חיישנים ב-Desire S והבדלים מול Incredible S - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיישנים ב-Desire S והבדלים מול Incredible S

Milford Cubicle

Recommended Posts

כרגע אין רוט לדיזייר S, אז נכון להיום אתה לא יכול להתקין רומים אחרים או לשנות את הקבצים של המערכת הפעלה כדי להחליף אותם בקבצים עם תיקונים שונים, עד שלא יהיה רוט לא יצאו רומים, כשיהיה רוט אז רוב הסיכויים שיהיה מישהו בiandroid שיפרסם רום שהוא ערך כדי לתקן את כל הבעיות עברית ויכול להיות שהמדריך שהבאתי קודם לנקסוס S יעבוד באותה צורה גם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להחליף רום, אני רק רוצה שתהיה לי עברית תקינה עם הדיזייר S במצב המקורי שלו.

אין לי בעיה לעשות רוט אם צריך, אבל אני לא מעוניין להחליף רומים/ממשקים/בלאגנים. מה ש- מספקים כברירת מחדל - זה מה שאני רוצה. רק שיעבוד כמו שצריך עם עברית..

זה קיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיהיה רוט כמו שצריך זה יהיה קיים, כרגע אין רוט - למרות שיש כאלה בXDA שטוענים שהצליחו למכשירים מסויימים, ברגע שיצליחו לעשות רוט לא אמור להיות בעייה לתקן את העברית.

דרך אגב, רוב הרומים למכשירים של הם עם הממשק הרגיל של סנס פשוט עם תוספות קטנות וטוויקים שונים (כמו דאון קלוק בזמן מנוחה ואובר קלוק בזמן ריצה) כל מיני תוספות קטנות כאלה שעושים את הממשק הנפלא של לנהדר הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כדי לעשות את התהליך לישור עברית שאתה רוצה, צריך לפרוץ את המכשיר (לעשות ROOT), מה שבלתי אפשרי כרגע כי יש נעילות חדשות ועובדים על זה

ב. כמו שכבר אמרתי, ואתה יכול לקרוא בביקורת של "קומבינטור" על נושא העברית, סידרו באופן עצמאי את בעיית הישור לימין

בכל מקרה אני גם עוקב אחרי נושא הפריצה ומתכוון להביא לעצמי DS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבססתי על מה שקראתי פה

http://www.kombinator.co.il/view-review.php?rid=509#uploaded_files/users_profile/re1539.405855121.htc_desire_s_1.jpg

אני מבין שהם לא באמת עשו RTL מהקופסא, אבל לפי מה שזה נראה המצב מבחינת הדברים הסטנדרטיים יותר טוב מאשר ב2.3.3 רגיל

יש בסוף סקירת של 20 דקות שאין לי כוח לראות כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובתמונה של הוידגאט פרינד סטרים אתה יכול לראות שכתוב 001% במקום 100%... בקיצור לא יודע על איזה תיקון מיוחד הוא מדבר כי זה נראה בדיוק אותו הדבר כמו הדייזר שלי כשהוא היה עם ה2.2 סטוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להיות יותר ספציפי? כלומר לינקים להורדה..

נניח שיש לי עכשיו את המכשיר ביד. לאן אני הולך? מה אני מוריד? איך אני מתקין?

תודה

זה פשוט, אבל לא עד כדי כך

אתה תצטרך לעשות DEODEX לרום שלך

תקרא פה

נספח ראשון: To Odex or Not to Odex

http://iandroid.co.il/forum/post38754.html#p38754

ותצטרך להחליף רקוברי בשביל להחליף את הקבצים (אחרי שתעשה DEODEX) וכדי להריץ את הסקריפט

כלומר רוט זה לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה צריך להילחם בגוגל עם פריצות ושבירת הגנות בשביל להוסיף תמיכה בשפות נורמליות במערכת ההפעלה שלהם.

זה לא אמור להיות אינטרס שלהם?

לפי הביקורת ב"קומבינטור", הם מדברים על זה שהעברית במכשיר סבבה, חוץ מכמה אפליקציות ספציפיות, ושם הם "מאשימים" את האפליקציות עצמן.

בביקורת הוידאו שלהם (וגם בתמונות) ניתן לראות שב-friends למשל הכל עדיין מיושר לשמאל.. אבל בביקורת הוידאו בדקה 14:20 אפשר לראות (והוא גם מציין את זה) שהעברית בג'ימייל - מיושרת לימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה צריך להילחם בגוגל עם פריצות ושבירת הגנות בשביל להוסיף תמיכה בשפות נורמליות במערכת ההפעלה שלהם.

זה לא אמור להיות אינטרס שלהם?

אתה נלחם בHTC, אם תקנה את הנקסוס לא יהיו הגנות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...