מעוניין במסך למשחקים בלבד FULLHD עד 1400 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במסך למשחקים בלבד FULLHD עד 1400

david2k

Recommended Posts

אל תקפיץ בבקשה הודעות לפני שעברו 24 שעות מאז ההודעה האחרונה שלך כאשר אתה המגיב האחרון.

מה התקציב שלך למסך (ותוסיף אותו לכותרת)?

באופן כללי, אם התקציב לא מגביל מומלץ ברוב המקרים לקנות מסך בעל פאנל איכותי יותר מ-TN. כדי ללמוד על ההבדלים בין סוגי הפאנלים קרא את חלק ב' של המדריך השלם למסכי LCD שיש בסטיקי של פורום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Full HD זאת בסך הכל רזולוציה (1920x1080) ולא איזו תכונה מיוחדת שהמסך צריך לתמוך בה.

המסך הנ"ל הוא ברזולוציה של 1920x1080 ולכן תוכל לצפות בתכני שהרזולוציה שלהם היא עד ל-1920x1080.

יחד עם זאת קח בחשבון שלדעת רבים הרזולוציה הזאת גבוהה מדי ביחס לגודל הפיזי של המסך (21.5") מה שעלול להפוך את הטקסט והסמלים המוצגים לקטנים ברזולוציה הטבעית. יש לזה פתרונות (לעשות זום בדפדפן, לעבוד בזום גבוה יותר בממסכים, להגדיל את ה-DPI של מערכת ההפעלה ועוד), אך יש לקחת את זה בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אין כזה דבר מסך למשחקים או מסך לסרטים וכו'. המסכים היחידים שהם אולי ספציפיים לשימוש הם מסכים המיועדים לעבודות גרפיקה ודפוס.

שנית, תעשה לעצמך טובה ותתעלם מהנתון של זמן תגובה (ומכל שאר הנתונים הטכניים למעט סוג פאנל, רזולוציה, גודל פיזי, תכונות ארגונומיות וסוגי חיבורים), אין לו שום משמעות בפועל והוא לא יותר מנתון מקדם מכירות.

המסך שעליו אני הייתי ממליץ לאור הדרישות שלך, וגם בכלל, הוא ה- U2311H. מסך בעל פאנל וארגונומי לחלוטין. מחירו רק הופך אותו עוד יותר לאחד המסכים המשתלמים והמומלצים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים או אלוהים... הבורות...

פאנל IPS זה לגרפיקאים חברים.

ויש מסך שמתאים לגיימרים, Samsung 2233rz

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv&cat=376

פה תוכל לראות שאני לא מקשקש:

http://thetechjournal.com/electronics/samsung%E2%80%99s-syncmaster-2233rz-named-official-monitor-for-wcg-2010.xhtml

והחיסרון מבחינתך זה התפשרות על FHD .. לא כיף, אבל למשחקי shooters למיניהם , עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על המסך הזה 2233RZ יש אותו לכמה חברים אבל לפי מה שהבנתי או לא FHD

תקן אותי עם אני טועה ואני באמת לא הבנתי מה שרשמת על הזה אני לא מכיר תטכונלוגיה הזאת אנשים פה המליצו לי

יש לך עוד הצעות למסכים FHD [עם 2233RZ לא FHD]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...