אז מה הויסקי שלכם, ומה אתם ממליצים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה הויסקי שלכם, ומה אתם ממליצים?

liav12

Recommended Posts

אם אני קונה בארץ זה אצל חינוואי ושר המשקאות שהם איכשהו סבירים מבחינת המחיר (וגם יש שזה יוצא כמעט כמו דיוטי)

לצערי אני לא נוסע הרבה לחו"ל ולא נעים לסנג'ר עם דברים כאלו את מי שנוסע (משפחה כן - אבל גם כן לא יותר מדי)

אני חושב שהיום בערב אני ארים כוסית לכבוד השרשור - גלנפידיך שלי...my precious

golom_bild.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שבעקרון אסור למכור דברים בפורום..

אבל בתור עזרה לחבר שהתחתן לאחרונה ונשאר לו סטוקים של אלוכהל בבית

אם מישהו מעניין בקבוק ג'וני ווקר בלאק בלייבל סגור (ליטר) .. נמכר ב200 שקל. (יש שניים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפרויג נקי- תענוג צרוף...

כמובן שבלאק לייבל חביב עלי מאוד וגם הבלו (כן , במחירו בארץ הוא לא משתלם , עדיין עולה 200 דולר בדיוטי פרי?? )

אתמול שתיתי באירוע משפחתי חצי בקבוק בלנטיין , גם כן חביב מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלנטיין תאמת הוא מהפשוטים שלא רעים בכלל...אני מעדיף אותו על כל אלו שבאיזור שלו (רד לייבל זוועתי ו JB בכלל שלא נדבר).

הבלאק הוא המינימלי שאני ישב לשתות בכיף..רק בגלל הטעם הטיפה מעושן שלו...שאגב יש את ה DOUBLE BLACK שיותר מעושן.

והבלו כן עולה 224 אחרי הנחה :P

ולפרויג אכן מעולה....אני אוהב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי את הגלנפידיך 12, או את הג'ק דניאלס מספר 7, ואפילו ג'וני ווקר אדום- ואני שמח :hat:

גם אני לא מסוגל יותר לשתות שיבאס למען האמת. יש לזה טעם קצת רפואי. שמעתי שכבר קנו את המזקקה ובגלל השם הטוב שנוצר להם כבר לא משקיעים יותר בוויסקי כי מי שקנה שיבאס יקנה שיבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הג'ק דניאל הם NO7...חח זה הסימן היכר שלו.

היחיד שאין עליו נראה לי זה הג'נטלמן ג'ק (ויסקי מדהים, ג'ק דניאלס שעובר עוד סינון אחרי שיוצא מהחבית עושה אותו לעדין בטירוף לעומת הרגיל החורך) והסילבר. (הדגל, מדהים מדהים וחוזק חבית 50 אחוז או 47)

הפידיך 12 קשה לי, הוא חריף..ה 15 וה 18 סבבה רצח.

וזה בדיוק מה שאמרתי על השיבאס שבגלל השם כנראה מזלזלים בטעם..רק ה 18 והרויאל סאלוט / רבולב טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני אדום מבייש את השם של החברה , הוא פשוט גרוע , לא יורד חלק בגרון....

והרויאל סלוט של שיבס בהחלט מעולה , יש לי בקבוק בבית ואני מבסוט עליו.

כנ"ל לגבי הבלאקבוש... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני אדום זה לא וויסקי..חחח

מה שכן, משתמשים בלב של הרד לייבל כדי ליצור את הטאליסקר...מזה אני בהלם, כי הטליסקר מעולה..טוב כנראה שה 7 שנים הנוספות של היישון עושות את שלהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאין מה להשוות רד לייבל לשאר, אל לא תמיד יש כסף לדברים אחרים, ומהוויסקים הזולים הוא דווקא מהטובים ששתיתי

וציינתי את המספר 7 כדי להבדיל מהג'נטלמן ג'ק, איזה עוד סוגים יש חוץ מהשניים האלה? אם כבר אני פה, אז שאחכים קצת :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ אני שותה ג'ק דניאלס. יצא לי לשתות בארה"ב ויסקי שאני לא זוכר את שמו, בחיי הכי טוב ששתיתי.

היה לו ריח של חמאה ממש כמו לפופקורן. הבקבוק היה מלבני עם פקק שעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...