Samsung Galaxy S II - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

איך אפשר למדוד אמינות של מכשיר שנמצא פחות משנה בשוק?

ללא ספק יש משהוא במה שאתה אומר, אבל...

המכשיר נפוץ בצורה כזאת מטורפת בכל העולם עם כל כך הרבה תגובות ומאמרים על כל נושא שקשור אליו (צלייה על המנגל?! :kopfpatsch: ) שזה מספיק בשביל לקבוע אמינות....לפחות לכרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MiCool , הסיבה שאף אחד פה לא ממליץ על Sensation היא שלGalaxy S II יש Bootloader פתוח מהמפעל (אפילו לפתוח אותו בעזרת ADB לא צריך ,משהו שבNexus S צריך :jump: ) הSesation מגיע עם Bootloader חתום = אי אפשר לפתוח אותו = אי אפשר לשים רומים מקוסטמים מלאים . לSGS 2 יש מסך פשוט טוב יותר ,והוא גם דק יותר ולדעתי האישית יפה יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiCool , הסיבה שאף אחד פה לא ממליץ על Sensation היא שלGalaxy S II יש Bootloader פתוח מהמפעל (אפילו לפתוח אותו בעזרת ADB לא צריך ,משהו שבNexus S צריך :jump: ) הSesation מגיע עם Bootloader חתום = אי אפשר לפתוח אותו = אי אפשר לשים רומים מקוסטמים מלאים . לSGS 2 יש מסך פשוט טוב יותר ,והוא גם דק יותר ולדעתי האישית יפה יותר .

לדעתי דווקא הSensation הרבה יותר יפה ויוקרתי עם ציפוי האלומיניום שלו, שנותן לו כמה 3מילימטרים בעובי אבל נותן תחושה יותר נעימה ביד בזמן החזקת הטלפון.

אבל לעניינינו....

אין שום פריצה לHTC עד עכשיו?..אם לאייפון פרצו אז איך לא הצליחו לעשות משהוא לגבי ה HTC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שהBootloader לא יפרץ בעתיד ,כרגע הוא נעול עם מפתח שרק לHTC ידוע .

גם באייפון הBootloader פריץ כי הוא לא מוצפן כמו הBootloader ברוב המכשירים של מוטורלה (למעט הXoom )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שהBootloader לא יפרץ בעתיד ,כרגע הוא נעול עם מפתח שרק לHTC ידוע .

גם באייפון הBootloader פריץ כי הוא לא מוצפן כמו הBootloader ברוב המכשירים של מוטורלה (למעט הXoom )

יכול להיות שפשוט אין צורך ממשי לפרוץ את הAndroid..?

אני מכיר הרבה אנשים שמרוצים לחלוטין ממכשיר הAndroid שלהם ללא פריצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שפשוט אין צורך ממשי לפרוץ את הAndroid..?

אני מכיר הרבה אנשים שמרוצים לחלוטין ממכשיר הAndroid שלהם ללא פריצה.

ובעוד חצי שנה כשיצא ,ולHTC יקח חצי שנה כדי לשחרר את הגירסה לSesation ויהיה את הCyanogenMod שיבוסס על הגירסה הזאת בלי שום שטויות של יצרניות ואתה תרצה כזה למכשיר שלך שיש לו Bootloader חתום ,איך תגיב לזה שתגלה שאתה לא יכול להנות מהרום הנפלא הזה כמו כול המכשירים האחרים התמוכים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סקירה שלי {מאוד חובבנית }על הגאלקסי

hwzone.co.il sgs2 by myst

החלק השני בהמשך מצטער על איכות הצילום.

בקשר למטען במיוחד למי שחושש אני הייתי צריך לציין זאת בהזמנה שאני זקוק למטען אירופאי .

להשוות אותו להירו זה לא מדויק אך הבאתי תכונות "חיצוניות" כמו: קשיחות עמידות וכמובן הממשק המתחרה מטלפון שהיה "סופר פרימיום" מחברה מתחרה לבין הSGS

אבל האיפון 4 לא היה בסביבה :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המידע האחרון שקבלתי מהיבואנית סאני תקשורת, הוא אמור להגיע בחודשי מאי-יוני, ולהיות מופץ בכל התקשורת: אורנג'/סלקום/פלפאון, חודש מאי עומד להסתיים..צריך לחכות עוד חודש לראות אם אכם עומדים במילה (ומדובר בגירסה המעודכנת של ה-S2 עם מעבד ה-1.2GHZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק יש משהוא במה שאתה אומר, אבל...

המכשיר נפוץ בצורה כזאת מטורפת בכל העולם עם כל כך הרבה תגובות ומאמרים על כל נושא שקשור אליו (צלייה על המנגל?! :kopfpatsch: ) שזה מספיק בשביל לקבוע אמינות....לפחות לכרגע.

אני עדיין לא רואה את הקשר.

א. העדויות מוכיחות אחרת, המכשיר שביר ברמות.

ב. כשיהיה לך את המכשיר שנתיים, תדבר על אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ומדובר בגירסה המעודכנת של ה-S2 עם מעבד ה-1.2GHZ)

יש רק גרסא כזאת למכירה...

ולדעתי ה-S2 יהיה בטווח של חודש וחצי אצל המפעילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...