אפליקציות זבל רק באנדרואיד? מסתבר שלא...סטיב ג'ובס עושה ניקיון לפסח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות זבל רק באנדרואיד? מסתבר שלא...סטיב ג'ובס עושה ניקיון לפסח

ariebel

Recommended Posts

^^

מנסיוני עם הגוגל כרום על כל אתר נורמלי יש 100 שלא שווים אגורה שחוקה. זו אחת הסיבות שלדעתי זה בולשיט.

אינטרנט עשה מהפכה בעולם. אחרי שפיצצת 3,000 ש"ח על אתה מרגיש עלייה ברמת חיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט עשה מהפכה בעולם. אחרי שפיצצת 3,000 ש"ח על סמארטפון אתה מרגיש עלייה ברמת חיים?

אני לא יודע אם אתה יודע , אבל הסמרטפון , הוא זה שמאפשר לך להיות מחובר באופן רציף לאותו .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שפיצצת 3,000 ש"ח על סמארטפון אתה מרגיש עלייה ברמת חיים?

כן, יש לי טלפון, מצלמה (סטילס+וידאו), נגן מוזיקה איכותי, נגן וידאו, שירות , מגוון אפליקציות שחלק קטן מהן מאוד שימושי לי ומחליף אביזרים אחרים (שלט מדיה למדיה סנטר\מחשב למשל) דוא"ל זמין בכל מקום, זמין בכל מקום (שימושי להחריד כשאתה צריך לבדוק דברים במקום שמחשב לא זמין לך בו).

וכל זה במשקל מזערי בכיס.

הבוס שלך צריך מזוודה מלאה אביזרים משנות ה-90 אם הוא רוצה להנות מכל זה, לא רק ב-300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש לי טלפון, מצלמה (סטילס+וידאו), נגן מוזיקה איכותי, נגן וידאו, שירות , מגוון אפליקציות שחלק קטן מהן מאוד שימושי לי ומחליף אביזרים אחרים (שלט מדיה למדיה סנטר\מחשב למשל) דוא"ל זמין בכל מקום, אינטרנט זמין בכל מקום (שימושי להחריד כשאתה צריך לבדוק דברים במקום שמחשב לא זמין לך בו).

וכל זה במשקל מזערי בכיס.

הבוס שלך צריך מזוודה מלאה אביזרים משנות ה-90 אם הוא רוצה להנות מכל זה, לא רק נוקיה ב-300 ש"ח.

אני לא ניתקלתי בסיטואציה שהייתי חייב לצלם משהו ביום שגרתי. לטיול אני לוקח מצלמה אמיתית, לא חרטא עם מספרים פיצוציים ואופטיקה ב-1.90. אדם שחייב על בסיס יומיומי לפרנסתו כגון טכנאי שטח או נהג מקצועי מקבל מכשיר ייעודי על חשבון העבודה. בשביל לחרוג ממסלול בית -> עבודה -> בית -> סופר אפשר לקנות ייעודי ב-400 ש"ח ולהשתמש בו כשצריך או להחזיק אטלס כבישים ברכב. (מאוד שימושי ולא יקר) ווידיאו על מסך 3.5 אינץ'? מי צריך את זה בכלל?

זו הבעיה שלי עם סמארטפונים. מדובר במכשירים יקרים שלא עושים שום דבר כמו שצריך ולא באמת משפרים את רמת החיים. מהפכה? לעשות השוואה בין לסמארטפון? אולי תעשו השוואה בין למודל T של הנרי פורד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

levמבין את המחשבה שלך ואני גם אוהב מוצרים יעודים

בגלל זה יש לי סטרימר \מחשב\PS3\DS וכו -אני גם יקנה מצלמת ווידיאו איכותית בעתיד שהמחיר לאיכות יהיו מספיק טובים מבחינתי

אבל אתה מפספס את עניין הסמרטפון -מבחינתי הוא לא תחליף אמיתי למוצר יעודי אלה מגיע בנוסף ועוזר מאוד

GPS בכיס \אינטרנט\נגןמדיה\מצלמה \משחקים\וכו הכל זמין תמיד אליך

שהיתי בתאילנד עם ה8300 המיושן שלי הבנתי מה החשיבות של סמרטפון

עם היה לי אחד לפני הטיול והיתי עושה את כל ההכנות מראש כמו מפות לGPS לדוגמה -הטיול יכל להיות הרבה יותר טוב

שלא לדבר על יותר זול מבחינת חשבון פאלפון (הייתי מדבר בסקיפ במקום )

ודברים אחרים שעבדו אלי במחיר בגלל חוסר תיקשורת

לא שהטיול לא היה טוב ומרענן

אבל יכל להיות הרבה יותר טוב

שקניתי שם איפוד טאץ 4 לאח אחד ומוטורולה דיפי לאחר היה כבר מאוחר מידי כי לא הכנתי דברים מראש

וחבל כי יש יתרונות גדולים לסמרטפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ניתקלתי בסיטואציה שהייתי חייב לצלם משהו ביום שגרתי. לטיול אני לוקח מצלמה אמיתית, לא חרטא עם מספרים פיצוציים ואופטיקה ב-1.90. אדם שחייב על בסיס יומיומי לפרנסתו כגון טכנאי שטח או נהג מקצועי מקבל מכשיר ייעודי על חשבון העבודה. בשביל לחרוג ממסלול בית -> עבודה -> בית -> סופר אפשר לקנות ייעודי ב-400 ש"ח ולהשתמש בו כשצריך או להחזיק אטלס כבישים ברכב. (מאוד שימושי ולא יקר) ווידיאו על מסך 3.5 אינץ'? מי צריך את זה בכלל?

זו הבעיה שלי עם סמארטפונים. מדובר במכשירים יקרים שלא עושים שום דבר כמו שצריך ולא באמת משפרים את רמת החיים. מהפכה? לעשות השוואה בין אינטרנט לסמארטפון? אולי תעשו השוואה בין אנדרואיד למודל T של הנרי פורד?

הסמארטפון הוא תחליף מעולה לציוד יומיומי ,כגון מצלמת ה P&S הזולה שלך ,הGPS ה"יעודי" שלך ,הטלפון ,נגן המדיה ( שגם ככה לא עובר את הגודל של ה4" ברוב המקרים ) את הנייד שלך שאתה סוחב רק כדי לגלוש באינטרנט לכמה דקות ולבדוק מיילים ..

אתה מצפה שהוא יתן לך תחליף למצלמת הDSLR שלך שעולה 5K במקרה הטוב , לנייד שלך עם I5 שמריץ Flash כאילו זה חמאה , אתה מצפה שהוא יתן לך דיוק של צבאי ,אתה רוצה שהוא יגיע עם כי מסך של 3.5" זה פשוט קטן מדי בשבילך ,

זאת הבעיה האמיתית שלך עם ,אתה מצפה ממכשיר שעולה בין 2 ל3 אלף שקל שיחליף לך ציוד שעולה יותר מ10K בהרבה מקרים ויתן לך את אותה החוויה ,אז הנה משהו להגיד לך - זה לא יקרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה האמיתית שלי עם סמארטפונים שמוצרים יעודיים בשווי כולל זהה נותנים הרבה יותר. מתי שצריך מצלמה אני לוקח מצלמה יעודית. מתי שצריך אני לוקח יעודי. מה כבר יש לי לצלם ביום רגיל? אני נהג הסעות שפתאום מקפיצים אותו? למה שאני ארצה לבדוק מיילים בתנאי שדה? העניין הוא שאנשי מקצוע לא משתמשים בסמארטפונים ומי שכן משתמש בדרך כלל מטגן צ'יפס במקדונלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...