עבודה לגיל 18,מה האופציות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה לגיל 18,מה האופציות?

yacovmateo

Recommended Posts

מלונאות זה תחום טוב לגיל הזה,

רוב רובם של העבודות במלון, ויש הרבה, לא דורשות איזשהו ניסיון או הכשרה.

ומניסיון, יש שם גם סיכויים להתקדם. וכנראה להלביש את זה על המועדפת.

כמו כל תחום, גם התחום הזה הרבה יותר פורח בקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

שמע, אני כבר היתי במצבך ( גיוס מאוחר ושיחרור מוקדם) והפיתרון הכי טוב לדעתי הוא רישום במספר חברות כוח אדם.

לאחר מכן פשוט בחר בעבודה שנראית לך הכי נוחה ומשתלמת.

במידה ואתה עובד מוצלח יש לך סיכוי טוב להתברג לאחר מכן בחברה ולהתקדם לתפקידים יותר מאתגרים.

ברגע שסיימתי קיבלתי הצעת עבודה מאחד המעסיקים שלי לפני השירות (בלי תואר, בלי הסמכה ובלי הכשרה) וכיום אני מנהל פרוייקטים במשרד אדריכלות.

בחברות כוח אדם לא הכל חרא, יש המון עבודות טובות עם שכר מצויין, רק צריך להראות רצינות ולשמור על יחסים טובים עם הפקידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלונאות זה תחום טוב לגיל הזה,

רוב רובם של העבודות במלון, ויש הרבה, לא דורשות איזשהו ניסיון או הכשרה.

ומניסיון, יש שם גם סיכויים להתקדם. וכנראה להלביש את זה על המועדפת.

כמו כל תחום, גם התחום הזה הרבה יותר פורח בקיץ.

ברוב המלונות מעסיקים עובדים זרים למשימות השחורות, ולמארחים וקונסיירג'ים בד"כ מעדיפים אנשים יותר בוגרים(גם צריך להראות יצוגי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני כבר היתי במצבך ( גיוס מאוחר ושיחרור מוקדם) והפיתרון הכי טוב לדעתי הוא רישום במספר חברות כוח אדם.

לאחר מכן פשוט בחר בעבודה שנראית לך הכי נוחה ומשתלמת.

במידה ואתה עובד מוצלח יש לך סיכוי טוב להתברג לאחר מכן בחברה ולהתקדם לתפקידים יותר מאתגרים.

ברגע שסיימתי קיבלתי הצעת עבודה מאחד המעסיקים שלי לפני השירות (בלי תואר, בלי הסמכה ובלי הכשרה) וכיום אני מנהל פרוייקטים במשרד אדריכלות.

בחברות כוח אדם לא הכל חרא, יש המון עבודות טובות עם שכר מצויין, רק צריך להראות רצינות ולשמור על יחסים טובים עם הפקידות.

יאפ,ברור שלא הכל חרא.

יש כרגע עונה של 3-4 חודשים של מקום שעובדים שמה(בית אריזה של תפוח'א),וואלה היה תענוג שמה,הייתי עובד שמה לילה קבוע וסוגר כל יום 180,בידיוק ביום חמישי(לפני יומיים)התקשרתי לפקידה שאני ביחסים מצויינים איתה,אמרתי לה שתרשום אותי צהריים שיהיה לי נח גם עם בית ספר והכל,5 שעות עבודה 100 שקל,לא כזה הרבה אבל לעשות 2000 שקל בחודש יעשה אותי מרוצה מאוד!

כרגע כל העבודות שיש שמה הכל חרא,מניסיון קודם שלי שעבדתי באותם מקומות,אפילו לסודנים לא נותנים לעבוד ככה.

יש איזה עבודה חדשה שמה של חסה אבל עם 11 שעות בבוקר!!,זה המון,8 שעות בקושי הייתי מחזיק ככה ש11 אני לא יודע..אולי אני יעבוד 4-5 פעמים בחודש בשביל לסגור אלפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אולי ילד, אבל יש לי מוסר עבודה.

ועבדתי בהרבה מקומות.

עבדתי כמלצר בכמה מסעדות, עבדתי במקדונלדס.

אני לא מתעצל, אבל אני באמת רוצה משהו שלא יסכן אותי. מה, אני צריך שיבוא לי איזה ערס בלילה ובגלל שאני לא אמכור לו סגריות הוא יתן לי שפיץ ?

למרות שמכירים אותי פה, ואף אחד לא יכול לבוא אליי, אבל עדיין, כשאתה שיכור, אתה לא יודע מי אתה בכלל, אתה לא שם על אף אחד.

לפי הדיבור הזה או שאתה הגיק הקטן האהוב על כולם או שאתה גר במקסיקו ;D

בכל אופן האופציות שלך מצטמצמות ככלל למלצרות/fastfood/חנות בגדים/אביזרים/שקרכלשהו/סופרמרקט...

אני בטוח שתוכל למצוא מקום שנאה לך לעין משלל האופציות האלה, מה גם שאם אתה באמת צריך כסף עכשיו לפני הגיוס אני במקומך לא הייתי תופס עמדת בררן יותר מדי - חבל על הזמן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מדבר "גיק" ?

כי אני ממש לא גיק.

פשוט יש לי הרבה חברים, ועד לפני כמה חודשים רק הייתי עושה בעיות ושטויות, וכולם מכירים אותי, אני גם גר בשכונה שלא ממש מתעסקים עם מי שגר בה, ובמיוחד לא איתי חחח.

ואתה צודק, אין יותר מדי זמן, צריך למצוא עבודה מהר.

היום כנראה שאני אכנס לסופר הקרוב לביתי.

ואם לפי דעתך, "גיק", זה אחד שמדבר בשפה כמו שלי, זה לא נכון. :)

בבקשה, אל תראה את זה כהשווצה, פשוט הפריעה לי המילה גיק באותו משפט שבו אני נכנס.

שבוע טוב ומבורך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן האופציות שלך מצטמצמות ככלל למלצרות/fastfood/חנות בגדים/אביזרים/שקרכלשהו/סופרמרקט...

אני בטוח שתוכל למצוא מקום שנאה לך לעין משלל האופציות האלה, מה גם שאם אתה באמת צריך כסף עכשיו לפני הגיוס אני במקומך לא הייתי תופס עמדת בררן יותר מדי - חבל על הזמן. ;)

אני חטפתי מכות בתחנת דלק. היחס לעובדים כל כך עלוב (מכל הכיוונים) שמספיק שאתה קצת עומד על שלך איזה ערס יוצא מהרכב ומעיף לך סטירה. תחנת דלק זה לא מקום נעים. במיוחד בלילות. אני בהחלט מבין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המלונות מעסיקים עובדים זרים למשימות השחורות, ולמארחים וקונסיירג'ים בד"כ מעדיפים אנשים יותר בוגרים(גם צריך להראות יצוגי)...

אני באמת לא יודע מה הניסיון שלך בתחום,

אבל מהניסיון שלי (במלון דיויד אינטרקונטינטל בת"א)

יש שם המון משרות ולא הכל זה שוטפי כלים או מארחים,

האמת שדווקא למארחים הם מעדיפים בחורות... אחרי הצבא.

אבל מבל בוייז עד רום סרביס, עובדי מטבח, יש בתחום הזה המון עבודות זמניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מדבר "גיק" ?

כי אני ממש לא גיק.

פשוט יש לי הרבה חברים' date=' ועד לפני כמה חודשים רק הייתי עושה בעיות ושטויות, וכולם מכירים אותי, אני גם גר בשכונה שלא ממש מתעסקים עם מי שגר בה, ובמיוחד לא איתי חחח.[/b']

זהירות, הוא מסוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מדבר "גיק" ?

כי אני ממש לא גיק.

פשוט יש לי הרבה חברים, ועד לפני כמה חודשים רק הייתי עושה בעיות ושטויות, וכולם מכירים אותי, אני גם גר בשכונה שלא ממש מתעסקים עם מי שגר בה, ובמיוחד לא איתי חחח.

ואתה צודק, אין יותר מדי זמן, צריך למצוא עבודה מהר.

היום כנראה שאני אכנס לסופר הקרוב לביתי.

ואם לפי דעתך, "גיק", זה אחד שמדבר בשפה כמו שלי, זה לא נכון. :)

בבקשה, אל תראה את זה כהשווצה, פשוט הפריעה לי המילה גיק באותו משפט שבו אני נכנס.

שבוע טוב ומבורך :)

אל תקח ללב, קצת הצחיקה אותי הנימה שבה דיברת פשוט. :)

כולם בפורום הזה מנסים לשמור על משלב גבוה וזה בהחלט לטובה, לא כולנו פה מדברים בצורה הפורמאלית הזאת עם חברים שלהם אז אתה לא לבד :P

בסה"כ אין מה להתרגש יותר מדי מסכנה כלשהי בעבודה, במקרים נדירים אולי איזה תימני מסכן יאיים עליך בתחנת דלק בלילה, ויש הרבה אופציות עדיפות מתחנת דלק לעבודה למשל"ב. :)

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקח ללב, קצת הצחיקה אותי הנימה שבה דיברת פשוט. :)

כולם בפורום הזה מנסים לשמור על משלב גבוה וזה בהחלט לטובה, לא כולנו פה מדברים בצורה הפורמאלית הזאת עם חברים שלהם אז אתה לא לבד :P

בסה"כ אין מה להתרגש יותר מדי מסכנה כלשהי בעבודה, במקרים נדירים אולי איזה תימני מסכן יאיים עליך בתחנת דלק בלילה, ויש הרבה אופציות עדיפות מתחנת דלק לעבודה למשל"ב. :)

בהצלחה!

מה שמעצבן אותי בעבודה כזו, שאתה לא יכול להגיב, אם תגיב יפטרו אותך, ואם איזה "תימני" יבוא ויאיים עליי, ישר הוא יראה את האגרוף שלי, ואם זה לא יעזור הוא יראה בקבוק בראש.

זו הבעיה שלי, אני מתעצבן מהר...

כנראה שזו לא עבודה בשבילי, אבל כל השאר נראים לי סבבה, אני אברר את זה, תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן אותי בעבודה כזו, שאתה לא יכול להגיב, אם תגיב יפטרו אותך, ואם איזה "תימני" יבוא ויאיים עליי, ישר הוא יראה את האגרוף שלי, ואם זה לא יעזור הוא יראה בקבוק בראש.

זו הבעיה שלי, אני מתעצבן מהר...

כנראה שזו לא עבודה בשבילי, אבל כל השאר נראים לי סבבה, אני אברר את זה, תודה :)

למה זה צריך להגיע למצב כזה?! בקבוק בראש זה הארד קור ואנחנו לא צריכים להיות כאלה. תעשה עם זה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה צריך להגיע למצב כזה?! בקבוק בראש זה הארד קור ואנחנו לא צריכים להיות כאלה. תעשה עם זה משהו.

תודה, אני בהחלט עובד על זה.

כמו שאמרתי גם, הייתי ילד בעייתי מאוד, עם הזמן זה משתפר :xyxthumbs:

אבל עדיין יש עוד קצת על מה לעבוד לגבי הפתיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עבדתי חצי שנה בתחנת דלק ולא היו לי בעיות, פשוט עבדתי רק 6-14 ו 14-22, אף אחד לא אמר שחובה לעבוד לילה. אז כן זה 150% אבל זה ברוב המקרים לא שווה את זה כי בלילה יש הרבה בעיות.

יש עוד מקומות עבודה מאוד טובים כמו בתי קולנוע, השעות לא מדהימות אבל זה 23 שקל לשעה ואתה רואה בחינם. לרוב חוזרים אליך אחרי חודש או חודשיים אז אם אתה רוצה לעבוד בקיץ כדאי ללכת כמה חודשים לפני, במקרה הכי גרוע תעבוד גם בזמן הלימודים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...