מעוניין לקנות מחשב חדש כולל ציוד הקיפי בסכום של 12 אלף ש"ח! - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מחשב חדש כולל ציוד הקיפי בסכום של 12 אלף ש"ח!

ithamar21

Recommended Posts

יש לי את הU2311H של ואני יכול להעיד שהוא מצוין ולדעתי הוא המסך הכי משתלם היום בתקציב הזה (הוא עולה על ה2333T של Samsung) אלא אם כן אתה רוצה להוציא יותר מ2000 ש"ח על מסך. כמו שאמרו למעלה יש לו חיבור DVI ובשביל כבל פשוט יעשה את העבודה. אני חושב שלבחור מסך לפי חיבור זה או אחר (בעיקר כשזה DVI==>HDMI) זה שיקול מוטעה. אגב, המפרטים שהרכבתי מוצלחים יותר מהמפרט בעמוד הזה למעלה או מהמפרט בסוף העמוד הקודם, אבל כאמור זה לשיקולך.

אוקי אתה צודק אני יקח אותו!

לגבי מעבד אתה לא חשוב שעדיף לקחת I7 2500K?

ולהוריד את הכרטיס קול?

בשביל מה הכרטיס קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאתה מתכוון לi7 2600K. שים לב להבדלים במחירים בין I5 2500K שעולה 1066 ש"ח http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=2329 לבין I7 2600K שעולה 1571 ש"ח http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=2330. עם כל הכבוד לI7 2600K, הוא רחוק מלהצדיק את התוספת של יותר מ500 ש"ח על פני הI5 2500K.

הכרטיס קול 7.1 במפרט הראשון שבניתי חזק משמעותית מהכרטיס קול שמובנה בלוח אם, והוא נועד כדי להפיק את המירב מממערכת הרמקולים Z-5500 (העוצמתית ביותר בשוק נכון להיום) שהמפרט כולל. במידה ואתה בוחר ברמקולים צנועים בהרבה כמו במפרט השני שהרכבתי למשל, אין צורך בכרטיס קול מעבר לכרטיס המובנה בלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אבל מה המשמעות מבחינת ביצועים בין ה I7 ל 5?

האם OC ל I5 ישתווה ל I7 בסטוק או יעבור אותו?

ועוד לא החלטתי כלום כי אני רואה שבאמת אינטל לוקחים בביצעוים במיוחד במשחקים!

עוד שאלה לגבי הלוח אם ששמת לי איך הוא מבחינת ביצועים ל OC ומה הנתונים שלו SATA וכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקירור של Scythe Yasya אפשר להגיע עם I5 2500K ל4.7GHZ בקלות ואף יותר. אתה יכול לראות השוואה בין המעבדים כאן http://www.anandtech.com/bench/Product/288?vs=287 ולהתרשם מהביצועים של המעבדים בביקורת שהייתה עליהם באתר http://hwzone.co.il/reviews/mb/sandy_bridge_review/6.

הלוח P67A-UD3 מהמפרט השני שהרכבתי מותאם לאוברקלוק וכאמור אפשר להגיע איתו לתוצאות המדוברות. לעומתו, אם אתה מעוניין בSLI כמו במפרט הראשון שהרכבתי הלוח המתאים הוא P67A-UD4 וכמובן שגם איתו אפשר להגיע לאוברקלוק משמעותי. שני הלוחות תומכים בUSB 3.0, ויש להם מספיק חיבורי SATA 2 וSATA 3. אתה יכול להתרשם מהשוואה ביניהם כאן http://www.gigabyte.com/products/comparison/list.aspx?ck=2&pids=3651,3648.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה רבה אחי על ההשקעה וההסברים!

אני ילך על המפרט הראשון שהעצת

ותגיד כדאי לקחת 2TB F4 או שלעשות RAID עם שניים של F3 1TB?

עוד שאלה לגבי עכבר ומקלדת אני מעדיף את אלה:

Logitech G9x Laser Mouse Gaming

Saitek Cyborg Keyboard

ואיך הפאד הזה:

Razer Vespula Mouse Pad

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף כונן יחיד של 2T שגם זול יותר מכיוון שהיתרון של המהירות בRAID 0 לא משתלם לעומת הסיכון שאם יש קריסה אתה עלול לאבד את כל המידע וקשה יהיה לשחזר אותו.

בקשר לציוד ההיקפי, שים לב שבמקלדת שבחרת אין עברית. לגבי הפאד, אם אתה רוצה ללכת על הטופ אז SX תהיה הבחירה האולטימטיבית, אבל קח בחשבון שהמחיר מרקיע שחקים. אגב, בתקציב שלך כדאי לשקול גם איכותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף כונן יחיד של 2T שגם זול יותר מכיוון שהיתרון של המהירות בRAID 0 לא משתלם לעומת הסיכון שאם יש קריסה אתה עלול לאבד את כל המידע וקשה יהיה לשחזר אותו.

בקשר לציוד ההיקפי, שים לב שבמקלדת שבחרת אין עברית. לגבי הפאד, אם אתה רוצה ללכת על הטופ אז SX תהיה הבחירה האולטימטיבית, אבל קח בחשבון שהמחיר מרקיע שחקים. אגב, בתקציב שלך כדאי לשקול גם איכותיות.

אוקי אחי.

לגבי מקלדת גם עכשיו אני עם ה G15 בלי עברית אני מקליד עיוור.

לגבי הפאד מה שרשמתי מספיק וגם יותר מידי אפילו.

אז אחי תוכל להכין לי מפרט סופי של מה שהחלטנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו ינעל כבר את השירשור גדוש הספאם והקישקושים הזה. צורם בעיניים לראות מה שהולך פה.

מזמין מפרטי טרולים שכוללים מעבדי 2600K לגיימינג, 580 בודד בקרוב ל-3K יחד עם לוח UD4 באלפייה, שהתירוץ הוא בטח.. אולי הוא ירצה

להוסיף עוד 580 בעתיד... ::) צורב מתפרק וספק FSP ב-500 שקל, קירור של TT ב-350 שקל לסוקט 775, קשיח מהסידרה הירוקה כי השמירה על כדור הארץ תלויה בנו! ולקינוח מסך LED ב-1400 שקל.

אבל אחרי הכל, מפרט מושלם בשבילו!.

מילא מפרטי ביזבוז טיפשיים שיהיה לו לבריאות, אבל מי שלא יודע לבנות מפרטים שפשוט יחסוך מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו ינעל כבר את השירשור גדוש הספאם והקישקושים הזה. צורם בעיניים לראות מה שהולך פה.

מזמין מפרטי טרולים שכוללים מעבדי 2600K לגיימינג, 580 בודד בקרוב ל-3K יחד עם לוח UD4 באלפייה, שהתירוץ הוא בטח.. אולי הוא ירצה

להוסיף עוד 580 בעתיד... ::) צורב מתפרק וספק FSP ב-500 שקל, קירור של TT ב-350 שקל לסוקט 775, קשיח מהסידרה הירוקה כי השמירה על כדור הארץ תלויה בנו! ולקינוח מסך LED ב-1400 שקל.

וחבל שהוא לא העלה את התקציב בעוד קצת כי אז הוא היה יכול לקבל הרכבה ב-50 שקלים בלבד.. אחרי הכל מפרט מושלם בשבילו!.

מילא מפרטי ביזבוז טיפשיים שיהיה לו לבריאות, אבל מי שלא יודע לבנות מפרטים שפשוט יחסוך מאיתנו.

אז אחי אם אתה כל כך מבין למה שלא תעזור ותבנה לי מפרט בתקציב הזה?

בזבזני או לא זה כבר אני יחליט!

אם כסף הייתה הבעיה לא הייתי משקיע אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להימנע ממפרט מנופח מפרופורציות ולא קשור למציאות כמו זה מלמעלה, אתה בטוח שאתה מעוניין ברמקולים של Z-5500 שמסוגלים להפיק 500W ולהרעיד לך את הבית? אתה בטוח שיש לך צורך בשני HD6950 שעם פתיחה שלהם זה למעשה של HD6970 בזמן שנכון להיום HD6950 יריץ כל משחק על Very High? אתה בטוח שיש לך צורך בSSD ענק של 120GB ויותר? אתה נעול על הציוד ההיקפי שבחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להימנע ממפרט מנופח מפרופורציות ולא קשור למציאות כמו זה מלמעלה, אתה בטוח שאתה מעוניין ברמקולים של Z-5500 שמסוגלים להפיק 500W ולהרעיד לך את הבית? אתה בטוח שיש לך צורך בשני HD6950 שעם פתיחה שלהם זה למעשה של HD6970 בזמן שנכון להיום HD6950 יריץ כל משחק על Very High? אתה בטוח שיש לך צורך בSSD ענק של 120GB ויותר? אתה נעול על הציוד ההיקפי שבחרת?

שמע SDD מספיק 80 אני חושב.

לגבי רמקולים אני חושב שזה באמת הכי איכותי שיש גם אם אני לא שם גבוהה אז כן וגם הם אלחוטיים אם אני לא טועה נכון?

וכן לגבי הכרטיסי מסך כן אני רוצה שניים אחי!

אז בקיצור נעשה ככה רק תוריד את ה SDD ל 80-70 ככה משהו כזה מספיק לי בשביל WIN7 לא?

זה הכל אחי רק תעשה לי סדר ומפרט עם כל מה שסגרנו תודה אחי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסים להסביר לך שאין שום תועלת במעבד חזק במשחקים של היום, אז מה ההבדל בין 2500K-2600K לבין ה1100T במשחקים ? מנסים להסביר לך שיש בעיה עם הצ'יפסט של , ועדיין אתה מקשיב לאנשים שלא יודעים כלום. אין לי מילים בכלל על המפרט האחרון :facepalm:, אין הבדל בין CF HD6950 ו 2600K לבין CF HD6950 ו 1100T!!!!!!!! במשחקים אין בכלל הבדל, אבל כשיצאו משחקים שתומכים ב6 ליבות או יותר ה2600K יתקשה להפעיל אותם שלא נדבר על ה2500K שאין לו ליבות מדומות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בקשה אחת - פליז פליז פליז..

יש מצב שאחרי שאתה רוכש את המערכת הסופר דופר מגניבה ויקרה שלך (לטוב ולרע, ולמען גילוי נאות אני יותר בכיוון של לרע).. אתה מעלה לפורום פה שנוכל לראות אותה??? :)

אני מת לראות אותה...

ככה כל אחד פה יוכל פחות או יותר להתרשם אם זה היה כדאי או לא (למרות שאני דיי יודע מה התשובה) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת ניראה לכם שZ-5500 מספק 505W ? אני בטוח שהוא מספק חצי מי זה, עם בכלל. אתה בכלל יודע מזה 250W ? זה לא רק מרעיד את כל הבית, זה גם מרעיד את כל הבניין, שלא נדבר על 505W שיפוצץ לך את החלונות בבית, אתה חושב שאפשר לשמוע על 505W ? ישרפו לך האוזניים מי העוצמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...