אנדרואיד 2.3 - ג'ינג'רברד ל-SGS, במרץ הקרוב - עמוד 25 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד 2.3 - ג'ינג'רברד ל-SGS, במרץ הקרוב

ariebel

Recommended Posts

gsheepmaster אם כלב פינצ'ר נשך אותך האם יש להסתכל על כל הכלבים כחרא?!

אולי הרום שלהם לא מוצלח. לי היה מכשיר שעם 2.1 היה מאד מרגיז ונתקע לא אחת, ועם 2.2 הוא כבר עבד מצוין. אגב, יש לי SGS עם רום מקורי 2.2 של אורנג' למרות שהמכשיר לא נרכש מהם - עובד פיצוץ, מכשיר מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 381
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

gsheepmaster אם כלב פינצ'ר נשך אותך האם יש להסתכל על כל הכלבים כחרא?!

אולי הרום שלהם לא מוצלח. לי היה מכשיר שעם 2.1 היה מאד מרגיז ונתקע לא אחת, ועם 2.2 הוא כבר עבד מצוין. אגב, יש לי SGS עם רום מקורי 2.2 של אורנג' למרות שהמכשיר לא נרכש מהם - עובד פיצוץ, מכשיר מדהים.

איך הולך המשפט הזה foll me once shame on you foll me twice?! shame on me

קיבלתי את המכשיר מאורנג' בגירסה 2.2.1 ועוד אז היה אינספור תקלות שגיאות איטיות ברמות לא מוסברות(דקה רק כדי לפתוח את תפריט האפליקציות) אמרתם וזה אמור להשתפר ב2.3.3

הנה הגיע 2.3.3 התקנתי מקורי של חברת אורנג' לא פרצתי לא כלום וזה באמת שיפר את המהירות התחיל להגיב טוב יותר נעלמו הבעיות המפגרות של שיחה עם WIFI או שיחה עם בלוטות

אבל מה התחילו שגיאות מסוג חדש שפשוט הופכים את המכשיר ללא שמיש

ומי שאומר שאצלו זה לא נתקע 1) או שמשקר וחבל לו על הכסף שהוא ביזבז 2) הוא בכלל לא משתמש בו בתור סמארט פון ולא משחק ומוריד לו אפלליקציות) ו 3) כל הרומים הפרוצים- לא רק שהם מורידים אחריות הם אותו חרא בשינוי אדרת שגיאות מסוג חדש ותקלות משונות חדשות

פעם אחרונה שאני ימליץ למישהו על מערכת ההפעלה הזאת או בכלל חברת SASMSUNG מקלל את היום שקניתי אותו הגעתי למצב שלפעמים הנוקיה 5800 שלי שעומד בפינה נראית כמו חלופה פשוטה וטובה יותר!!

נ.ב.

אבל מה זה משנה העיקר המסך יפה יותר :) ובסופו של יום אתם תמשיכו להמליץ לאנשים על מכשירי כדי שלא תרגישו לבד כשתקללו את היום שבו קניתם בכל פעם שיש לכם תקלה איתו, או לרכב על הגב שלו רק כדי שבעתיד התמיכה באנדרואיד תשתפר מכיוון ששוק האנשים גדל

חבל שהקשבתי לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם טובות מספיק בשביל שימוש 24/7, הרבה יותר מ2.3.3 (כשיצא 2.3.4 כבר לא היה לי SGS)

פעם בכמה זמן שיתחשק לך פשוט תעדכן (הכל נשאר, זה ממש להוריד, לעדכן דרך RECOVERY ולהמשיך להשתמש בטלפון, לא צריך אפילו מחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאלו גירסאות NIGHTLY BUILD, בהנחה שאני לא אעדכן לו כל שבועיים - לא עדיפה הגירסה הרשמית?

אני מעדכן פעם בכמה ימים, אתה דורס את ההתקנה הקודמת, לא מתקין מ0 ולכן הכל נשמר

ה"רשמי" של החברות לא עדיף... ההפך הגמור... להתרחק כמו מאש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה... אני ממש רוצה לעבור אליו אבל קצת נשבר לי מלהחליף גרסאות (אני עם סטוק 2.3.3 עכשיו... סביר, אבל לא להיט).

לפי ההוראות שם צריך לשים 2.2 כולל bootloader כדי להעביר ל-CM ואין לי ממש כח לזה...

מעבר לעברית, איך זה? מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוקדם להגיד =]

תן לי שבועיים-שלושה איתו ואז נשפוט.

לגבי מעבר חזרה ל Froyo עם ה Bootloader הנכון,

יש בעמוד שלהם ב-XDA(יש אותו בעמוד הקודם של הדיון הזה בהודעה של omrij)

הורדה גם לקרנל שאפשר לצרוב דרך ODIN.

צרוב קרנל ותתקין את ה-ROM שלהם דרך CWM, יותר פשוט מזה אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יצא להתקין את ה CM 7.1 האחרון?

זה תמך לי בעברית בצורה מלאה "מהקופסא"!

זה תמך מההתחלה בעברית בצורה מלאה "מהקופסא"

בהחלט מומלץ, הרבה יותר מהרום הרשמי של סמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...