האם כדאי בתור מתכנת אינטרנט לעבור ללינוקס? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי בתור מתכנת אינטרנט לעבור ללינוקס?

Recommended Posts

למשתמש חדש שלא עובד לו הייתי ממליץ לנסות כמה מערכות אחרות

במקרה שלך (משתמש שמכיר את המערכת) - הדרייברים בערך אותו דבר בכל המערכות. רוב הדברים אמורים להיתמך אם אתה מתקין את הדרייברים, לפעמים צריך קצת להתעסק אם זה WIFI או NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני סטודנט בפתוחה (מדעי המחשב) וגם מתכנת (בעבודה יותר, בבית אין מספיק זמן).

מבחינת עבודה, יש לך כל מה שאתה צריך כדי להרים סביבת .

מבחינת IDE לפי דעתי ZEND עובד על ואם לא תמיד יש את ECLIPSE שבזמנו (לפני 3 שנים) היה לא רע בכלל.(אני אישית מעדיף פייתון + Django)

מבחינת לימודים, אני כמעט ולא מגיש עבודות דרך המחשב, כן פותח פה ושם קבצים שהמנחים שולחים(כמעט תמיד PDF), לפעמים לא עובד אז אני מרים מכונה וירטואלית עם XP ופותח עם ומייצא לPDF.

הסרטונים עובדים אצלי בלינוקס, רק צריך להגיע לכפתור שבו נותנים לך לינק ישיר(נ.ב אפשר לשמור עם הלינק את הסרטון במחשב) ולפתוח בmplayer,xine,.

אני אישית משתמש באובונטו, ואח שלי(סטודנט בטכניון) התקין לפני חצי שנה על הלנובו T410 גם.

עובד לו למעולה (חוץ מחלק כפתורי הFN שלא מתפקדים).

מה לעזעזאל הבעיה לקרוא PDF ולעבוד בוורד בלינוקס ללא מחשב וירטואלי...?

אתה יכול להוריד OPENOFFICE ולשמור את המסמכים שלך בפורמט 2003.. וזה יקרא בכל מחשב :|

בקשר לPDF יש מיליארד תוכנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני במקומך הייתי פותר את זה על ידי התקנת VMWARE על הלינוקס ובפנים להריץ מערכת פשוטה בשביל כל הדברים האלה...

גם אני בפתוחה וגם לי זה עשה טרור עד שסידרתי את כל האפשרויות לניגון ועדיין חסרים לי כמה דברים (ואותם אני עושה דרך הXP הוירטואלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...