מרגע תאריך הרכישה, תוך כמה זמן אני יכול לממש את חוק ניתוק זיקה? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרגע תאריך הרכישה, תוך כמה זמן אני יכול לממש את חוק ניתוק זיקה?

SpEcToR

Recommended Posts

יש למישהו ניסיון עם החנויות בארץ?

אני לא מצליח למצוא שום חנות שנראית הגונה ב-100%....

http://www.telephonica.co.il/

http://androidstore.co.il/he/18/ShowProduct.aspx

לא מניסיון אישי - רק מחוות דעת מצויינות, בעיקר על הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי הנ"ל עדיין לא מוכרות את הדיזייר S לצערי.

ותראה מה כתוב באתר של הראשונה:

איך אני מממש אחריות ?

מימוש האחריות היא אך ורק באירופה על ידי שליחת המוצר לבסיס החברה שלנו , טלפוניקה תדאג להעברת המכשיר ליצרן לאחר קבלתו באירופה.

:bash: אם אני צריך במילא לשלוח את הטלפון לחו"ל למימוש אחריות אז למה שאני בכלל אקנה מהם? (מעבר לנושא החשבונית והזיכוי על המכס שהוא נושא נפרד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כיוון שההתעסקות רק עם המכס לא שווה את זה. באופן עקרוני אתה תצטרך לעבור 7 מדורי גהנום כדי לא לשלם מכס פעם נוספת על המכשיר. בנוסף, ככ אתה שולח את זה לחנות בארץ ששולחת את זה ליצרן וככה לחנות בחול ששולחת ליצרן, כלומר אם תקנה בחנות הישראלית זה כנראה יקח פחות זמן. בנוסף, אני לא מכיר את המדיניות של החנויות בחול, אבל סביר להניח שחלקן לפחות לא יסכימו לספוג את עלות המשלוח אליהן מישראל מה שכבר הופך את כל הקנייה ללא משתלמת..

איזה ROM ישראלי? למה שהם יגעו ב-ROM

חברות הסלולר לעברית ולהכניס את הזבל שלהן

חנויות לעברית והזבל שלהן

שמעתי שיש מקרים שהחנויות חוסמות דברים ואז מבקשות כסף על פתיחה

אבל הוא לא מדבר על קנייה מרשת סלולרית אלא מחנות פרטית, ובכל מקרה אם החנות (או הרשת) יכולה להתקין איזה רום שבא לה גם אתה (או עמרי במקרה זה) יכולים. אמנם אין לי טלפון אנדרואיד או משו כזה אבל זה אמור להיות די פשוט. כנ"ל לגבי חסימה של דברים (מעולם לא שמעתי על זה) - כל דבר שהחנויות כביכול חוסמות אפשרלפתוח, השאלה היא כמה סבלנות יש לך. הבעיה היחידה זה שעל כל עדכון הן מבטלות אחריות שגם ככה היא לא משהו, אבל מצד שני להחזיר את המכשיר למצב המקורי זו גם כן לא בעיה.

אני גם די בספק אם חסימה של אופציות או ביטול אחרוית עם עדכון גרסה בבית (למיטב הבנתי החנויות הפרטיות מבטלות אחריות גם אם עדכנת גרסה רשמית והכל) או חסימה של אופציות ופתיחתן בתשלום היא בכלל חוקית אבל עד שמישהו עם הרבה זמן וכסף מיותרים ילך עם זה לבית משפט כנראה שגם לא נדע.

אתה טועה :-)

הוא לא:

http://www.orange.co.il/he-il/cellular/packages/deals/sim-free-refund/

בכל מקרה, אתה תקבל את ההחזר החודשי המצוין ברשימה לפי ערך המכשיר עד שהוא יגיע לערך שלו (לדוגמה, לפי אורנג' אם המכשיר עלה לך 2000 שקל אתה תקבל החזרים מלאים ל-30 חודשים ועוד החזר יחסי על עוד קצת יותר מחודש). אם המכשיר נמכר באורנג' אתה תקבל החזרים מלאים כאילו רכשת אותו באורנג' גם אם הוא עלה לך פי 3, אבל מצד שני - אם סף הזיכוי היה יותר גבוה זו בעיה שלך. בנוסף שים לב שתצטרך לחדש את התוכנית שלך - אם יש לך תוכנית ישנה שנכון להיום לא נמכרת אתה בבעיה (אלא אם אתה רוצה להחליף תוכנית). חשוב לומר שזה איך שאני מבין את החוק והתנאים של אורנג', עוד לא יצא לי לממש ניתוק זיקה.

שים לב שיש טבלאות כאלה קיימות גם בסלקום ובפלאפון. בפלאפון הזיכוי ניתן בדיבור של מעל 75 דקות בחודש (או 100, לא זוכר בדיוק אבל בכל מקרה זה מגוכך לגמרי) ובסלקום זה מוזר לגמרי, הזיכוי ניתן לפי "דירוג" המכשיר (טלפון בסיסי, פיצ'ר פון, בסיסי, וכו') ולא ע"י ערכו מה שנראה לי לא ממש חוקי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כיוון שההתעסקות רק עם המכס לא שווה את זה. באופן עקרוני אתה תצטרך לעבור 7 מדורי גהנום כדי לא לשלם מכס פעם נוספת על המכשיר. בנוסף, ככ אתה שולח את זה לחנות בארץ ששולחת את זה ליצרן וככה לחנות בחול ששולחת ליצרן, כלומר אם תקנה בחנות הישראלית זה כנראה יקח פחות זמן. בנוסף, אני לא מכיר את המדיניות של החנויות בחול, אבל סביר להניח שחלקן לפחות לא יסכימו לספוג את עלות המשלוח אליהן מישראל מה שכבר הופך את כל הקנייה ללא משתלמת..

אבל זה לא נכון, כתוב שם שאני צריך לשלוח את המכשיר לחו"ל (לאירופה) וזה בדיוק העניין.

כל הבעיות שציינת על קניה מחו"ל נכונות וקיימות. אבל במקרה של אותה חנות - הן לא נפתרות כלל.

בכל מקרה androidstore.co.il נראים יותר רציניים, וגם יש להם את ה- (שיקר יותר מהדיזייר S) ב-2,999 ש"ח, כך שיש סיבה לאופטימיות מבחינת המחיר.

אני אחכה שזה יגיע אליהם, שלחתי להם אימייל בכל מקרה ושאלתי מתי הוא צפוי להגיע.

לגבי אורנג', יואב אתה פשוט טועה. איך אתה יכול להגיד שהוא לא טועה (כשהוא אומר שהזיכוי הוא 50 ש"ח) ואז לכתוב בדיוק ההיפך ממה שהוא כתב ולהציג קישור שמוכיח בדיוק מה שאני כתבתי? :lol:

אני חוזר שוב - הזיכוי הוא זיכוי מלא לפי עלות המכשיר חלקי 36, עד גבול של 98 ש"ח לחודש.

אבל בסדר, אני לא מתכוון להתווכח על דברים שאני יודע שכבר פעילים אצלי (אגב יש לי הוכחה מוקלטת בטלפון בשיחה עם אורנג'..) ולך תוכיח שאין לך אחות ע"י קישורים לעמודי :)

אני לא יודע אם שמת לב אבל הטבלה מהקישור שלך היא דיי חסרת משמעות, כי אם תסתכל על המספרים אתה תראה שהיא אומרת בדיוק את זה, ואפשר לסכם אותה בכך ש - אתה מקבל החזר על עלות המכשיר חלקי 36. לדוגמה זיכוי של עד 81 ש"ח בחודש נותן לך בדיוק 2916 ש"ח סך הכל. שקל אחד יותר, והתקרה עוברת ל-98.

וזה בדיוק מה שאמרתי.

כמובן שאני מדבר על מכשירים שלא נמכרים ברשת. וכמובן שאתה לא תקבל יותר מעלות המכשיר בפועל. הכל ידוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר שוב - הזיכוי הוא זיכוי מלא לפי עלות המכשיר חלקי 36, עד גבול של 98 ש"ח לחודש.

+1

עמרי צודק כאן (לפחות באורנג') וגם אני חקרתי זאת לעומק.

יתכן שמישהו נפל על קומבינה או נציג שלא ממש הבין מה הוא עושה, אבל אלו יוצאים מן הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...