Samsung Galaxy S II - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד לפני שנים בודדות טלויזיות פלזמה נמכרו ברזולוציה של 840X480, וזה בגודל של 42".

אותה רזולוציה פחות או יותר על מסך של 4.3" זה די והותר, העניין של רזולוציה במכשירים נכנס כבר לתחרות של e-penis ו "למי יש יותר", מבחינת פונקציונליות זה לא ממש משנה כבר. התחרות עכשיו צריכה להתמקד יותר באיכות הצבע וחיסכון בחשמל, לא ברזולוציה.

על פלזמה אתה לא גולש באינטרנט ,קורא טקסט וגם כותב , על כן .

לכן יש הבדל בין 960X640 על מסך 3.5" לבין 800X480 על 4.3"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חיכיתי זמן רב כבר שיצא SGS 2.

1- עכשיו יש לי כמה שאלות אם יש לי מישהו שטס לחול חופשה הוא קונה לי את זה ואף אחד לא יעשה לו בעיות עם זה וזה יגיע בלי מעמ ומכס על מיני מיסים כאלה?

2- מזה NFC?

3- חלק מהדור השני שמעתי שיצא עם מעבד דו ליבתי TEGRA של בגלל שלא היה לסמסונג מלאי או לא יודע, והמעבד החלופי אוכל את זה של , מי יודע על זה משהו ודאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באופן עקרוני יכולים לעצור אותו לביקורת ואולי יגלו את זה - לא סביר, לא מחפשים דברים קטנים. עקבו את חבר שלי לבדיקה ולא עלו על PS3

2. - תחפש בגוגל, תוצאה ראשונה.

3. לא שמעתי על דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל3 ,זה נכון שיש שני דגמים - אחד מבוסס על המעבד של סמוסנג והוא הדגם שגם נמכר כרגע ,ואמור להגיע בקרוב גם דגם שמבוסס על 2 ,למשחקים כנראה הדגם עם הTegra 2 יהיה עדיף אם שאר החומרה תיהיה זהה .

אבל באופן כללי הexynos של לא אמור להיות חלש יותר מTegra 2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד עניין שאתה לא לוקח בחשבון, וזה שאת הסלולרי אתה לא מחזיק במרחק 5 מטר ממך (בניגוד לטלוויזיית פלזמה 42 אינץ') ולכן הגודל האפקטיבי מאוד דומה ואף גדול יותר מטלויזיית פלזמה.

לא סתם למסך הRETINA של הIPHONE יש את הרזולוציה הזאת, היא קיימת כי זוהי הרזולוציה המקסימלית שעין האדם מסוגלת להבחין בה, ואני כבר מבטיח לך, שאתה תראה את ההבדל בבירור.

1- מי שקונה טלויזיה של 42" למרחק צפיה של 5 מטר כנראה חולק גנים עם נץ, או פשוט מתקמצן. מרחק הצפיה התקין ל 42" לא עולה על 3-3.2 מטר.

2- את הסלולרי אתה לא מחזיק במרחק 5 מטר ממך, אבל גם לא במרחק 5 ס"מ ממך.

3- לא, זו לא הרזולוציה המקסימלית שעין האדם מסוגלת להבחין בה (ובכלל לא מדובר על רזולוציה במקרה הזה, אלא על צפיפות פיקסלים, וגם פה, לא מדובר בצפיפות המקסימלית שהעין מסוגלת להבחין בה)

בכלל, הגורם הזה תלוי מרחק, וכמו שאמרתי, אנחנו כבר בשלב שהגדלת הרזולוציה בלי סוף נעשית בשביל להגדיל את ה e-penis, לא יותר.

"את ההבדל אני אראה בבירור"? איפה? שהמסך מלא בטקסט בפונט בגודל 2 ואני יושב עם זכוכית מגדלת מעל המסך? אולי.

שאני רואה וידאו? שאני מדפדף בתפריטים? שאני מצלם? שאני משתמש באפליקציות? חד וחלק לא.

שאני גולש באינטרנט? טיפה. וגם פה, יש 50000 גורמים שבאים לפני הרזולוציה (סתם לדוגמה, איפה תעדיפו לגלוש, על נוקיה 5800 ברזולוציה של 640X360, או על 3GS עם רזולוציה של 480X320? התשובה ידועה מראש, למרות שברזולוציות הנמוכות האלו ההפרש בשטח העבודה שמתקבל הרבה יותר ניכר וקריטי)

על פלזמה אתה לא גולש באינטרנט ,קורא טקסט וגם כותב , על כן .

לכן יש הבדל בין 960X640 על מסך 3.5" לבין 800X480 על 4.3"

אם אתה מחליט להשאיר את כל הדף בלי זום בכלל, כן, יש הבדל. אבל-

מתי לאחרונה גלשת בסלולר בלי לעשות זום?

מתי לאחרונה ראית דף שמורכב בשלמותו מטקסט?

מתי לאחרונה קראת/כתבת משהו בסלולר שכל הפעולה נמשכה יותר מאולי 3-4 דקות?

ה PSP לדוגמה מגיע עם מסך של 4.3", ברזולוציה של 480X272. התלונות היחידות שהתקבלו בנוגע לגלישה באינטרנט הן בגלל הדפדפן המזוויע, לא בגלל הרזולוציה או בעיות בקריאת/כתיבת טקסטים.

bottom line, זה כבר הפך להיות מירוץ של "למי יש יותר גדול", לדעתי הצעד ההגיוני הוא התמקדות בשיפור איכות הצבע וצריכת החשמל.

כי הרבה יותר מעניין אותי שהסוללה בסמארטפון תחזיק הרבה יותר זמן (אחרי הכל, המסך הוא הצרכן הגדול ביותר) מזה שאני אוכל להכניס ספר שלם על מסך אחד בפונט שאני לא מסוגל לקרוא בלי זכוכית מגדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שמשתמשים חצי שנה באייפון 4 ,אני לא חושב שזה אפשרי לחזור למשהו עם רזולוציה מתחת ל800X480 , וכן לפעמים אני לא עושה הרבה זום כמו לדוג' בפורומים כשאני עושה זום רק לעמודה עם הטקסט עצמו ,ועם רזולוציה נמוכה יותר הטקסט פשוט לא ניראה חד כמו פה .

ובשביל מסכים של 4.5" אני לא יתנגד למסכים עם רזולוציה של 720P ,זה פשוט מדהים עד כמה הטקסט חד כשיש מסך עם מעל ל300PPI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, התגובות ששמות את צפיפות הפיקסלים לפני כל המאפיינים האחרים (כלומר, תגובת האייפוניסטים) גורמות לי לחכות ליום שבו אפל יעברו למסך או כלשהו, ואז יתחילו הפרסומים על "יחס ניגודיות אינסופי!!!11", ופתאום זה יהיה ה-גורם החשוב ביותר שעל פיו אותם אנשים יקבעו הכל..mark my words.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

davki95, אתה מדבר כאילו אתה יושב כל היום על טקסטים באורך של "מלחמה ושלום" בסלולר. אם זה המקרה, אני ממליץ לרכוש קינדל או משהו בסגנון, יתן לך את הטקסט הכי חד בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הדבר הכי חשוב במכשיר ,אבל אי אפשר להגיד שלא רואים הבדל .

חוץ מזה שעם המעבר של חלק מהחברות ל950X540 ,ואני דיי בטוח שהם יכולים לייצר SAMOLED+ ברזולוציה הזאת זה דיי טיפשי לא לכלול מסך עם רזולוציה כזאת במכשיר הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע. אולי הם לא יכולים, ואולי כרגע העלויות שזה כרוך בהן גדולות מדי. לדעתי זו בחירה נכונה ללכת על מסך סופר איכותי מבחינת צבע+נראה טוב בשמש וחסכוני בחשמל, גם אם זה דורש להקריב טיפה רזולוציה.

זה לא שנותנים שטח עבודה לא מספיק או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת בטח ל-qHD, שזה 960x540... אבל פה מדובר על מסכי LCD, ומסכי עדיין מגיעים כולם רק ב-800x480.

אין מה לעשות, אלו מסכים שעדיין יקרים מאוד לייצור עם yields נמוכים, אבל היתרונות שלהם עדיין גדולים הרבה יותר מחסרון הרזולוציה השטותי כל כך.

אפל בחרו לשווק את צפיפות הפיקסלים, וכל הכבוד להם שהשקיעו והגיעו להישג אליו הגיעו, אבל זה לא הופך את הנתון הזה לחשוב יותר מהאחרים, מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שמשתמשים חצי שנה באייפון 4 ,אני לא חושב שזה אפשרי לחזור למשהו עם רזולוציה מתחת ל800X480 , וכן לפעמים אני לא עושה הרבה זום כמו לדוג' בפורומים כשאני עושה זום רק לעמודה עם הטקסט עצמו ,ועם רזולוציה נמוכה יותר הטקסט פשוט לא ניראה חד כמו פה .

ובשביל מסכים של 4.5" אני לא יתנגד למסכים עם רזולוציה של 720P ,זה פשוט מדהים עד כמה הטקסט חד כשיש מסך עם מעל ל300PPI

כמה שטויות

יצא לי לשחק בכל מיני "צעצועים" כבר כולל איפון 4 \איפד1 אנדרואידים וקונסולות

וגם הסלולרי המיושן שלי

המכשיר היחיד שאני מיתבאס מהרזולוציה שלו זה הDS LITE

ביתר אני לא רואה אף בעיה ברזולוציה ובכלל באיכות

נכון יש הבדלים אבל פאקינג מה כבר אתה עושה עם המכשיר ? סופר פיקסלים ?

זה לא שאתה הולך לצפות בסרט בלו רי על מסך פיצפון וגם לא ליגלוש בו שעות כל יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הדבר הכי חשוב במכשיר ,אבל אי אפשר להגיד שלא רואים הבדל .

חוץ מזה שעם המעבר של חלק מהחברות ל950X540 ,ואני דיי בטוח שהם יכולים לייצר SAMOLED+ ברזולוציה הזאת זה דיי טיפשי לא לכלול מסך עם רזולוציה כזאת במכשיר הזה .

יש יתרון נוסף גם בהשארות עם הרזולוציה "המיושנת" כהגדרתך, תאימות מלאה לאפליקציות הרבות שנבנו למסכים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...