אני מחפש שם של שכונה ורחוב ברמה סבירה בתל אביב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש שם של שכונה ורחוב ברמה סבירה בתל אביב

lev-27

Recommended Posts

אין לי מושג. אף פעם לא גרתי בתל אביב. אני צריך בשביל קורות חיים. בוא נגיד ככה איפה צעירים עם משכורת 5-6 (כל אחד) יכולים להרשות לעצמם דירה סבירה. (שכירות) ושיהיה יחסית קרוב לאזורי תעסוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הראשונה ששואלים אותי: "לא יהיה לך קשה לנסוע כל יום מאשדוד?" הם לא רוצים לשלם הרבה כסף על נסיעות ובכלל חושבים שימאס לי לנסוע כל יום מאשדוד לתל אביב. החלטתי לשקר שאני גר בתל אביב. מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל רחוב מאיזור מרכז ת"א אמור לעשות את העבודה.

אם אתה מתעקש על שמות - בוגרשוב/ריינס/קינג ג'ורג'/שד' בן-ציון/גורדון/פרישמן/טבריה/מאפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הראשונה ששואלים אותי: "לא יהיה לך קשה לנסוע כל יום מאשדוד?" הם לא רוצים לשלם הרבה כסף על נסיעות ובכלל חושבים שימאס לי לנסוע כל יום מאשדוד לתל אביב. החלטתי לשקר שאני גר בתל אביב. מה לעשות.

לשקר בקורות החיים זאת הדרך הטובה ביותר לא לקבל את העבודה, מלבד זאת שאתה תצתרך לתת להם את הכתובת האמיתית שלך מתישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תצא לרגע מבועת ההייטק תראה שמידי פעם צריך לשקר כדי למצוא עבודה. חוץ מזה הם לא צריכים את הכתובת האמיתית שלי ואף פעם לא יבקשו. הם בסך הכל צריכים את מספר חשבון הבנק. האמת אני לא חושב שזה באמת מעניין מישהו אם שיקרתי לגבי הכתובת כל עוד אני מגיע בזמן לעבודה. מי שמסנן זה חברות כוח אדם שפוסלות ישירות מועמד שלא גר בתל אביב. מבחינת מעסיק חשוב לו שלא אתבע אותו בעתיד בדרישה לתשלום הפרשי הוצאות נסיעה. ברגע שאני משקר בטופס 101 הוא מכוסה. [br]פורסם בתאריך: 17.03.2011 בשעה 17:17:35

כל רחוב מאיזור מרכז ת"א אמור לעשות את העבודה.

אם אתה מתעקש על שמות - בוגרשוב/ריינס/קינג ג'ורג'/שד' בן-ציון/גורדון/פרישמן/טבריה/מאפו.

תודה, אבל הדירות שם יקרות, לא?

בדקתי ב-zoomap והמלך ג'ורג' נראה כמו שכונה עוני בדרום אפריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור בועת ההייטק, אם תראה את החוזה שאתה חותם עליו בעת קבלת העבודה שבו רשום פלוני אלמוני: רחוב השלום, מספר X עיר שקר כלשהי.

מסירת מידע כוזב ואחרי זה חתימה על החוזה יכולה לגרור בין השאר לפיטורין ללא שום הטבות של הספקת יחסי עובד מעביד, מה עוד שבסופו של דבר אתה תצתרך לתת להם קבלות לשם קבלת החזר על נסיעות.

הנה קייס לדוגמא:

http://www.davidsaar.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%95%D7%95%D7%97-%D7%A9%D7%A7%D7%A8-%D7%91%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D.html

מעבר לכך אני דיי בטוח שחתימה על מידע שקרי בטופס 101 היא עבירה פלילית עקב זאת שזה טופס רשמי של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עבד 3.5 שנים. זה מה שחשוב. העיקר שיתנו לעבוד ולצבור ניסיון. אף פעם לא ביקשו ממני קבלות בגין החזרי נסיעה. מעסיקים יודעים בקירוב כמה עולה חופשי-חודשי בעיר. אני לא דואג להיבט הפלילי. במדינה שלנו אדם שיכור שדרס ילדה מקבל 1,000 ש"ח קנס.

על כל 100 משרות יש 10 משרות שלא דורשות ניסיון קודם ומתוך ה-10 אולי 2 מתקשרים ושואלים "לא יהיה לך קשה לנסוע מאשדוד?" ועל כל משרה שלא דורשת ניסיון יש הרבה מעומדים. מה אני יכול לעשות חוץ מלשקר לגבי הכתובת? לעבור לגור באיזה צריף בתל אביב?

בנוגע לפסק דין אני מבין את הבן אדם. מעל גיל מסוים מאוד קשה למצוא עבודה. אני לא מבין את החברה שבחרה לפטור אותו.

לא משנה. החלטתי לעבור "לגור" בראשון לציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה נראית רוב תל-אביב, אלא אם כן אתה מכוון למקומות היקרים באמת, כדוגמת שכונת בבלי וצפונה.

בהצלחה בנסיונותיך לדפוק את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית של 80 מטר באותה שכונת עוני בדרום אפריקה עולה בערך כמו הבית 3 קומות 200 מטר+גינה שאני גר בו, ובוא נגיד שאני רחוק מלגור בחור שכוח אל.

קינג ג'ורג' זה רחוב עם ביקוש ענק ומחירים בשמים (כמו רוב צפון ת"א, האמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מכיר שום בחורה שגרה בתל אביב.

שתוכל לספר שאתה גר איתה.ותתן את הכתובת שלה.

לאחר שיקבלו אותך לעבודה ויעבור קצת זמן.אתה תמיד יכול לספר שניפרדתם.

וחזרת להורים באשדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...