תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית - עמוד 20 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית

shibby15

Recommended Posts

קצת באיחור אבל עדיין

קניתי ת hd212pro לפני שבועיים ככה רציתי לדעת מה יש לכם להגיד עליהם בעיקרון אני שומע הרבה טראנס פסיכודלי פיני

אני עם כרטיס קול מובנה של הלאן פארטי ... מה אתם אומרים היה שווה תקניה ?

תגידו קצת פרטים על האוזניות האלה כי לצערי לא היה לי זמן לחפש הרבה עליהם לפני הקניה (קניתי אותם ב 340 מחיר יחסית טוב לארץ הבנתי)

קראתי פה ושם יום לפני ודיברתי עם חבר שהמליץ לא משהו רציני..

אה ואני משחק משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 304
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-212 בסדר גמור. לא טובות מדיי למחיר שלהן, אבל נותנות את הסחורה. ה-פיאיכס100 מעולות לניידים. המחיר של שתי האוזניות האילו בארץ הן פשוט שחיטה.

ואם כבר כולם מתחדשים, גם אני אוסיף :)

רכשתי לפני ימים ספורים סט AKG K340 שיצאו מייצור לפני 20 שנה שמשתמשות בטכנולוגייה דינאמית ואלקטרוסטטית יחד (יתרון של שני העולמות, באס דינאמי, פירוט של אלטרוסטטי) כרגע הן שוכבות אצל דודים בארה"ב, עד שנמצא דרך זולה ובטוחה להביא אותן לארץ :).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט משבחים אותן, והן כרגע לא פחות ולא יותר נמכרות במחירים גבוהים יותר ממה שדרשו עליהן חדשות לפני 20 שנים! אני מצרף שני עלוני פרסום של החברה מהשנים שבהן האוזניות שווקו אם מישהו מעוניין. אני בהחלט מצפה בקוצר רוח לקבלת החבילה לביתי, ואז בשעה טובה אם הכל יילך כמו שאני מתכנן אני אמכור את ה-A900 ואקנה את ה-W100. שתיהן של אודיו טכניקה, חברה שלמדתי לאהוב, וממה שהבנתי, ה-W100 שהופסק ייצורן יהיו עליית מדרגה מול ה-A900 (המעולות גם כך).

עריכה:

אחד הקבצים גדול מדיי, אז אני מרף רק את הקובץ הקצר יותר :)

Anatoli.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט משבחים אותן, והן כרגע לא פחות ולא יותר נמכרות במחירים גבוהים יותר ממה שדרשו עליהן חדשות לפני 20 שנים! אני מצרף שני עלוני פרסום של החברה מהשנים שבהן האוזניות שווקו אם מישהו מעוניין. אני בהחלט מצפה בקוצר רוח לקבלת החבילה לביתי, ואז בשעה טובה אם הכל יילך כמו שאני מתכנן אני אמכור את ה-A900 ואקנה את ה-W100. שתיהן של אודיו טכניקה, חברה שלמדתי לאהוב, וממה שהבנתי, ה-W100 שהופסק ייצורן יהיו עליית מדרגה מול ה-A900 (המעולות גם כך).

עריכה:

אחד הקבצים גדול מדיי, אז אני מרף רק את הקובץ הקצר יותר :)

Anatoli.

יש ל-akg גם מעץ, לא?

ד"א אתה אתה שומע איתן רק בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי קודם כל תתחדש

ועכשיו כמה דברים.

א. אם אתה רוצה יש לדוד האהוב את הפרוספקט הזה פיזית

ב. יש לך מושג מאיזה סדרה שלך -לפי מה שהבנתי מאביעד ישנם שני גירסאות לאוזנית הללו

ג.תפנה אליי בפרטי

ד. הייתה פעם לAKG סדרה של שלושה מעץ אבל היא לא הצליחה משני המובנים-איכות ומכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן בחור, אשמח לקבל את הפרוספקט מדוד שלך בהזדמנות (אולי אצל אביעד :) ).

ממה שאני הבנתי, ישנן 3 גרסאות ולא רק שתיים. אני עוד לא יודע איזו שלי, ברגע שאקבל אבדוק (אולי, זה לא ממש מעניין אותי כרגע). ההבדלים אינם קיצוניים, אלא יותר בכיוון של עוצמת הבאס פחות או יותר וקצת שינויים מינוריים. כל אחת מהגרסאות היא מעולה.

פנה אתה אליי בפרטי :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו עזובי הקיר?!
:silly: הייתי חייב :)

בכל אופן, הבאתי הרגע את ה-K340 מקרובים מראשון לציון שהסכימו להביא אותן ממיו-יורק. אני מאוד מרוצה. האוזניות במצב חדש לגמרי! מה שכן, 400אוהם לא בא ברגל, הן חייבות מגבר! בקרוב אני מקווה שנשיג משהו נחמד שיחזיק אותן עד שיבוא המגבר הרציני יותר בעוד מספר חודשים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:silly: הייתי חייב :)

בכל אופן, הבאתי הרגע את ה-K340 מקרובים מראשון לציון שהסכימו להביא אותן ממיו-יורק. אני מאוד מרוצה. האוזניות במצב חדש לגמרי! מה שכן, 400אוהם לא בא ברגל, הן חייבות מגבר! בקרוב אני מקווה שנשיג משהו נחמד שיחזיק אותן עד שיבוא המגבר הרציני יותר בעוד מספר חודשים.

Anatoli.

אפשר כמה תמונות? ואם יש לך עוד ציוד אז למה לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...