רוצה לעבור לKubuntu - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעבור לKubuntu

Ratcatcher

Recommended Posts

שלומות,

במחשב הנייד שלי מותקנים ב Duel boot גם WIN7 וגם Kubuntu 10.10. אני רוצה לעבור סופית לKubuntu.

הבעיה היא שכשאני מנסה לעשות BOOT דרך הDOK, הוא עולה ונתקע אחרי שמופיע הסמן של העכבר.

חשבתי אולי לנסות לפרמט את המחשב לחלוטין ולנסות ככה, אבל אמרו לי שרוב הסיכויים שזה לא יעבוד.

אז מה הקטע שהמחשב נתקע כשהוא מנסה לעלות דרך הDOK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לפרמט את המחשב שלי שיהיה חלק נקי ובתול.

ואז אני רוצה להתקין KUBUNTU.

על הDOK יש את גרסת הISO של Kubuntu 10.10.

אני יודע שאפשר להתקין דרך ה-DOK או לצורך העניין דיסק שצרוב עליו Kubuntu, את המערכת ותו"כ לפרמט את המחשב.

הבעיה היא שכשאני עושה BOOT לDOK הוא נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אבל האמת שאני לא מבין למה זה נחוץ לך אם המערכת כבר מותקנת?

כי אני רוצה לפרמט.

ואני לא רוצה להתקין סתם בשביל להתקין עוד פעם .

אני רוצה להתקין רק לינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה התבלבלת פה במשהו או מסביר את זה בצורה לא מובן.

יש לך כבר לינוקס מותקן על הדיסק הקשיח אז למה להתקין אותו שוב מחדש? תמחק את המחיצה לש ותקצה אותה ללינוקס.

אחרי אתה פשוט יכול לערוך את התפריט של GRUB ופה נגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה התבלבלת פה במשהו או מסביר את זה בצורה לא מובן.

יש לך כבר לינוקס מותקן על הדיסק הקשיח אז למה להתקין אותו שוב מחדש? תמחק את המחיצה לש ותקצה אותה ללינוקס.

אחרי אתה פשוט יכול לערוך את התפריט של GRUB ופה נגמר הסיפור.

אני באמת לא מבין מה לא ברור פה.

יש לי מלא ג'אנק על המחשב ובמקום להתחיל למחוק דברים והכל אני רוצה לפרמט. כאילו ההארד דיסק בתול.

כדי לעשות את זה יש שתי דרכים:

1. להכניס את הדיסק של WIN7 לעשות ריסט, להגיד לו לעשות פורמט והתקנה מחדש ואז אחרי זה להתקין שוב kubuntu ולהתחיל לעשות את כל מה שאתם אמרתם.

2. להכניס את הדיסק של kubuntu לעשות ריסט, להגיד לו לעשות פרומט והתקנה מחדש. יענו לחסוך את כל השלבים המיותרים.

הבעיה היא שכשאני עושה את שלב שתיים המחשב נתקע כשמופיע העכבר, אני יכול להזיז את העכבר ולא קורה כלום.

איך אני פותר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר להתקנה של פה? אתה יכול לעשות הכל גם עם ההתקנה של . מחיקת טבלאת מחיצות והגדרת מערכת קבצים אלו לא פעולות שבכלל מחייביות לביצוע מהתקנה של מערכת הפעלה.

יצא לך כבר להתקין בעבר מDOK במחשב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מראש מתנצל על העצבים בתגובה הזו.

אתם בכלל קוראים מה שאני כותב????!?!?!?!??!?!

בפעם ה214837612649812649123659871632598619875619805689017560135, אני לא מצליח להפעיל את המחשב כשאני עושה ריסט דרך הDOK או CD או נמלים סיבירות או כל דבר שהוא לא הכונן הקשיח.

אני רוצה להתקין אחרי שאני מפרמט את המחשב שלי.

אולי בהסבר הזה תבינו:

אני רוצה לפרמט את המחשב. לא אמור לעניין אתכם למה.

כדי לעשות את זה יש כמה דרכים:

1) להכניס את הדיסק של WIN, לעשות ריסט ולהגיד לו לפרמט. אבל אז אחרי זה הוא יתקין WIN - אני לא רוצה את האופציה הזו.

2) להוציא את הHDD להכניס אותו למחשב אחר במצב SLAVE לפרמט אותו, להחזיר אותו לנייד ואז לנסות להתקין - מעדיף שלא לעשות את זה.

3) להכניס דיסק/DOK עם ISO של למחשב לעשות ריסט ואז להגיד לו לפרמט ולהתקין - את זה אני רוצה.

עכשיו בגלל שאני רוצה את אפשרות 3. אני מכניס את הדיסק/DOK למחשב עושה ריסט, אומר לו להתקין לינוקס ואז הוא מעלה את המסך עם הנקודות מתחת ללוגו. מופיע הסמן של העכבר וזה נתקע ככה, אני יכול להזיז את העכבר וזהו.

את מה שמודגש אני מבקש שתפתרו לי.

זאת הבעיה תפתרו, לא יודעים איך גם הולך. אבל חלאס עם התגובות שלא קשורות לכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה יכול לפרמט את המחשב דרך ההתקנה של מבלי להתקין אותו.

דבר שני, הבעייה שאתה מתאר קשורה למשהו לא תקין שם - ההתקנה על ה-DOK תקולה, הרד דיסק עם שגיאות

ואולי גם תקול.

תנסה להוריד ISO חדש ואח"כ תבדוק שגיאות בדיסק ותריץ MEMTEST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...