התלבטות לפני רכישת פלאפון לחו"ל (iphone vs ipod touch) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לפני רכישת פלאפון לחו"ל (iphone vs ipod touch)

Avivo

Recommended Posts

davkl95 אתה מדבר על מכשיר מסוים ואני דיברתי בכלליות על השוק הזה

אני לא איזה מומחה לBlade ולא דיברתי אליו בכלל

ככה שאנחנו סתם מתווכחים על זה

בעניין 2.1 אני בכלל לא חושב שהוא גרוטאה

סך הכל לרוב האנשים זה יספיק גם בלי אף שדרוג

למשתמשים מתקדמים יותר או רצונות ספציפים זה כבר עניין אחר

ב2.1 אין אף בעיה לגלוש באתרים כמו HWZONE וYNET אחרי התקנת עברית

אין בעיה עם סרטים מוזיקה משחקים שיצא לי לנסות ותוכנות משרד שניסיתי

בקיצור כל מה שניסיתי פעל מצוין -זה גם תלוי במכשיר כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז בשביל הכלליות הזאת אנשים שואלים אנשים אחרים שמבינים יותר מהם בנושא :kopfpatsch:

וכן קרירין , אפשר להגיד היום ל2.1 R.I.P .

כשיש כבר שני עידכונים משמועתיים למערכת הפעלה היא הופכת למיושנת ,זה שלך הכול עובד זה מצויין ,אבל זה שאנשים בוכים כול שני ורביעי למה הSE המסכן שלהם תקוע ב2.1 או החלק ממכשירי הSGS שלא עודכנו על הספקיות תקועים על הגירסה הזאת מראה כמה 2.1 כבר לא מעניינת אף אחד ובקיצור היא מיושנת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר גם יגואר דגם 2005 (שלא הייתה בשימוש ) זה גרוטאה לא שמישה כי יצאו מאז עוד כמה דגמים

בפועל המון היו רוצים יגואר מה2005 (חוץ ממחירי המוסך ) פשוט כי זאת מכונית מספיק טובה להם

ובעניין המתלוננים מי שיודע על גרסאות שונות לרוב משתמש יותר כבד מהרגיל

המון אנשים לא מבינים בזה כלום בכלל ורק רוצים שזה יפעל

אני אפילו לא מתכנן לשדרג את המכשיר של אחי כי הוא מאוד מרוצה כבר מ2.1

עם היה לי הייתי משדרג אותו לגרסה הגבוה ביותר -אבל זה בגלל שאני מהכבדים

אבל צא מהמחשבה הזאת שרוב השוק צריך יותר כי הוא לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני מעריך את העזרה של כולכם, ויודע לבד מה רלוונטי לי ומה לא...

אני קצת לא בעניינים כי כרגע אני עדיין בצבא, אבל אני מאמין שכשאשתחרר אני אחזור לעניינים :)

(לדוגמה פרצתי לבד את הPSP ויש לי איזשהו ידע מאוד בסיסי בתכנות...)

לשאלתכם, אני אכן באורנג', למרות שאין לי מכשיר ואני לא משתמש בקו בכלל (יש לי מירס מהצבא..)

2-הסיים צריך להיות תואם למכשיר

בגלל זה שהולכים לקנות סיים הולכים עם המכשיר ובודקים במקום

שים לב שיש מקומות שמוכרים סיימים לא טעונים וצריך לטעון במקום אחר אז זה בעיתי

אני מפחד שאני אגיע אחרי הטיול לארץ לאורנג' והם יגידו לי "עם מכשיר כזה, צריך סים תואם, ואתה חייב לקנות גם חבילת גלישה וכו'..."

ואני מנסה להימנע מזה, בגלל זה חשוב לי להבין אם כל כרטיס שאני אכניס למכשיר אני אוכל לפחות להוציא שיחות ואס אמ אסים..

עוד שאלה- אם אני מוריד אפליקציה של מפות (דוגמת earth) האם אני צריך להיות מחובר לאינטרנט בשביל שהGPS יזהה איפה אני?

תיאורטית כל עוד יש לו קליטה מהלוונים שמשדרים את האותות לא, אבל אני לא סגור על איך זה עובד בפלאפונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף מכשיר לא חייבים לקנות חבילת גלישה

זה סתם דבר שדוחפים לך ולרוב זה לא משתלם כי דוחפים לך חבילת גלישה מוגבלת שכל חריגה עולה הרבה כסף

בעניין סיים תואם זה לפי מכשיר כי היום יש דברים כמו מיני סים ושטויות בסגנון

זה לא עולה הרבה רק צריך שהמכשיר יהיה "סיים חופשי" בדרך כזאת או אחרת שתוכל לקנות בארץ

אתה צריך קודם כל לבחור דגם ואז לבדוק אותו מהבחינות האלו

יש ברשת הרבה מידע על הדגמים הנפוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר גם יגואר דגם 2005 (שלא הייתה בשימוש ) זה גרוטאה לא שמישה כי יצאו מאז עוד כמה דגמים

בפועל המון היו רוצים יגואר מה2005 (חוץ ממחירי המוסך ) פשוט כי זאת מכונית מספיק טובה להם

ובעניין המתלוננים מי שיודע על גרסאות שונות לרוב משתמש יותר כבד מהרגיל

המון אנשים לא מבינים בזה כלום בכלל ורק רוצים שזה יפעל

אני אפילו לא מתכנן לשדרג את המכשיר של אחי כי הוא מאוד מרוצה כבר מ2.1

עם היה לי הייתי משדרג אותו לגרסה הגבוה ביותר -אבל זה בגלל שאני מהכבדים

אבל צא מהמחשבה הזאת שרוב השוק צריך יותר כי הוא לא

קרירין ,ההשוואה שלך דפוקה .

מכונית זה מכונית , במכונית צעצועים כמו תחנת עגינה לאיפון זה שטויות .

מדובר פה על שחלק גדול מהתקפיד שלו הוא להריץ אפלקציות ,עם הוא לא מריץ את כול האפלקציות אז מה הוא שווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין ,ההשוואה שלך דפוקה .

מכונית זה מכונית , במכונית צעצועים כמו תחנת עגינה לאיפון זה שטויות .

מדובר פה על שחלק גדול מהתקפיד שלו הוא להריץ אפלקציות ,עם הוא לא מריץ את כול האפלקציות אז מה הוא שווה ?

למה הוא חיב להריץ כל דבר ?

זה מגוחך -לפי מה שאתה אומר צריך לשדרג מחשב כל שנה שיריץ כל משחק בשוק

צריך לקנות בהשקה

ולהחליף סלולרי אחת לשנה

בפועל זה שטויות

יש לי סלולרי שלהיום מיושן -(קניתי לפני יותר משנה דרג בינים )

ואני לא יקנה חדש עד שתיגמר ההיתחיבות פשוט כי אני לא חייב יותר מהדברים שהוא נותן לי -רוצה כן חייב-לא

תפסיק לישוב שכולם חייבים את הכי מתקדם

עם זה היה ככה אנשים היו קונים סלולרי כל חצי שנה כי חוץ מהתוכנה גם החומרה מתקדמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין ,מה הקשר משחקים עכשיו ?

יש הבדל לא קטן בין משחקים למה שאני מדבר עליו בכלל .

המחשב שלי שכבר עבר את השלוש שנים לפני כמה חודשים מריץ כול משחק ,השאלה היא איך הוא מריץ אותו ופה בדיוק ההבדל ,לא דיברתי על זה ש2.1 יריץ אפלקציות גרועה כמו לדוג' משחקים כבדים שיצאו לא מזמנים רצים על FPS נמוך על ה9500GT המסכן שלי . אלה דיברתי על זה שאפילו אפלקצייות כמו HomeTheater למשל שלא דורשות שום חומרה חזקה כן מחייבות לפחות שיהיה על המכשיר Froyo מותקן כדי שהם יעבדו . והמספר של האפלקציות העלו עולה מדי יום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה תמיד קורה

אני לא רץ לקנות את ה3DS רק כי הDS LITE לא מריץ משחקים שלו

כן אני יקנה אותו בעתיד אבל לא מיד ופה מדובר על הבדל של שנים

בגרסאות אנדרויד אתה מדבר על תקופה קצרה מאוד

תמיד יהיה העדכון הבא ולא כל מכשיר יקבל אותו

תוך שנתיים האנדרואידים הWIN7 והאיפון שיש היום יראו מיושנים לאומת דגמי 2013 אז מה שאנשים ירוצו להחליף ?

אין לזה הגיון

תמיד תצוץ שלא תרוץ או לא תרוץ טוב במכשיר שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך הויכוח, אני מסכים עם קרירין, (בלי להעליב, הוא פשוט מעלה טיעונים שאני יותר מתחבר אליהם...)

למשתמש הרגיל (שזה 99% מהאנשים), אין צורך להיות תמיד בחזית הטכנולוגיה. (גם אם זה "טכנולוגיה פוטנציאלית" בלבד).

במקרה הספציפי (או בכלל), אני לא צריך שהוא יריץ את כל האפליקציות שקיימות, אלא את האפליקציות שאני רוצה\צריך.

ברור שיכול להיות שיהיו דברים בעתיד שאני אצטער שאני לא יכול להריץ, אבל כרגע זה לא מפריע לי- כי הוא עונה על הצרכים שלי.

ואת הצרכים הספציפיים פירטתי בהודעות שלפני....

בצורה עניינית יותר,

נראה לי שנסגרתי על המכשיר (רק תודות לכם אגב, אז שוב תודה!), גם ממה שהבנתי פריצה 'מקצועית' באנגליה עולה בסביבות 5 פאונד...

מהנסיון שלכם עם אנדרויד, כמה הGPS טוב במכשירים האלה? (האם אפשר להוריד גוגל ארת'?)

והאם אפשר להשתמש בו כ- כשהוא לא מחובר לרשת (אלא כמו של אוטו נגיד)- כלומר להוריד מפות, ושהוא יתעדכן מול הלווינים ישירות?

עוד שאלה קטנה, האם מישהו יודע במקרה, כמה זה נוח לשמוע דרך המכשירים האלה, ועד כמה זה זולל בטריה? (כמה שעות השמעה יש בכל הטענה של מכשיר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצורה עניינית יותר,

נראה לי שנסגרתי על המכשיר (רק תודות לכם אגב, אז שוב תודה!), גם ממה שהבנתי פריצה 'מקצועית' באנגליה עולה בסביבות 5 פאונד...

מהנסיון שלכם עם אנדרויד, כמה הGPS טוב במכשירים האלה? (האם אפשר להוריד גוגל ארת'?)

והאם אפשר להשתמש בו כ- כשהוא לא מחובר לרשת (אלא כמו של אוטו נגיד)- כלומר להוריד מפות, ושהוא יתעדכן מול הלווינים ישירות?

במכשיר שאני קניתי גוגל ארת היה כבר מותקן

לא יודע עם בכל אנדאוריד זה ככה או לא אבל אני מעריך שבכולם אפשר להתקין

חוץ ממנו הורדתי גם משהו בעברית בחינם

בעניין שפועל בלי לא מצאתי חינמי לישראל -אולי יש אבל לא היה לי מספיק זמן לבדוק

אני די בטוח שיש בתשלום אבל לא ניסיתי כי המכשיר לא נועד לי

בארצות אחרות אולי כן תמצא חינמי שפועל בלי

בעניין כמה טוב זה תלוי במכשיר

היה מכשיר מסוים שעשה בעיות לחלק מהאנשים

עם ניסיון שלי בסלולרי לא יש בעיה שיש הרבה עננים -אבל זה דגם מסוים וחבל להכליל סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין שפועל בלי לא מצאתי חינמי לישראל -אולי יש אבל לא היה לי מספיק זמן לבדוק

אני די בטוח שיש בתשלום אבל לא ניסיתי כי המכשיר לא נועד לי

בארצות אחרות אולי כן תמצא חינמי שפועל בלי

בעניין כמה טוב זה תלוי במכשיר

היה מכשיר מסוים שעשה בעיות לחלק מהאנשים

עם ניסיון שלי בסלולרי לא יש בעיה שיש הרבה עננים -אבל זה דגם מסוים וחבל להכליל סתם

השאלה האם הSATNAV יודע להתעדכן מול הלווינים בלי האינטרנט' date=' אם כן, אז בתיאוריה כל תוכנת אמורה לעבוד בלי קשר לאינטרנט (והעננים זה בעיה לדעתי בכל שפועל לא דרך ...)

עדכון:

הסתכלתי בשני האתרים האלה:

[url']http://www.androidtablets.net/forum/huawei-tablets/5392-gps-driving-directions-without-wifi-data-service.html

http://androidforums.com/android-applications/100514-data-free-gps-app.html

ולפי מה שאני מבין מהם, לא אמורה להיות בעיה להוריד מפות, ולהשתמש בהן ללא הWIFI. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחינם אין "בחינם" יש כמו הIGOים למינהם.

בWAZE יש לך אפשרות להוריד את המפות למסלול שלך מראש, וגם לקבל את התוכן השיווקי שלהם יחד איתם, תוכנות חינאמיות מבוססות על פרסום ושיתוף פעולה עם ספקיות הסלולאר זה המודל העסקי שלהם, בתוכנות קנייניות את רוכש 2 רשיונות אחד לאפליקציה שלהם ואחד למפה\מפות שאתה רוכש.

היו בזמנו כמה פרוייקטים של קוד פתוח למיפוי, אבל זה לא ממש עובד מיפוי זה עסק יקר, עדכון המפות והרישוי שלהם עולה הרבה כסף(המודל של דיי "חדשני" כיוון שהמשתמשים עוסקים באופן אקטיבי במיפוי(עוד סיבה למה ספציפית לא מאפשרים הורדת בנק מפות). יש תוכנות שונות שמאפשרות הורדה של המפות של למשל, יש אפילו כמה ניסניות להרים שרת מדומה באנדרואיד עצמו, זה לא עובד טוב במיוחד נכון לעכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...