סקירת התופעה microstutter- הסוד המלוכלך מאחורי כרטיסי מסך כפולי ליבה\SLI\CF - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירת התופעה microstutter- הסוד המלוכלך מאחורי כרטיסי מסך כפולי ליבה\SLI\CF

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על האינפורמציה , הכרטיס הבא שלי היה אמור להיות דו ליבתי אבל כאמור לפי מה שאתה אומר אני אמתין קצת ואראה אם יהיה שיפור בכרטיסיים הדו ליבתיים או שכבר אקנה את החד ליבתי החזק ביותר - אשמח אם ימשיכו לעדכן את הנושא מתי שAMD וNVIDIA יוציאו פתרונות.

אני חושב שגם כדאי לשים את הנושא כקבוע עם הרשימת נושאים הקבועים עד לפחות שישחררו פתרון לבעיה המתוארת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מבוסס על ניסיון שלי עם ה5970 של שוב בימים האחרונים, לא מדובר במקור כלשהו.

מה שכן לפני זה קראתי הרבה בפורומים שחל שיפור (גוגל), זה מה שגרם לי לבדוק את זה ונוכחתי לדעת שזה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין שום בעיות של Micro-stuttering עם הSLI שלי, כמו כן ב90% מהמקרים שאני משחק יש לי כמות FPS נמוכה מהקצב ריענון (מסך 120Hz) של המסך שזה בדיוק המצב שבו אמור להתעורר התופעה הזו...

יש רק תרחיש אחד שבו אני יכול להרגיש בקצת את התופעה וזה כאשר 3D-Vision מופעל ויש לי FPS בין 20-30 אבל זה מצב נדיר מכיוון שאין שום משחק כמעט שמסוגל להביא את שני הכרטיסים שלי לברכיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש שני 6950 בCF וקרה לי רק אחת מהבעיות שציינת פעמיים

זה תמיד מתחיל באותו משחק HON, אבל אחרי שזה מתחיל זה קורה בכל משחק שאני מריץ, אגב לגבי הדוגמא, זה נראה יותר כמו ריצוד מהיר (הרבה יותר ממה שנראה בסרטון) אי אפשר להסתכל על המסך במצב הזה זה פשוט כאב עיניים.

התקנתי מחדש את הדרייברים ולא היה לי את זה מאז

במחינת FPS אני מריץ גם 4 משחקים במקביל על ULTRA והכל רץ חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי לנסות את זה, התקנתי את הדרייבר (11.3) מחדש ועוד לא הייתי לי שוב בעיה מאז (בערך יומיים) אם הבעיה תחודש אני ינסה את הבטא דרייבר למרות שבאתר של רשום ש11.4 יוצא רשמית החודש גם ככה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשאול בפורמים של המשחק לגבי הבעיה והם אמרו לי שהם אינם תומכים כרגע בCF\SLI (אזי הם לא שוללים שהבעיה שלי נובעת מהמשחק)

הם גם אמרו שאין להם מידע כרגע מתי ו\או אם יהיה שדרוג לנושא, אצטרך לראות אם התקלה חוזרת אי פעם לא כתוצאה מהמשחק הזה

כמו שאמרתי את רוב המשחקים אני מריץ בלי בעיה גם במקביל.

jclarkk, באיזה מסך אתה משתמש ועל איזה רזולוציה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...