התלבטות לפני רכישה SGS או NEXUS S? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לפני רכישה SGS או NEXUS S?

HubbaBubba

Recommended Posts

אני לא רואה היום מכשיר יותר טוב מאייפון 4

גם מבחינת המצלמה שנחשבת טובה מאוד

אני עם 3GS מחכה גם לראות מה קורה.אני יותר בכיוון של אנדרואיד

נמאס לי כבר מאייטונס בלתי נסבל כבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יהיה מעניין לראות מה יקרה איתו בארץ, כרגע כל המדינה בערך רודפת אחרי האייפון 4 ומאוד קשה להשיג אחד במלאי בלי רשימת המתנה ארוכה..

האייפון 5, טוב ככל שיהיה, עדיין ירוץ על iOS :-X

אני עדיין במלחמות פסיכולוגיות מול עצמי, בניסיון לשכנע את עצמי לבחור אותו (4). הוא פשוט טוב יותר מכל אלטרנטיבה אחרת..

בדיוק כמו אח שלי.

לצערי הרב אח שלי נחשף רבות לAPPLE ולIPHONE 4 אחרי שעות ושבועות בהם חברו הטוב יותם נתן לו לשחק בו, ולהשתמש בו.

בעצם אם תשים לב כל בעל אייפון הופך להיות סטיב ג'ובס, בכל מקרה ככה יותם התנהג.

הוא החדיר לו בתת מודע היפנוזה שמכריחה אותו לרכוש את הIPHONE 4 בצורה עיוורת, במחיר של מחשב משחקים חדש (3600 ש"ח ומעלה!!!)

יום אחד תפסתי אותו, ואמרתי לו שהגיע הזמן לרכוש טלפון, הוא לא הסכים לוותר על האייפון 4. הבנתי שבשטיפת מוח יש להילחם בעוד שטיפת מוח.

אז שטפתי לו את המוח, על הMEIZU M9:

http://www.lightake.com/detail.do/sku.Pre_Order_Meizu_M9_3.5__Touch_Screen_1GHz_S5PC110_Android_2.2_GSM_WCDMA_Cell_Phone_w_WiFi_GPS-35218

אני משיג אותו ב430 דולר, זאת אומרת 1550 ש"ח, ואם ניתפס במכס אז 2000 ש"ח.

הוא כולל מסך בדיוק באותו הגודל ואותה הרזולוציה של הIPHONE.

עכשיו ברגע שניסיתי לשכנע אותו בSGS, הוא מיד אמר לי, או MEIZU M9 או 4. אז אנחנו הולכים על הMEIZU כמובן.

כל פעם שאתה עומד לרכוש , תשאל את עצמך: האם זה נראה לך הגיוני לשלם 3600 ש"ח על טלפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר, העלות פה היא לא פונקציה בכלל. מכשירי בישראל הם חינמיים לחלוטין.

אני מקבל על המכשיר החזר מלא מהחברה הסלולרית. לא משנה איזה מכשיר אני קונה ומאיפה.

לכן אין לי סיבה להעדיף מכשירים סינים מוזרים, שהיתרון בעצם היחיד שלהם על פני מכשירי היי-אנד אחרים הוא רק המחיר.

גם אם ההבדל היחיד ביניהם הוא נניח רק הלוגו, זה עדיין שווה לי, כי זה עולה בדיוק אותו דבר - אפס ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש צורך לדבר מעל 250 ש"ח, כאשר הרבה אנשים לא מגיעים בכלל לסכומים כאלה, אנשים שלא מגיעים לסכומים כאלה בעצם ישלמו 9000 ש"ח למשך ה3 שנים, על המכשיר והשיחות, בעוד חלק מהם עוד לא עוברים את ה100 ש"ח דקות שיחה, החבילה הזאת בכלל לא מתאימה לכולם. בנוסף יש צורך להתחייב אליהם, בחלק גם לחבילת גלישה. אל תדאג, חברות הסלולר לא מפסידות ממך.

אגב אם אתה חושב שMEIZU זה "עוד חברה סינית זולה" אתה טועה ובגדול, יש לה מוניטין גדול מאוד בסין ופופולריות גבוהה, ואיכות גבוהה במיוחד.

המכשיר עובד עם מעבד 1GHZ שמו של הIPHONE 4, ומאיץ גרפי דומה, ומסך דומה, מפרט מעולה.

לקרוא לו מכשיר חלש וזול זה כמו לקרוא לIPHONE 4 מכשיר חלש וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, כל עוד אתה מדבר מעלה 250 ש"ח בחודש

לא נכון. 150.

ההיסחפות היא שאף אחד לא מחזיר לך את הכסף הזה אוטומתית. לא בכל חבילה יש החזרים.

בחבילה הכי פופולרית היום בארץ יש החזר מלא.אני מדבר כמובן על החבילה 1300+1300 (או 1200+1200 בסלקום ואורנג') ב-209 ש"ח.

וגם מי שעושה שטות ולא לוקח את החבילה הזאת, מתקמצן ומעדיף לחסוך 30 שקל ולקחת חבילה של 500+500 ב-180 ש"ח , עדיין מקבל החזר מלא.

ויש צורך לדבר מעל 250 ש"ח, כאשר הרבה אנשים לא מגיעים בכלל לסכומים כאלה

מי שלא מגיע ל-150 (שוב, 150 ולא 250) ש"ח בחודש, לא צריך מכשיר סלולרי מתקדם. ואם הוא מתעקש, אז שישלם.

בנוסף יש צורך להתחייב אליהם, בחלק גם לחבילת גלישה. אל תדאג, חברות הסלולר לא מפסידות ממך.

אתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיהיתי את החבילה עלייה את מדבר בסלקום, חבילת הסטודנטים.

רגע, אני חייב להיות סטודנט כדי לנצל אותה? מה קורה אם אני לא סטודנט?

לפי ההגיון שלך, סמארטפון מתאים רק לאנשים המדברים יותר מ150 ש"ח בחודש?

למה אני, לקוח שלא עובר את ה100 ש"ח בחודש, לא אוכל להנות מהמסמארטפון שמציע גלישת , ניגון , ומשחקים? האם נגזר עליי להישאר עם הNOKIA 3220 שלי כי אני פשוט לא מדבר מספיק?

זה הקטע הדפוק פה, לא כל אחד עובר את ה150 ש"ח (שלא נדבר שלא כל אחד הוא סטודנט) והחבילה הזאת לא מתאימה לכל אחד.

לכן, אלא אם אתה מוכן להתחייב לדבר מעל 150 ש"ח למשך השלוש שנים הקרובות, ישנם אנשים המעדיפים לרכוש מכשירים מחו"ל כמו מCLOVE או מחנויות , ולא להיות כבולים להתחייבות הזאת לחברות הסלולר, שברוך השם לא מפסידות עליך כסף.

אגב שים לב לאותיות הקטנות:

ללקוחות פרטיים (למעט טוקמן), בתכנית סטודנטים, בעלי תעודת סטודנט בתוקף. בכפוף לתשלום דמי שימוש נוספים ברשת הדור השלישי בהתאם לנספח השירות הרלוונטי. ההחזרים ניתנים ל-36 חודשים. ללקוח משדרג החזר מלא בהחזרת מכשיר קודם. המחיר המלא של המכשיר לפני החזרים 3,564 ש"ח. המבצע בתוקף עד גמר המלאי. בכפוף לתנאי המבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כלול

במסגרת רכישת המכשיר הנך זכאי להנות מחבילת פורטל ללא תשלום. אנו ממליצים לך לשדרג לחבילת גלישה במהירות 1Mb בעלות 69.90 ש"ח לחודש כולל מע"מ, בעת אישור ההזמנה מול נציג תוכל לשדרג לחבילת גלישה המומלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיהיתי את החבילה עלייה את מדבר בסלקום, חבילת הסטודנטים.

רגע, אני חייב להיות סטודנט כדי לנצל אותה? מה קורה אם אני לא סטודנט?

אין קשר לסטודנטים.

לפי ההגיון שלך, סמארטפון מתאים רק לאנשים המדברים יותר מ150 ש"ח בחודש?

למה אני, לקוח שלא עובר את ה100 ש"ח בחודש, לא אוכל להנות מהמסמארטפון שמציע גלישת , ניגון סרטים, ומשחקים? האם נגזר עליי להישאר עם הNOKIA 3220 שלי כי אני פשוט לא מדבר מספיק?

אתה מוזמן להנות מסמארטפון, אף אחד לא מחזיק לך אקדח על הרכה ומכריח אותך להישאר עם הנוקיה 3220 שלך. אבל אם אתה רוצה מכשיר סלולרי ולא מתכוון להשתמש בו בכלל, אז למה שמישהו יממן לך אותו? 150 ש"ח בחודש זה כלום. במחירים שהיו סטנדרטיים עד היום, אם תיקח בחשבון שהיתה עלות בסיסית לחבילה, זה אומר שהם מספיקים לך בערך ל-100 דקות שיחה ו-100 הודעות. זה יוצא 3 דקות שיחה ביום. אם אפילו את זה אתה לא מדבר , בעיה שלך. אף אחד לא יתן לך מכשיר שעולה 3,500 ש"ח בחינם, אם אתה לא מתכוון בכלל משתמש בו. אבל כדאי שתבין שאתה מיעוט.

אני לא מכיר אף אחד שלא התלהב מהחבילה החדשה (שהתחילה ב-1 לפברואר בגלל החוק החדש) של ה-209 ש"ח. תלמידי תיכון ושות' שהחשבונית החודשית שלהם היא פחות מ-150 שקל, ועדיין רוצים מכשיר שעולה כמו כל מה שהם עדיין לא שילמו לחברה הסלולרית מעולם - well.. שימשיכו לרצות.

במסגרת רכישת המכשיר הנך זכאי להנות מחבילת פורטל ללא תשלום. אנו ממליצים לך לשדרג לחבילת גלישה במהירות 1Mb בעלות 69.90 ש"ח לחודש כולל מע"מ, בעת אישור ההזמנה מול נציג תוכל לשדרג לחבילת גלישה המומלצת.

ושוב אתה מוכיח שפשוט אין לך מושג על מה אתה מדבר.

תוספת של חבילת לא מוגבל (בסלקום) או בנפח של 2.5 ג'יגה (לא מוגבל פרקטית) באורנג' היא בעלות של כ-20 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה יוצא 270 שקל כולל הכל

לא הכי זול

אני משלם 231 ש"ח עבור 1300 דקות + 1300 סמסים + חבילת גלישה בלתי מוגבלת באופן מעשי (2.5 ג'יגה, אני משתמש ב-25 מגה בקושי, 10 אחוז מהמגבלה) , ועל זה אני מקבל החזר עד 98 ש"ח (כלומר משלם בפועל 133 ש"ח במקרה של זיכוי מקסימלי) בהתאם לעלות המכשיר.

אם אתה קורא ל-231 ש"ח (עבור 1300+1300+חבילת גלישה לא מוגבלת) "לא הכי זול", אתה כנראה לא חי בישראל או פשוט מעולם לא החזקת טלפון סלולרי בבעלותך (שלא שולם ע"י אבא/אמא וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...