סמארטפון מבוסס Android תקציב 2000-2500 ש"ח בעיקר לטקסט ותמונות - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון מבוסס Android תקציב 2000-2500 ש"ח בעיקר לטקסט ותמונות

About:blank

Recommended Posts

בזמנו חשבתי על ה-E72 של Nokia ולמרות שכנראה שהוא עדיין יספק אותי יצא לי ל"שחק" קצת עם iPhone ומכשירי וכנראה שאני מעוניין ללכת בכיוון של מכשיר .

אני יודע שזה פחות נושא השרשור, אבל אני בדיוק באותה ההתלבטות, ורציתי לדעת למה הלכת בסוף על . אין ספק שמדובר במכשיר עדכני ומודרני לעומת משהו מיושן עם ותיקה, אבל בכל זאת E72 אפשר למצוא היום ב 600 שקל משומש, אתה מדבר על 2500 שקל, זה חתיכת הבדל. רציתי לדעת מה הכריע את הכף בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם, אז ככה:

1. לגבי המצלמות, אני צריך כמובן לחקור את זה קצת יותר לעומק, אבל ממחקר שטחי שערכתי, כולל עיון בקישור של shay1098, אני חושב שכל המצלמות של הטלפונים שהוזכרו כאן די מספקות אותי. אני לא מחפש איכות מי יודע מה גבוהה, פשוט שהצילום יהיה סביר כדי שאם רוצים להעביר תמונה למישהו כדי שיציג אותה על המסך (ובמקרים נדירים יותר להדפיס) התמונה תהיה מספיק ברורה כדי להשתמש בה ולא תראה טוב רק על המסך של הטלפון.

2. הבנתי את הנושא לגבי ROM. אני מבין שה-Desire S לא יאפשר לי ממש לעשות משהו כזה, אך מצד שני שישר מהקופסה הוא עדיף משמעותית מבחינה תוכנתית מבין אלה שהוזכרו עד כה, או למעשה בהשוואה ל-SGS.

3. מה עם ה-SGS II שראיתי שיצא, נמכר ומסוקר ברשת (אבל אני מודה שלא היה לי כוח לקרוא את הביקורות עליו עדיין). יש הבדלים משמעותיים כלשהם (אם זה ממש ארוך אין צורך לפרט כמובן) בהשוואה לגרסה הראשונה?

4. מה-Desire HD כנראה שירדתי הוא כנראה גדול מדי לצרכים שלי. אז פחות או יותר נשארתי מבין המכשירים החדשים בין SGS וה-Desire S למרות שהוזכרו כאן מכשירים של SE. האם יש שם איזה דגם "מעניין" שכדי לבדוק גם אותו? לא בגלל הממשק בעברית שלא חשוב לי, אלא מכל בחינה אחרת?

momi2010, אני לא רוצה לקנות E72 מיד שנייה מכיוון שיש לי ניסיון לא ממש מוצלח עם אורך החיים של סוללות מכשירי Nokia ורכישת מכשיר כזה מיד שנייה מחייב בדרך כלל גם רכישת סוללה (לא שאני ממש יודע מה העלות, אולי מדובר בסתם כמה עשרות שקלים), ואם משווים מחיר של מכשיר כזה חדש לעומת מכשירי , אז ההפרש הוא לא כזה גדול ויש למכשירי מספר יתרונות לדעתי. ה-E72 הוא פשוט מכשיר עבודה, וגם אם בעבר חשבתי שזה מספק אותי (ואם להודות על האמת גם מעשית זה יכול לספק אותי) אחרי ש"שיחקתי" קצת עם iPhone ומכשירי (בעיקר Desire HD) -- גלשתי שם ברשת, ראיתי את הממשק, הגעתי למסקנה שה-E72 מלבד מכשיר לטקסטים וכטלפון נופל מהם משמעותית. מסך קטן שלא ממש מאפשר גלישה או כתיבת דוא"ל ב-Webmail. זאת כנראה הסיבה העיקרית. זה לא שה-E72 לא מספק, פשוט ההעדפה שלי קצת השתנתה (ובמאמר מוסגר, אפילו לא בטוח שהשתנתה מהותית מבחינה עניינית, פשוט כרגע מתחשק לי טלפון עם קצת יותר יכולות וגמישות תוכנתית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Xperia הוא מכשיר מעניין מאוד לדעתי, למרות שחנונים באתרי לא אוהבים אותו כי הוא "לא כפול ליבה".

המצלמה שלו כצפוי מ-SE היא פחות או יותר הכי טוב שתוכל להשיג ביום בשוק הסמארטפונים לדעתי.

לי הוא לא התאים בגלל הגודל שלו, אבל אם אתה שוקל את ה-SGS אז כנראה שזה לא מפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם ה שיש לו חומרה יחסית מיושנת ומחירו גבוהה, מעבד כמו ב DHD שיצא לפני יותר מחצי שנה ו RAM של 512MB שזה יחסית נמוך, היתרונות הם המסך הגדול והאיכותי, ספיקר ומצלמה הטובים ביותר שיכולים להיות במכשירים סללורים וכמובן חיבור . כרגע לא הייתי ממליץ עליו בגלל מחירו בארץ העומד על 3K אולי בעוד כמה חודשים שהוא ירד ל 2500- אז יהיה על מה לדבר. אלא אם כן יש אפשרות להביא אותו מחול במחיר זול.

בקשר ל SGS 2 כרגע הוא הרבה מעל לתקציב שלך, מעולה מכל בחינה אבל יקר מאוד שוב אם לא בוער לך חכה כמה חודשים שמחירו ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, תודה רבה לכולם על ההמלצות.

בעקרון אני עדיין חוכך בדעתי אם טלפון עם מסך בגודל 4" לא גדול לי קצת מדי. טלפונים בעלי מסך בגודל של 3.7" יותר קורצים לי, אבל זה רק אחד מהשיקולים. אני אקח את כל הנאמר פה ואחשוב על זה יותר לעומק במקביל להמשך המחקר.

ה-Xperia Arc באמת נראה מענין מאוד, ממש לא מעניינת אותי חומרה מסוג מסוים, גם ככה עבורי הוא הולך לשמש בעיקר כטלפון או מרכז תקשורת נייד ולאו דווקא מכונה בידורית. מה שכן, ממש לא בא לי להוציא 3,000 ש"ח על טלפון, אבל זה כמובן לא קשור למפרט או "איכות" המכשיר עצמו.

שאלה נוספת שיש לי היא בקשר לגרסאות של . האם כל טלפון יכול לקבל כל גרסה רשמית שיוצאת או שרק חלק מהגרסאות?

אני גם מבין שגם אם טלפון מסוים לא יכול לקבל גרסה רשמית אז ניתן (אם ניתן) להתקין בו ROM מתאים. האם הבנתי נכון (ואני מתעלם פה לרגע מדרישות החומרה של המערכת)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם ה שיש לו חומרה יחסית מיושנת ומחירו גבוהה, מעבד כמו ב DHD שיצא לפני יותר מחצי שנה ו של 512MB שזה יחסית נמוך

השאלה היא למי זה אכפת.

במבחן עיוור אתה לא תוכל להבחין בשום הבדל בשימוש יום יומי.

אני משתמש ב-Desire S ה"חלשלוש" (לפי כל מיני "חנונים באינטרנט") , והוא עובד חלק. אז אין לו מעבד דואל-קור. אז מה?

אל תשכח את ההתלהבות העצומה שיש היום ב-mainstream כלפי האייפון 4 וה-SGS - גם הם "חלשלושים" כביכול באותה מידה, לפי אותם חנונים :)

האם גם על האייפון 4 לא היית ממליץ, בגלל הסיבה שהוא "חלש מידי" חומרתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, תודה רבה לכולם על ההמלצות.

בעקרון אני עדיין חוכך בדעתי אם טלפון עם מסך בגודל 4" לא גדול לי קצת מדי. טלפונים בעלי מסך בגודל של 3.7" יותר קורצים לי, אבל זה רק אחד מהשיקולים. אני אקח את כל הנאמר פה ואחשוב על זה יותר לעומק במקביל להמשך המחקר.

ה-Xperia Arc באמת נראה מענין מאוד, ממש לא מעניינת אותי חומרה מסוג מסוים, גם ככה עבורי הוא הולך לשמש בעיקר כטלפון או מרכז תקשורת נייד ולאו דווקא מכונה בידורית. מה שכן, ממש לא בא לי להוציא 3,000 ש"ח על טלפון, אבל זה כמובן לא קשור למפרט או "איכות" המכשיר עצמו.

שאלה נוספת שיש לי היא בקשר לגרסאות של . האם כל טלפון יכול לקבל כל גרסה רשמית שיוצאת או שרק חלק מהגרסאות?

אני גם מבין שגם אם טלפון מסוים לא יכול לקבל גרסה רשמית אז ניתן (אם ניתן) להתקין בו ROM מתאים. האם הבנתי נכון (ואני מתעלם פה לרגע מדרישות החומרה של המערכת)?

המכשירים החדשים שמגעים כיום כגון ה ARC\SGS 2\ DESIRE S מגיעים עם גרסת ה החדשה ביותר 2.3.3 מכשירים יותר ישנים צרכים לעדכן. במידה ויהיו עידכונים, ואני מאמין שיהיו, תוכל לעדכן את המכשיר כאשר העדכון יצא, בדרך כלל יש הוראות באתר החברה של המכשיר.

כמובן שעם מכשירים פתוחים שניתן לשנות בהם ROM ניתן לקבל עידכונים הרבה יותר מהר ואפילו עידכונים שלא יצאו בעתיד( לודגמה ה SENSE 3.0 ב DHD שהוא לא אמור לקבל בעתיד, ניתן להתקין עם ROM שמפתחים הוציאו.)

מילפורד עזוב אותך שטויות, ה DESIRE S מכשיר מצויין והוא עובד חלק בכל תחום היתרון של הליבה הכפולה מתבטא יותר במשחקים\ ובסרטונים של 1080P בYOUTUBE הם נטענים יותר מהר בדף האינטרנט וכרגע כמעט ואין תמיכה ב 2 ליבות. לשימושים שהם לא משחקים אחת עושה את העבודה מעולה ולא צריך יותר מזה.

*לא אמרתי שהARC לא מומלץ פשוט כרגע הוא יקר ולא הכי משתלם. כשמחירו ירד זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ רק תיקון קטן יצא כבר 2.3.4

לגבי עידכונים, רק הנקסוסים מקבלים ישירות מגוגל, שאר המכשירים צריכים לחכות שהיצרנית תשחרר גירסא (מה שלוקח זמן רב אם בכלל) או לחכות לרום שפותח ע"י אחד המפתחים העצמאיים בXDA וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...