איזה לוח יותר טוב P67A-UD3-B3 או P8P67-M B3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח יותר טוב P67A-UD3-B3 או P8P67-M B3

roiv11

Recommended Posts

1. לוח-אם אינו רכיב אקטיבי שיש לו "ביצועים". הלוח בסך הכל אחראי לחבר בין כל רכיבי המערכת. כשאתה ניגש לבחירת לוח אז בעיקר חשוב לבדוק שהוא מכיל את כל החיבורים (סוג וכמות) שלהם אתה זקוק. כאשר אתה מוצא את הלוח הזה, קנה את הזול ביותר.

2. לתדר הזכרון אין השפעה על ביצועי המערכת לכן תמיכה בזכרון בתדר 1600 לא צריכה להוות שיקול משמעותי מבחינתך (כלומר, לא שווה לשלם על זה הרבה יותר).

3. ל-OC שני הלוחות טובים פחות או יותר באותה מידה ולא ממש יגבילו אותך גם אם אתה מתכנן OC גבוה.

4. מה התקציב שלך ללוח האם? האם יש לך דרישות לכמות וסוג חיבורים מסוים? איזה OC מתוכנן (עד איזה תדר בערך?)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לוח-אם אינו רכיב אקטיבי שיש לו "ביצועים". הלוח בסך הכל אחראי לחבר בין כל רכיבי המערכת. כשאתה ניגש לבחירת לוח אז בעיקר חשוב לבדוק שהוא מכיל את כל החיבורים (סוג וכמות) שלהם אתה זקוק. כאשר אתה מוצא את הלוח הזה, קנה את הזול ביותר.

2. לתדר הזכרון אין השפעה על ביצועי המערכת לכן תמיכה בזכרון בתדר 1600 לא צריכה להוות שיקול משמעותי מבחינתך (כלומר, לא שווה לשלם על זה הרבה יותר).

3. ל-OC שני הלוחות טובים פחות או יותר באותה מידה ולא ממש יגבילו אותך גם אם אתה מתכנן OC גבוה.

4. מה התקציב שלך ללוח האם? האם יש לך דרישות לכמות וסוג חיבורים מסוים? איזה OC מתוכנן (עד איזה תדר בערך?)?

1. נכון לכן אני שואל איזה לוח מתאים יותר למשחקים ובשפה שלך לאיזה לוח יש את החיבורים שגיימר ממוצע זקוק להם. (לא אבצע CF/SLI)

2. כמובן שלא זה שאלה כבדרך אגב ואני עדיין מעוניין בתשובה.

3. קיבלתי

4. עזוב תקציבים אלו שתי האפשרויות היחידות. אין דרישה לסוג חיבור מסוים. OC לתדר של כ- 3.8 ghz.

אני מודה לך ומקווה שאחרי הפירוט תדע לאמר לי איזה לוח מבין ה-2 מתאים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. גיימר הוא בסך הכל משתמש במערכת וכמו כל משתמש סוג וכמות החיבורם תלויים בהרגלי ודרישות העבודה שלו. יכול להיות משתמש שמסתפק בכונן קשיח אחד, אחר זקוק ללוח עם כמות גדולה מהממוצע לכוננים וכן האלה. הכל תלוי שימוש. אם אתה לא יודע להגדיר לעצמך דרישה מיוחדת מהלוח כנראה שזה אומר שאינך זקוק ליותר ממה שמציע היום כל לוח ממוצע. לאור העובדה ששני הלוחות הללו זהים כמעט לגמרי במה שהם מציעים (עם קצת יותר חריצי הרחבה ל-UD3 עקב כך שהוא גם גדול יותר פיזית) לא צריכה להיות לך התלבטות ביניהם כשזה מגיע לנושא הזה.

2. שני הלוחות תומכים בזכרון בתדר 1600 אך ייתכן שתאלץ לשנות את מחלק הזכרון ידנית כדי להגיע לכך. דברים כאלה, אגב, פשוט בודקים במפרט הלוח שבאתר היצרן.

3. בהנחה ששניהם עונים על כל הדרישות שלך (שכאמור מכיוון שאין לך דרישות מיוחדות סביר להניח שהם עונים) קנה פשוט את הזול ביותר מביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...