תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית - עמוד 18 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית

shibby15

Recommended Posts

הוא בהחלט רק מגביר (בתאוריה. מעשית והא משנה את הצליל וכל אחד מחפש צליל אחר). אך הגברה היא מעבר לעוצמה חזקה יותר. הגברה דואגת לזרם ומתח עקביים בהתאם לצורך בתדר (עכבה). ככל שהמגבר יוכל לעמוד בתחום רחב יותר של התנגדויות ללא כניסה לעיוותים וללא איבוד עוצמה, הצליל יהיה קרוב יותר לאות שנכנס אל המגבר.

ציטוט של עצמי מדיון אחר בו נשאלה אותה השאלה (אם תריץ חיפוש השאלה הזו נענתה כמה וכמה פעמים).

במקרה של ישנה חשיבות גדולה יותר לעניין של לעמוד בעומס שכן ברמקולים מדובר על זרמים גבוהים הרבה הרבה יותר ולכן יש צורך בספק חזק פי כמה, ובמעגל הגברה חזק יותר שמסוגל בין היתר ןלעמוד בעכבה נמוכה הרבה יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 304
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של עצמי מדיון אחר בו נשאלה אותה השאלה (אם תריץ חיפוש השאלה הזו נענתה כמה וכמה פעמים).

במקרה של ישנה חשיבות גדולה יותר לעניין של לעמוד בעומס שכן ברמקולים מדובר על זרמים גבוהים הרבה הרבה יותר ולכן יש צורך בספק חזק פי כמה, ובמעגל הגברה חזק יותר שמסוגל בין היתר ןלעמוד בעכבה נמוכה הרבה יותר.

Anatoli.

הבנתי! תודה :xyxthumbs: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli.

אין לכל מגבר נקודה שבה הוא כבר "נחנק"??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. מגבר טוב יוכל לעמוד גם בזרמים גבוהים פי כמה מהזרם הגבוה ביותר שהוא ייאלץ לעבוד איתו בתנאים קשים מאוד.

ובלי שום קשר, גם אם המגבר לא מתוכנן להספקים גבוהים כל כך. מגבר טוב צריך לדעת לפחות להביא את הצרכן החשמלי שלו לכדי מיצוי מבחינת עוצמת קול מופקת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אחת ולתמיד. כל זקוקות למקור (כרטיס קול לדוגמא) ומגבר טובים בכדי להישמע בשיאן! השאלה עד כמה זה ישפיע על כל אוזינות. הגראדו פחות רגישות מרוב האוזניות ברמות הגבוהות, אך הן בהחלט יתנו לך לשמוע כל פגם בכרטיס הקול שלך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כללי מדיי. אין רשימה ספציפית, יש המון חברות טובות. חלקן יותר וחלקן פחות. כל אחת מהן טובה בעיניו של מישהו אחר.

אם יש לך צורך במגבר כלשהו אתה מוזמן לפתוח דיון לנושא הזה בלבד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

אתמול קניתי את הDT880 . הבעיה היא שאין לי לא מגבר ולא כרטיס קול טוב, אלא כרטיס מובנה של הלוח אם, לכן רציתי לשאול אותכם משהו:

1. האם מגבר רמקולים יכול לשמש כמגבר גם כן?

2.איזה חלק עדיף לקנות לפני - מגבר , או כרטיס קול?

3. על איזה כרטיס קול אתם ממליצים, והאם אני באמת ארגיש בהבדל ניכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, קראתי קצת בעניין מגברי האוזניות ותהיתי לגבי עניין מסויים.

כרגע אני מתשמש באוזניות סנהייזר 280 המחוברות למערכת סטריאו שלי, אשר מחוברת למחשב (Computer OUT to stereo IN).

האם המערכת סטריאו משתמש "ככאילו" מגבר? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...