חיישנים ב-Desire S והבדלים מול Incredible S - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיישנים ב-Desire S והבדלים מול Incredible S

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי,

קראתי היום את הביקורת שפורסמה על ה-Desire S, ואני דיי מבסוט ממנו.

הייתי מעדיף שהוא יהיה אפילו יותר דק וקל, אבל כנראה שזה as good as it gets.

מעבדי דואל קור וכרטיסי גרפיקה שמפעילים את Far Cry 2 לא מעניינים אותי כהו-זה. מבחינתי המכשירים הנוכחיים (ברמת החומרה של האייפון 4 וה-SGS) הם מעל ומעבר.

http://www.gsmarena.com/htc_desire_s-review-590.php

מה שלא ראיתי בביקורת הזאת, וכן ראיתי בביקורת המקבילה שהם עשו ל-Incredible S, זה ציון כל מיני חיישנים שהיו במכשיר (ב-Incredible S) שאיפשרו לו למשל לזהות אוטומטית שהוא נמצא בתוך הכיס/תיק ולכן לצלצל חזק יותר (ולחזור לעוצמה הרגילה ברגע שמוציאים אותו), או למשל שברגע שהוא על השולחן ומצלצל אז אפשר להפוך אותו והוא משתתק... הפיצ'רים האלה הוזכרו בביקורת על ה-Incredible אבל לא בביקורת על ה-Desire, ואני תוהה האם זה סתם במקרה או שזה באמת לא קיים בדיזייר (S) ?

מישהו יודע?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשטיקים האלו אחראי חיישן אור, זה שמכבה את המסך ברגע שאתה מקרב את המכשיר לפנים בזמן הדיבור. יש לך אותו במכשיר, ואת כל הדברים שלמעלה אפשר לעשות גם עם הדיזייר S. (או לצורך העניין, כל מכשיר עם חיישן כזה)

רק שאין לי שמץ איך קוראים לאפליקציה שעושה את זה.

אגב, אם המכשיר שלך נמצא בתוך נרתיק כלשהו, מן הסתם זה לא ממש ילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטת לרדת מה- X12?

אתה מדבר על ה- ?

הוא מכשיר נחמד, אבל הדיזייר S (שלא היה קיים כששמתי עין על ה-Arc) קטן ממנו משמעותית, ובעל ממשק טוב יותר (סנס של HTC).

פיקה, אני לא חושב שמדובר על . מדובר על אופציה מובנית במכשיר (לפחות באינקרדבל).

אם מדובר על חיישן בסיסי שקיים גם בדיזייר, אז אחלה. אני מניח שהפיצ'רים האלה קיימים וזה פשוט לא צויין בביקורת כי מישהו לא טרח לציין את זה.

ואני לא מתכוון להכניס את הסמארטפון העתידי שלי, הגדול מידי ממילא, לנרתיק. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שבאינקרדיבל בחרו לשלב את הפיצ'ר בתוכנה כבר, אבל החומרה היא אותו חיישן אור בגרוש.

את הקטע של להפוך את המכשיר בשביל לנתק/לדחות שיחות/לכבות שעון מעורר היה לי גם בנוקיה 5800 לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב :) תודה

רק שאלה אחרונה - בהתחשב בכך שהמכשיר מגיע עם 2.3, מה סטטוס העברית הנוכחי?

מה בדיוק אני צריך בשביל לקבל תמיכה בעברית? קריאה/כתיבה, SMSים' אנשי קשר, ותמיכה נורמלית ב-RTL. אין צורך בממשק כמובן..

האם זה מגיע כברירת מחדל? או שצריך להתקין משהו? אם להתקין, מדובר על משהו בסגנון פשוטה, או שצריך עדיין להתעלל במכשיר ולעדכן רומים ושטויות כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקרוא בלי שום תוספת כבר מ2.2, אבל יש בעיה עם היישור לימין, יהיו מקומות שמספרים יתהפכו ובכמה מקומות הכתב הפוך (כותרות בתוכנה של הג'ימייל ודברים דומים הרוב יעבוד אבל) - את כל הדברים האלה הרומים הישראליים (והערבים) מתקנים, או שאתה יכול לתקן בעצמך את הרום שכבר על המכשיר (מצריך רוט) בעזרת בקריפט מוכן.

כתיבה אני לא בטוח מה המצב ב2.3, אבל אם אין מקלדת עברית אז יש מקלדות שאפשר להוריד מהמרקט, אני ממליץ על smart keyboard שהגירסא המלאה שלה עולה 10 שקל בערך, אבל אם אתה רוצה מקלדת חינמית טובה אז יש בiandroid מקלדת של 2.3 להורדה שבה יש עברית, אני לא יודע אם זה מקלדת שפשוט הוציאו מ2.3 (ואז זה כבר בא לך עם המכשיר) או מקלדת שערכו אותה והוסיפו לה את העברית.

בכל מקרה אתה יכול לקרוא עוד על התיקוני עברית של הנקסוס S (שגם מגיע עם 2.3) פה - http://iandroid.co.il/forum/topic16174.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריאה יש תמיכה מהקופסא, לכתיבה תצטרך להתקין מקלדת שיש לה language pack לעברית, שזה התקנה פשוטה.

סביר להניח שיהיו פה ושם בעיות של יישור לימין ישר מהקופסה, אבל לי בנקסוס אס יש נורא מעט ובמידה שממש לא מפריעה לי לשימוש שוטף כך שלא התעמקתי באיך לסדר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...