ופלאש קצת מעיק, אבל איך שאתה מתחיל להשתמש במכשיר אתה שוכח מהכל.

בקשר למסך, אמנם באמת הצבעים של SGS טיפה בהירים יותר, אבל ללא שום ספק המסך של האייפון 4 הרבה יותר טוב גם בגלל הפיקסלים שנותנים לך תמונה מושלמת וגם בגלל הטכנולוגיה היחודית שלו.

כך לדוגמא את המצלמה, כולם אמרו למה הוציאו עם "רק" 5 מגהפיקסל, אבל אין שום כרגע שמגיע לאיכות צילום של האייפון.

בקיצור, אני אומר לך על איכות ולא על כמות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

למה לא באמצעות דחל?... האינטרס שלהם לפחות, להבדיל מהדואר, הוא להביא לך את החבילה כמה שיותר מהר. שווה לטעמי את האקסטרה בעקז.

בטח לא בגלל העוד 10 פאונד שעולה המשלוח דרכם

פשוט הזמנתי כבר פעמיים דרך הדואר, פעם אחת עבר חלק ופעם אחת שילמתי רק מע"מ

בפעם היחידה שהזמנתי דרך חברת שילוח מהיר שילמתי גם מכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כמה מעבדים יהיו לטלפונים האחרים, אף אחד לא יגיע לאיכות של . (אולי רק HTC).

נכון האייטונס מעצבן קצת וזה שאין לך בלוט'ות ופלאש קצת מעיק, אבל איך שאתה מתחיל להשתמש במכשיר אתה שוכח מהכל.

בקשר למסך, אמנם באמת הצבעים של SGS טיפה בהירים יותר, אבל ללא שום ספק המסך של האייפון 4 הרבה יותר טוב גם בגלל הפיקבלים שנותנים לך תמונה מושלמת וגם בגלל הטכנולוגיה היחודית שלו.

כך לדוגמא את המצלמה, כולם אמרו למה הוציאו עם "רק" 5 מגהפיקסל, אבל אין שום כרגע שמגיע לאיכות צילום של האייפון.

בקיצור, אני אומר לך על איכות ולא על כמות. פאנבוי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתוקק לשמוע איזו טכנולוגיה ייחודית יש למסך "של אפל" ש- מייצרת עבורם..

אני רק יודע שהם היחידים עם הטכנולוגיה של כמות פיקבלים מושלמת במסך.

בקיצור, אני אומר לך על איכות ולא על כמות. פאנבוי xyxthumbs.gif

כשתגדל, תבין =]

יש לי כמה שעות טובות של שימוש בשני הטלפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למסך, אמנם באמת הצבעים של SGS טיפה בהירים יותר, אבל ללא שום ספק המסך של האייפון 4 הרבה יותר טוב גם בגלל הפיקבלים שנותנים לך תמונה מושלמת וגם בגלל הטכנולוגיה היחודית שלו.

בקיצור, אני אומר לך על איכות ולא על כמות. :xyxthumbs:

יפה אתה אומר על מכשיר שעוד אין עליו כל פרט, שהוא יהיה הכי טוב שקיים, לאן הגענו... לשאר השטויות בתגובה אני לא אתייחס.

במחשבה שניה, אולי אתה ציני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יודע שהם היחידים עם הטכנולוגיה של כמות פיקבלים מושלמת במסך.

כשתגדל, תבין =]

יש לי כמה שעות טובות של שימוש בשני הטלפונים.

ואני חשבתי שזאת טעות הקלדה בהודעה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...