איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא)

Screw_Master

Recommended Posts

כלומר, לא משנה מה אני אקנה היום, תהיה תמיכה רק לעוד גג שנתיים? כל כמה זמן מתעדכנת גרסת ה-ARM? לא שווה יותר לקנות אחד שמתבסס על גרסה שהרגע יצאה, ואז בעצם להרוויח את הזמן הכי ארוך של תמיכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף אחד לא יכול להיות בטוח כמה זמן תחזיק חומרה ,אבל לקנות בדרג הגבוהה עם מעבד חד ליבתי זה דבר מומלץ במיוחד לא עם המחירים של המכשרים החדשים (למעט הSGS II שלו יש באמת מחיר גבוהה .. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שהמחירים שלהם לא גבוהיים כול כך ממכשירי הHigh End האחרים ,במיוחד לא בחברות הסלולר לדוג' שם בארצות הברית . הSGS II זה מכשיר יוצא דופן שסמסונג פשוט חושבת שהיא טובה יותר מכולם אז היא מרשה לעצמה לדפוק מחיר למכשיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ונדהמתי. לשלם אלפי שקלים עבור מכשיר שלא יקבל עדכון אחרי שנה - שנה וחצי? איזה מן דבר זה? שוק סמארטפונים זה ביזיון ומסחטת כסף. צעצועים למבוגרים. וגוגל זה אותו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להבין אנשים שקשה להם להבין. לעיתים משמש הרבה יותר מסתם צעצוע.

בעיקר לשוק העסקי, אני למשל עם המכשיר החכם שלי קודם כל עובד.

שולח מיילים, קובע פגישות, מנהל לו"ז, אנשי קשר בצורה נוחה וקלה.

אפילו לסביבה שלי אני יכול להתחבר, לנהל שרתים ולהתחבר למערכות ניטור תקלות בזמן אמת.

אם יש זמן, אז קצת Angry Birds בערב :P

את הסדטונט מכשיר כמו ה-SGS יכול לשמש כנגן להעברת זמן בנסיעות, אפשר אפילו לקרוא איזה ספר.

כמו כן, לנהל באופן מלא את הלו"ז ואנשי הקשר בתיבת ה- שלו ובחלק ממוסדות הלימוד גם להסתנכרן

למערכת של אותו מוסד(טוב נו, האחרון שבהם אני לא בטוח שקיים. ואם לא קיים, צריך להיות קיים :smile1:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ונדהמתי. לשלם אלפי שקלים עבור מכשיר שלא יקבל עדכון אחרי שנה - שנה וחצי? איזה מן דבר זה? שוק סמארטפונים זה ביזיון ומסחטת כסף. צעצועים למבוגרים. וגוגל זה אותו חרא.

מצד אחד אני מסכים - זה מעצבן שטלפון אחרי שנה מפסיק לקבל עדכוני גירסה (אפשר לספור על יד אחת את המכשירים שקיבלו/יקבלו יותר מעדכון אחד)

מצד שני - לפעמים זה עדיף - תראה מקרה עם האייפון 3G בשדרוג לגירסה 4 - הוא פשוט לא היה מספיק חזק חומרתית לגירסה הזאת

אם אתה רוצה מקסימום עדכונים (וגם זה לא הרבה כנראה) - רק טלפון ישירות מגוגל / אפל

זה יספק לך שני עדכונים לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שכן, אבל אל תשכח שהוא יצא הרבה לפני (במונחי סמארטפונים ומחשב) ה-NS.

אני היתי הולך היום על ה-NS גם בגלל התמיכה, גם בכלל ה-NFC וגם בגלל העדר בעיות ה- וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקהילה בSGS יותר גדולה, אבל היא הרבה יותר מוגבלת

אין יותר מדי מה שהם יכולים לעשות בקשר לרומים - חוץ מלעשות קצת מודים לרומים של סמסונג

בנקסוס הכל פתוח, אז הם יכולים לבנות בקלות רומים מAOSP (ובגלל זה CM7 לSGS נראה כמו שהוא נראה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כשנה וקצת קנינו לבת זוגתי מיילסטון. היות ואני הייתי זה שמופקד על לדאוג שהוא יעבוד כל הזמן, וכמה שיותר טוב, יצא לי להכיר אותו לעומק ופשוט התאהבתי.

אז התחלתי לחסוך גם. עד שסיימתי לחסוך המיילסטון 2 היה בדרך, אז חיכיתי. שקלתי גם את הHTC Desire Z, אבל הוא היה אמור לצאת עם נעילה כמו של המיילסטון, אז אין שום סיבה לקנות אותו כשיש מיילסטון 2.

הDZ יצא, והנעילה נשברה כלא היתה. החלטתי שאין שום סיבה ללכת על מכשיר נעול כשיש מכשיר מאד דומה ופתוח לחלוטין.

הלכתי על הG2 וקיבלתי אותו לידי לפני יומיים. סה"כ 1555 ש"ח.

לגבי נקסוס S, לא בחרתי בו כי אין חריץ הרחבה, ואי אפשר לדעת מה קורה עם המודול . לגבי הSGS, לא אהבתי את איך שהוא נראה, ולא אהבתי את זה שאין P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... טוב, עכשיו יגיע מטר של שאלות על ה-NS. הוא קטן יותר מה-SGS? חוץ מעדכונים ישירות מגוגל, איזה עוד יתרונות יש לו?

לאיזה נעילה אתה מתכוון? ולגבי ה-NS, האם צריך לפרוץ אותו ל-Sim Free או שהוא יקבל בקלות את הסים של הטלפון הנוכחי שלי?

השוואה של הפרטים הטכניים של שניהם מראה שהם די דומים... גרסת האנדרואיד ב-NS עדכנית יותר, השאלה היא אם לשניהם יש חינמיות שאני יכול להוריד?

ל-NS יש גם , שזה גם חשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי, מלבד כל נושא העדכונים מול ופלאש במצלמה, בשאר הפרמטרים או שהוא זהה ל-SGS

או שהוא גרוע יותר(אין כרטיס הרחבה לזכרון SD למשל).

לדעתי בנעילה, הוא התכוון שזה נעול למפעילה סלולרית מסויימת ולא Sim Free.

לגבי אפליקציות, לשניהם יש גישה ל Market, אז מן הסתם שכן(למעשה כל מכשיר תהיה לו גישה לאותן האפליקציות :)).

אולי זאת שאלה שקצת תעצבן פה אנשים, אבל למה ננעלת על אנדרואיד? תכניס גם למשוואה.

מה שכן, עם הביטוח שמציעים עליו, הייתי מציע לחכות עד אחרי השחרור כדי לקנות אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...