התלבטות לפני רכישה SGS או NEXUS S? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לפני רכישה SGS או NEXUS S?

HubbaBubba

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יודע טוב מאוד בדיוק כמוני שסמארטפון כבר מזמן לא משמש רק לשיחות. הוא מכשיר מולטימדיה לכל דבר.

עוד פעם אתה מתחמק מהבעייה שהמצב הזה מציב, אתה למעשה אומר למי שלא מגיע לסכומים כמו 150 ש"ח בחודש שיחפש את החברים שלו, לא מגיע לו להשתמש בSGS או בIPHONE4, הוא לא מדבר מספיק ואלו הם טלפונים רק לאנשים שמדברים המון, נו, אז זה הגיון מעוות.

תתפלא אבל לא כולם מדברים כלכך הרבה כמוך, ישנם הרבה מאוד אנשים נורמטיבים בתיכון שלא מגיעים לסכומיים כאלה "נמוכים".

עובדה, מדוע אם כן לא מעט אנשים רוכשים את מכשיריהם בחנות פרטית ולא דרך ספקית סלולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיגיון שלך פשוט דפוק, אבל זה בסדר. אני מניח שגם שלי היה כזה כשהייתי תלמיד תיכון :)

עוד פעם אתה מתחמק מהבעייה שהמצב הזה מציב' date=' אתה למעשה אומר למי שלא מגיע לסכומים כמו 150 ש"ח בחודש שיחפש את החברים שלו, לא מגיע לו להשתמש בSGS או בIPHONE4, הוא לא מדבר מספיק ואלו הם טלפונים רק לאנשים שמדברים המון, נו, אז זה הגיון מעוות.[/quote']

אני לא מתחמק משום דבר.

אתה רוצה SGS או 4? יתכבד כבודו וישלם עליהם את התשלום הכספי המבוקש עבורם.

מישהו חייב לך משהו?

עובדה' date=' מדוע אם כן לא מעט אנשים רוכשים את מכשיריהם בחנות פרטית ולא דרך ספקית סלולר?

[/quote']

מה זאת אומרת? כי:

א. זה יותר זול (למרות שבספקית זה יותר נוח, יש חלוקה ל-36 תשלומים, מה שחנויות לא מספקות בדרך כלל) ולכן ה"מכה" הראשונית נוחה יותר.

ב. אתה מקבל מכשיר נקי בלי כל ה-bloatware של הספקית.

ג. (וזאת הטענה העיקרית) את רוב המכשירים המעניינים אין בכלל בספקיות הסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיגיון שלך פשוט דפוק, אבל זה בסדר. אני מניח שגם שלי היה כזה כשהייתי תלמיד תיכון :)

אני לא מתחמק משום דבר.

אתה רוצה SGS או 4? יתכבד כבודו וישלם עליהם את התשלום הכספי המבוקש עבורם.

מישהו חייב לך משהו?

מה זאת אומרת? כי:

א. זה יותר זול (למרות שבספקית זה יותר נוח, יש חלוקה ל-36 תשלומים, כאשר חנויות לא מספקות את זה בדרך כלל)

ב. אתה מקבל מכשיר נקי בלי כל ה-bloatware של הספקית

ג. (וזאת הטענה העיקרית) את רוב המכשירים המעניינים אין בכלל בספקיות הסלולר.

אני אתעלם מההערה הראשונה כדי להמשיך בדיון.

עכשיו, אני אחד מהאלה שמשלמים את התשלום הכספי המבוקש עבור, (בסוף כולנו משלמים) למה לי לשלם 3600 ש"ח על טלפון? (מחיר של מחשב משחקים חדש)

האם זה נראה לך סביר לשלם מחיר כזה? זה למה אנשים בעלי הגיון בריא או א) מסתפקים במכשיר חלש יותר או ב)מוצאים אלטרנטיבה זהה בכוחה מחו"ל כמו הMEIZU M9 ב1600 ש"ח (2000 ש"ח פחות לאותו הדבר!!! :jump: ) עם סיכון ל2000 ש"ח (1600 ש"ח פחות!). ישנם גם אנשים אשר יעלו את התקציב למכשיר במחיר יותר שפוי כמו הSGS

מבחינתי אדם שמשלם 3600 למכשיר סלולרי או א)הוא טחון או ב)הוא לוקה בנפשו

עובדה, בינתיים כל מי שיש לו 4 בתיכון שלנו הוא טחון.

האם אתה טחון? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לי לשלם 3600 ש"ח על טלפון? (מחיר של מחשב משחקים חדש)

אני לא מבין מה אתה בעצם מתלונן.

זה המחיר. רוצה' date=' תקנה. לא רוצה, אל תקנה.

למי אתה בעצם בא בטענות?

עובדה, בינתיים כל מי שיש לו 4 בתיכון שלנו הוא טחון.

האם אתה טחון? ???

:lol:

העובדה היחידה שאני מכיר היא שכל מי שיש לו 4 כרגע לא שילם עליו אפילו שקל.

כל אותן חבילות שדיברתי עליהן קודם כוללת כאמור גם מכשיר סלולרי בהחזר מלא. זה כולל גם את האייפון 4.

כן, אני טחון. טחון עד כדי כך שיש לי 0 ש"ח בחודש להשקיע על טלפון, ואני גם משקיע אותם! אני משוגע! משוגע I TELL YOU !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה בעצם מתלונן.

זה המחיר. רוצה, תקנה. לא רוצה, אל תקנה.

למי אתה בעצם בא בטענות?

אני לא בא בטענות לאף אחד, אני פשוט שואל אותך אישית, האם לדעתך להוציא 3600 ש"ח על טלפון זה לגיטימי.

:lol:

העובדה היחידה שאני מכיר היא שכל מי שיש לו 4 כרגע לא שילם עליו אפילו שקל.

כל אותן חבילות שדיברתי עליהן קודם כוללת כאמור גם מכשיר סלולרי בהחזר מלא. זה כולל גם את האייפון 4.

כן, אני טחון. טחון עד כדי כך שיש לי 0 ש"ח בחודש להשקיע על טלפון, ואני גם משקיע אותם! אני משוגע! משוגע I TELL YOU !!

מוזר, כי אצלנו בתיכון כל בעל 4 מגיע ממשפחת אצולה עם בית וילה\קוטג', בריכה ודמי כיס של קרוב לאלף ש"ח בחודש.

כל "פשוטי העם" האחרים צריכים להסתפק בHTC LEGEND ולרוב זולות למיניהם.

בוא אני אשאל אותך שאלה, חבילת הסטודנטים חלה גם על הHTC LEGEND, שעולה 75 ש"ח לחודש ואתה מקבל החזר של 75 ש"ח בחודש, למדברים מעל 150 ש"ח בחודש.

אם אני משלם על שתיהם 150 ש"ח בחודש, למה שאני לא אלך על הIPHONE 4 דרך חבילת הסטודנטים? מה הקאטצ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא בטענות לאף אחד' date=' אני פשוט שואל אותך אישית, האם לדעתך להוציא 3600 ש"ח על טלפון זה לגיטימי.

[/quote']

אני לא מבין מה אכפת לך מהדעה האישית שלי, אבל בכל מקרה - לא. סביר להניח שאם הייתי צריך לשלם 3600 ש"ח על טלפון, לא הייתי עושה את זה.

איזה מזל שאני לא צריך, ושאני יכול לקבל איזה טלפון שבא לי בחינם :)

בוא אני אשאל אותך שאלה' date=' חבילת הסטודנטים חלה גם על הHTC LEGEND, שעולה 75 ש"ח לחודש ואתה מקבל החזר של 75 ש"ח בחודש, למדברים מעל 150 ש"ח בחודש.

אם אני משלם על שתיהם 150 ש"ח בחודש, למה שאני לא אלך על הIPHONE 4 דרך חבילת הסטודנטים? מה הקאטצ'?

[/quote']

א. למה אתה ממשיך לקרוא לזה חבילת סטודנטים? זה לא קשור לשום מגזר, זאת חבילה שמתאימה לכולם.

ב. אין קאצ', אם אתה במילא מקבל החזר מלא (ואתה מקבל, בחבילה שכולם לוקחים בצדק), אז לקחת מכשיר זול ופשוט - זו שטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין :screwy: ואני לא יודע למה אתה מתאמץ ויוצא מגדרך בשביל לשכנע את עצמך שיש קאטץ' בכל דבר בארץ שקשור לאייפון 4, וחייב להיות טחון בשביל לקנות אחד.

בחבילות הסטודנטים כמעט זורקים אייפונים על הלקוחות. יש התחייבויות, אבל בד"כ התנאים סבירים.

בכלליות, קח כל אדם עובד (אפילו צעיר) במדינה, קח משכורת לא משהו של 4500 ש"ח. פלאפון כולם חייבים שיהיה להם בכיס, נכון? אין מה לעשות, זה כורח המציאות היום.

אז ההבדל בין לשלם 80-100 שקל על מכשיר זול וחבילה קטנה ובין 250 שקל בחודש על 4 עם חבילה גדולה יותר, סה"כ הבדל של 150~ שקל בחודש, זה באמת peanuts.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש התחייבויות, אבל בד"כ התנאים סבירים.

ה"התחייבות" היא על פי החוק מוגבלת ל-8% מהעלות הממוצעת החודשית. העלות הזאת היא 209 ש"ח. 8% הם 16.72 ש"ח.

זה אומר שאם אחרי חצי שנה תתחרט ותרצה לעזוב, אתה תשלם 16.72 כפול 12 חודשים שנשארו לך = 200 ש"ח. לא ביג דיל.

וחוץ מזה, ההתחייבות לא קשורה למכשיר, עליו תמשיך לקבל זיכוי גם בחברה המתחרה.

אז ההבדל בין לשלם 80-100 שקל על מכשיר זול וחבילה קטנה ובין 250 שקל בחודש על 4 עם חבילה גדולה יותר, סה"כ הבדל של 150~ שקל בחודש, זה באמת peanuts.

ההשוואה שלך מטעה (לרעה, המציאות אפילו חיובית יותר מאיך שאתה מציג אותה).

זה לא סתם "עוד 150 שקל בחודש" בשביל 4. אתה מקבל עוד דקות שיחה וסמסים עבור הכסף הזה. והרבה מאוד מהן. הוא לא הולך עבור המכשיר אלא עבור שיחות וסמסים. למעשה זה אפילו הרבה יותר משתלם והרבה יותר זול, כי העלות לדקה/הודעה מתרסקת משמעותית.

ב-100 שקל בחודש אתה לא יכול לדבר. כמה זה נותן לך? 100 דקות בחודש? אם אתה מחזיק בשביל לא לדבר איתו - תקנה אייפוד טאץ' :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות יש תמורה בעד האגרה.אם אתה רוצה מכשיר טוב וגלישה מכל מקום תשלם.

ופה הקטע הדפוק של הIPHONE מגיע.

למה לי קנות ב3600 ש"ח כאשר את הMEIZU M9 אני משיג ב1600-2000 ש"ח (ואפילו את הSGS ב2400)

מאיפה באה עליית המחיר הזאת, 1600-2400 זה הרבה יותר לגטימי מ3600, אז נכון שצריך לשלם על מכשיר נייד וזה עולה כסף לטכנולוגיה, אבל יש גבול, גבול השפיות, שזה כבר אבסורד שמכשיר סלולרי יעלה כמו איכותי או מחשב משחקים חזק

אני לא מבין מה אכפת לך מהדעה האישית שלי, אבל בכל מקרה - לא. סביר להניח שאם הייתי צריך לשלם 3600 ש"ח על טלפון, לא הייתי עושה את זה.

איזה מזל שאני לא צריך, ושאני יכול לקבל איזה טלפון שבא לי בחינם :)

א. למה אתה ממשיך לקרוא לזה חבילת סטודנטים? זה לא קשור לשום מגזר, זאת חבילה שמתאימה לכולם.

ב. אין קאצ', אם אתה במילא מקבל החזר מלא (ואתה מקבל, בחבילה שכולם לוקחים בצדק), אז לקחת מכשיר זול ופשוט - זו שטות.

באמת מזל, מוזר אבל שרשום בסלקום: ללקוחות פרטיים (למעט טוקמן), בתכנית סטודנטים, בעלי תעודת סטודנט בתוקף:

http://www.cellcom.co.il/new/students/jan_sale/iphone_4_16gb/pages/default.aspx?wtid=1

גם אנשים בגילי מסוגלים להנות מחבילה זו, למרות שהם לא סטודנטים? אז למה רשום בעלי תעודת סטודנט בתוקף?

החבילות הללו לא מתאימות לכל אחד, כדי לקבל חבילה זו אתה צריך להיות סטודנט שמדבר מעל 150 ש"ח בחודש. אם קורה ובמקרה חודש אחד לא עברת את ה100 ש"ח? אתה עדיין תשלם 150 ש"ח, זאת הבעייה בחבילות הללו, למעשה אתה עדיין במעין סוג של התחייבות, אתה בעצם קונה את המכשיר ב5364 ש"ח ומקבל עם זה זמן דיבור של עד 149 ש"ח בחודש במחיר למשך שלוש שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה הקטע הדפוק של הIPHONE מגיע.

למה לי קנות ב3600 ש"ח כאשר את הMEIZU M9 אני משיג ב1600-2000 ש"ח (ואפילו את הSGS ב2400)

מאיפה באה עליית המחיר הזאת' date=' 1600-2400 זה הרבה יותר לגטימי מ3600, אז נכון שצריך לשלם על מכשיר נייד וזה עולה כסף לטכנולוגיה, אבל יש גבול, גבול השפיות, שזה כבר אבסורד שמכשיר סלולרי יעלה כמו מחשב נייד איכותי או מחשב משחקים חזק

[/quote']

בפעם המיליון - לא רוצה אל תקנה.

אם קורה ובמקרה חודש אחד לא עברת את ה100 ש"ח?

אם החשבון החודשי שלך כרגע (ועוד במחיר המופרז לדקה שאתה בטח משלם) לא מגיע ל-150 ש"ח, אז לא ברור לי בשביל מה אתה צריך .

תקנה אייפוד טאץ'. אותו דבר רק בלי טלפון.

ובכל מקרה, תפסיק להתבכיין ולצפות שמישהו יתן לך מכשיר יקר בחינם. לא חייבים לך כלום. אתה לא מדבר ב-150 ש"ח? באסה לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר שאני רוצה מכשיר בחינם?

הרי ברור שמחיר הIPHONE בסלקום לא ירד מ149 ש"ח בחודש בחבילה, כי הם צריכים להרוויח+עלות המכשיר היא 99 ש"ח ל36 חודשים+צריכה להיות כלולה חבילת דיבור.

זה פשוט מגוחך לדעתי לשלם כלכך הרבה כסף למכשיר סלולרי, כאשר הGALAXY S או הMEIZU M9 עומדים לך בפינה.

קל מאוד לומר "תקנה IPOD TOUCH" אבל האם אתה היית מעדיף להסתובב עם NOKIA 3220 וIPOD TOUCH אחד בכל כיס או 4 אחד בכיס אחד?

והנה עוד פעם אתה מתעלם מהרבה אנשים שלא מגיעים ל150 ש"ח בחודש.

באסה להם, הם יצטרכו לשלם 3600 ש"ח פאקינג טלפון, בזמן שאתה גםככה משלם יותר עקב דקות השיחה המרובות, אז לך זה לא משנה.

חבל באמת שלא עושים חבילות עם מכשירים כאלה גם לGALAXY S, של 100 ש"ח בחודש. המכשיר עצמו יעלה 66 ש"ח לחודש עם החזר של 66 ש"ח, וה100 ש"ח יהיו לשיחות וSMSים.

אז מה יעשו אותם אנשים מסכנים? שצריכים טלפון ומכונת מולטימדיה אבל לא אוהבים להצמיד אותו כל היום לראש שלהם?

הם יקנו טלפונים משתלמים יותר, כמו הSGS והMEIZU M9, בחנויות , במחירים שפויים, מה שהחברות הסלולריות לא מסוגלות להציע, מחירים שפויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה עוד פעם אתה מתעלם מהרבה אנשים שלא מגיעים ל150 ש"ח בחודש.

אני חושב שאתה מעריך לא נכון את היחס שלך באוכלוסיה. אתה המיעוט, ולא האנשים שכן מדברים מעל 150 ש"ח בחודש.

באסה להם, הם יצטרכו לשלם 3600 ש"ח פאקינג טלפון

הם לא צריכים כלום! אף אחד לא מכריח אותם לקנות שום דבר.

דיי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה שלך מטעה (לרעה, המציאות אפילו חיובית יותר מאיך שאתה מציג אותה).

זה לא סתם "עוד 150 שקל בחודש" בשביל 4. אתה מקבל עוד דקות שיחה וסמסים עבור הכסף הזה. והרבה מאוד מהן. הוא לא הולך עבור המכשיר אלא עבור שיחות וסמסים. למעשה זה אפילו הרבה יותר משתלם והרבה יותר זול, כי העלות לדקה/הודעה מתרסקת משמעותית.

ב-100 שקל בחודש אתה לא יכול לדבר. כמה זה נותן לך? 100 דקות בחודש? אם אתה מחזיק בשביל לא לדבר איתו - תקנה אייפוד טאץ' :)

רשמתי בבירור שההשקעה של עוד 150 ש"ח בחודש גם מגיעה עם חבילה גדולה יותר, ולא רק המכשיר. בשביל מי שמדבר בסכום הדרוש זה בהחלט משתלם, ומעבר למשתלם- זה די טיפשי לא לקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...