מפרט בסביבות ה-20,000 (Ivy Bridge+680GTX) (דגש חזק על ביצועי I\O). דעותיכם? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט בסביבות ה-20,000 (Ivy Bridge+680GTX) (דגש חזק על ביצועי I\O). דעותיכם?

DDRRE

Recommended Posts

מחזק את הדיעה של החברה פה אין לך מה להשתגע עם 5 SSD הטנולוגיה עדיין לא מתקרבת למימוש הפוטנציאל אין לך מה להשקיע כזה סכום

תקנה כונן אחד זה מספיק בעתיד תוסיף. זיכרון אתה יכול למלא, זה גם ככה זול ובאמת אין כמו הרבה זיכרון למי שעובד הרבה עם המחשב.

בנוסף אתה יכול להגדיר לוינדוס לא להשתמש בפייג' פייל ואז היא לא תשתמש אלא אם אין ברירה ועם 24 גיגה זה אף פעם לא יקרה.

ברור שאני יכול להגיד לווינדוס לא לעשות Swap file, אבל מדי פעם צצים משחקים שדורשים אותו (רובם סתם משחקים כמו Spider-Man, אבל לצערי Guitar Hero, כל השלושה שיצאו למחשב, דורשים Swap file).

ל-saharb14, אני קניתי את המחשב שלי בקצת יותר מ-13,000 ואני לא מאוכזב ממנו (חוץ מהביצועי I\O שלו, אבל זה בגלל שאני חייב פייג'פייל ושמתי הארד דיסק 8GB שמעביר על 15 מגה לשניה, במיוחד לפייג'פייל, והוא לא זז). עד היום אני לא מרגיש שה-4GB DDR2 1066 הם קצת מדי (אבל לא לעוד הרבה זמן), או איטיים מדי, ושהמעבד (E8400@3.6GHz), שהוא בעצמו באוברקלוק סמלי, איטי מדי. רק בנוגע לכרטיס המסך אני יכול להעיד שאני תקוע מאחור קצת. מעבד שתי ליבות, למשחקים, עדיין מספיק. גם משחקים שטוענים שהם משתמשים בכל הארבעה, לא נתקלתי באחד שלקח לי את המעבד ל-100%, ואולי זה בגלל שהוא באמת על 3.6GHz.

שיקול נוסף לקניית מחשב מפלצת ולא מחשב טוב כל כמה שנים הוא שאני כבר מתחיל להתבגר, ובעוד שנתיים אני גם ככה כבר אלמד הנדסה באוניברסיטה. ככה שגם לא יהיה לי זמן למחשב, וגם אני גם כבר לא כל כך אתלהב מ- Shaders ו-Tessellation. וסביר להניח שאני גם לא אקנה עוד מחשב אף פעם. חוץ מלילדים שיהיו לי.

ומה האובססיה של אנשים לנעול? אנחנו מדברים על מפרטי מחשב בפורום מפרטי מחשב, לא על פורנו גמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האובססיה לנעול פשוטה מאוד-עם תמשיך עם זה,יתחילו לצוץ לך 10 עמודים של מפרטי טרולים לא קשורים או במילים אחרות-ספאם.

אם אתה "לא מתכן לקנות מחשב יותר לעולם חוץ מהשנתיים הקרובות" אז למה אתה מחכה עד לשנה הבאה בשביל לקנות מחשב? לא חבל על השנה?.

ומעבר לזה-אני לא רואה למה משהו יצתרך בשנתיים הקרובות מעבד אקסטרים+CF משולש,זה פשוט כ"כ OVERKILL שאתה יכול לקבל ביצועים כמעט זהים בחצי מהמחיר.

בקיצור,תחשוב מה אתה צריך ולא מה העניים שלך רוצות ואז תחזור ותבקש מפרט ב3000-5000 כמו כולם.

הערה קטנה:מחירי המחשבים ירדו,למקרה שאתה תקוע במילניום אחר (קרי-5 השנים האחרונות) ומחשב "high end משתלם" עולה כ4000 ש"ח,ה"high end+כמה בונוסים (כמו ,מארז ב600 ש"ח וכ"ו) שלא כ"כ משתלמים" עולה כ5000-6000 ואפשר להגיד ש6000 זה ה"גבול המקסימאלי" למחשב (רק מה שבתוך המארז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה למה משהו יצתרך בשנתיים הקרובות מעבד אקסטרים+CF משולש,זה פשוט כ"כ OVERKILL שאתה יכול לקבל ביצועים כמעט זהים בחצי מהמחיר.

אין במפרט שלי לא מעבד אקסטרים ולא יותר מכרטיס מסך אחד. נראה לי שאנשים לא מסתכלים על המפרט שלי בהודעה הראשונה אלא על המפרט שאחד האנשים כתב פה באחת התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)דיברתי על הרעיון המגוכח לקנות מחשב ב20,000 ש"ח,ואני לא רואה מחשב כזה עם פחות מCF משולש+מעבד אקסטרים.

2)עוד רעיון מרוכח-לתכנן מפרט על מעבד וכ"ו שלא קיימים-זה כמו לתכנן לקנות מחשב קוואנטים או לקנות את 8-אתה רוצה,אפשר לדון בזה במשך עשרות דפים,אבל זה פשוט לא מעשי.

זה פורום "בניית מפרטים" לא פורום "חיזוי העתיד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון מיותר לחלוטין- יש כאן ביסוס על חומרה שלא קיימת והחומרה שכן קיימת כנראה לא תהיה כ"כ רלוונטית משום שהקניה היא בשנה הבאה.

DDRRE פתח דיון כמה ימים לפני שתרצה לרכוש את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...