רוצה לעבור לKubuntu - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעבור לKubuntu

Ratcatcher

Recommended Posts

בניגוד לווינודס, לא אוסף זבל על המחשב.

לא קיים מצב ש"כולם מתקינים את אותו הDLL בגירסאות שונות".

לכן אני לא מוצא סיבה הגיונית לבצע התקנה חדשה של ,ולא פשוט למתוך את הקיימת על כל ההארדיסק.

אבל אם בכל זאת אתה מתעקש, תבדוק אם הדוק שלך עושה בוט במחשב אחר.

או שתנסה מדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. דווקא Kubuntu? אומנם היא הפצה מאוד יפה ויזואלית, אבל היא מפוצצת באגים, לפחות זה מה שאני זוכר מהנסיון שלי איתה.

2. ההתקנה של Kubuntu נתקעת? או שפשוט העכבר לא עובד? אם אתה עולה כ-Live CD/DOK האם זה אותו הדבר?

3. אם ההתקנה לא נתקעת יכול להיות שזה בעיה של דריבר של עכבר \ לוח אם \ בקר . אי אפשר להתקין עם שימוש במקלדת בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש באג בדרייבר של כרטיס המסך שמגיע אם קובונטו בגרסה הזאת. בלינוקס קיימת טכנולוגיה חדשה יחסית שנקראת KMS, והיא גורמת לפעמים לתקיעות במחשבים מסוימים

כדיי לבטל KMS, בתפריט של ההפעלה של ה אמור להיות מקש שאתה יכול להקיש כדיי לערוך את התפריט. בתוך האפשרות שאתה מעלה בדרך כלל תמצא שורה ארוכה של kernel, ותוסיף בסוף שלה nomodeset

תבדוק אם בתפריט יש אפשרויות כמו Old X / Old Display וכו

מצתרף ל Multicore. אם הקובונטו עובד אין סיבה שתחליף אותו. פשוט תעיף את הכוננים של וינדוס, תפרמט אותום ל ext3 או ext4 ותעשה מהם כונן home גדול. את כל זה אתה יכול לעשות מתוך ה kubuntu שמותקן במחשב ולא צריך דיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]אל תשתמש בUnetbootin!!!!!!

http://www.linuxliveusb.com/[/glow]

אני חושב שאתה מתכוון ל WUBI ולא UnetBootin

התוכנה WUBI מאפשרת להתקין לינוקס מתוך וינדוס, וגורמת לעיתים קרובות להרס אחת או 2 מערכות ההפעלה

התוכנה UnetBootin מאפשרת ליצור התקנה שעובד בצורה זהה ל CD התקנה ומתקין את המערכת באותה דרך, ולא עושה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על KDE אז הייתי ממליץ לך להתקין mint KDE

היום יצאה גירסה Julia 10 KDE

לפי דעתי הפצת הלינוקס הכי טובה

כמו שאמרתי לכמה אנשים... הצוות של הMINT ממש סוג של חלאות... הורידו מכל מיני מקומות במערכת את השם והחליפו עם שלהם..

אני מתכוון שממש יש חוסר קרדיט בכל מיני איזורים במערכת.[br]פורסם בתאריך: 24.02.2011 בשעה 00:01:42

אני חושב שאתה מתכוון ל WUBI ולא UnetBootin

התוכנה WUBI מאפשרת להתקין לינוקס מתוך וינדוס, וגורמת לעיתים קרובות להרס אחת או 2 מערכות ההפעלה

התוכנה UnetBootin מאפשרת ליצור התקנה שעובד בצורה זהה ל CD התקנה ומתקין את המערכת באותה דרך, ולא עושה בעיות

גם התוכנה הזאת עושה התקנה על אבל בצורה יותר יעילה, מהירה,נוחה מUnetbootin המעפן הזה..

ואפשר לעשות גם persistence...

unetbootin רק אכזב אותי כל פעם...

לא לגעת בזה אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש באג בדרייבר של כרטיס המסך שמגיע אם קובונטו בגרסה הזאת. בלינוקס קיימת טכנולוגיה חדשה יחסית שנקראת KMS, והיא גורמת לפעמים לתקיעות במחשבים מסוימים

כדיי לבטל KMS, בתפריט של ההפעלה של ה אמור להיות מקש שאתה יכול להקיש כדיי לערוך את התפריט. בתוך האפשרות שאתה מעלה בדרך כלל תמצא שורה ארוכה של kernel, ותוסיף בסוף שלה nomodeset

תבדוק אם בתפריט יש אפשרויות כמו Old X / Old Display וכו

רגע זה קורה בכרטיסי מסך חדשים?

שמתי את הקובונטו במחשב עם HD5450 והיו הפרעות מפחידות בתצוגה, זה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות ב KMS נראות בדרך כלל כמו מסך תקוע אם או ללא עכבר, מסך שחור שניתן לעבוד ממנו לקונסולים ובחזרה אבל לא רואים בו כלום, מסך שחור בכללי, תקיעה כללית של המחשב (לפעמים לדים בלוח המקשים עושים פלאשים = "מסך כחול" גרסאת לינוקס) בזמן שהוא עולה

ארטיפקטים נראה לי יותר כמו דרייבר או הגדרות לא נכונות ב xorg.conf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...