קניבליזם במין האנושי - רק עניין של זמן? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניבליזם במין האנושי - רק עניין של זמן?

Milford Cubicle

Recommended Posts

גבב של שטויות

אין עדויות לכך שבעלי חיים עושים התאבדות המונית - אגדה אורבנית.

שאלתי גם רופא וגם דוקטורט לביולוגיה בנוגע לקניבליזם - אין קשר בין עיבוד לעיכול קל.

יש פי שש יותר בני אדם מאשר פרות בעולם.

הסיבה שאין הרבה טורפים בגלל חוסר הסתגלותם למשק הביתי וציד רב שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה, ללא שום ספק, אחד הדברים הכי מטרידים שאי פעם ראיתי.

ולא בגלל התוכן, אלא בגלל הפרזנטציה. איזה סגנון גרפי מיוחד ומטריד!

לגבי התוכן ועניין פיצוץ האוכלוסין, אני רוצה לצטט שנייה ספר חביב עליי, 2048 של דוד פסיג:

הספר רב ההשפעה "פיצוץ האוכלוסין(1968)... בספר נטען כי אם תמשיך אוכלוסיית העולם להכפיל את עצמה בכל 35 שנה, כפי שאכן קרה זה זמן מה באותה העת, בתוך 900 שנה תמנה אוכלוסיית העולם 60 טריליון בני אדם. חישובים מצאו כי יהיו 100 איש על כל מטר מרובע בכדוה"א, כולל פני הים...

הספר הזהיר מפני רעב המוני בעתיד הקרוב... הערכה הייתה כי כבר בשנות השבעים ימותו לפחות 10 מיליון בני אדם מרעב בכל שנה, ויהיה זה כאין ואפס לעומת מספר האנשים שימותו מרעב בשנות ה-2000...

נשיא הבנק העולמי בשנות השבעים גם כן אמר: "ההשלכות שיהיו לפיצוץ אוכלוסין על המין האנושי ישוו למלחמה גרעינית עולמית".

כמובן, זה לא קרה. אוכלוסיית העולם הגיעה בראשית שנות ה-2000 ל-6 מיליארד ובתחילת 2010 לקצת יותר מ-7 מיליארד. במהלך השנים מאז זיעזעו התחזיות הללו את העולם, לא ראינו רעב המוני ולא מלחמות עקובות מדם בגלל מחסור נואש במשאבים או , בטח לא בהיקפים שנחזו אז.

היום ברור מדוע התחזיות אלו נכשלו. החוקרים השתמשו בשיטת מחקר שבזמנו היתה נפוצה ועם הזמן התברר שתקפות הניבוי של נמוכה מאוד. שיטה זה נקראת "חיוץ מגמות" או "אקסטרפולציה לינארית". בדרך כלל היא מצליחה לנבא בסבירות של 20% לכל היותר, הואיל והתברר שמערכות לא מתפתחות לינארית וכי דפוס העקומות במסלול חייהם של תהליכים רבים הוא מורכב ומפותל..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SOYLENT GREEN זה בדיוק הדבר שחשבתי עליו שראיתי את הסרטון. לגיקים הכבדים, זה גם היה המרכיב בתחרות הבישול בפרק iron chef ב-futurama.

האמת שזה גם הזכיר לי את המסה החביבה הזאת מאת ג'ונתן סוויפט. המסה התפרסמה "קצת" לפני הסרטון הזה או soylent green.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הצמחונים הם בעצם האוכל הבא שלנו, הגיוני לגמרי.

מי בא לאכול "צמחוני"? :smile1:

הם גם ככה אוכלים חסה ועשבים אחרים כל היום שזה בדיוק מה שהאוכל שאנחנו אוכלים היום אוכל... אז מה ההבדל?

כמו שאני טוען כבר שנים - אם אתה אוכל אוכל של אוכל, הרי שאתה בעצמך אוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמובן שהנושא של הסרטון עצמו הוא פשוט גיבוב של שטויות..

SOYLENT GREEN זה בדיוק הדבר שחשבתי עליו שראיתי את הסרטון. לגיקים הכבדים, זה גם היה המרכיב בתחרות הבישול בפרק iron chef ב-futurama.

האמת שזה גם הזכיר לי את המסה החביבה הזאת מאת ג'ונתן סוויפט. המסה התפרסמה "קצת" לפני הסרטון הזה או soylent green.

לי משהו בסרטון הזה הזכיר את הסרטונים של Salad Fingers :nixweiss: משהו באיך שהבחור הזה נראה ובאווירת סוף העולם של הסרטון, אולי גם תרם זה שלא אחר מMilford Cubicle פתח את הדיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהסרטון הזה מנסה להילחם בבורות בחצאי אמיתות במקום להשתמש בעובדות...

חייבים לזכור שללא הפיתוחים בהנדסת כנראה שלא היה מספיק אוכל בשביל לספק את כל האנשים בעולם, תקראו קצת על נורמן בורלוג ותבינו שבלעדיו היינו חייבים לשתול שדות חיטה ענקיים שפשוט אין לנו מקום להם, רק כדי לספק לחם לאנשים בעולם ורק חיטה כמובן לא מספיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

"המהפכה הירוקה"

הידע האנושי מתקדם בקצב אקספוננציאלי ואיתו היכולות הטכנולוגית. כבר היום ניתן להפיק כמויות אדירות מכל דונם - חוות הידרופוניות מוציאות 200 טון ירק מדונם לשנה ויותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון אדיר!

אתם שוכחים את המלחמות שעיקבו באופן משמעותי את הגידול באוכלוסין ואת זה שמשהו כמו עשירית מהעולם כבר נמצא בתנאי רעב (סין, אפריקה, מרכז אסיה וכו')

ומה עם זה שחצי מהאוכל שלנו היום מורכב מעשרות אחוזים של פלאסטיק (תוספים כימיים, תוספת של מים, חומרים משמרים- שמגדילים את הנצילות של המזון, קליפות צמחים ועצמות שמוספים כדי להגדיל נפח ומשקל....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...