Bulletstorm - דיון מקדים - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bulletstorm - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:errrr: :errrr: :errrr: :errrr: :errrr:

יותר מידי משחקים ואין לי כסף לקנות את כולם. למה MK, DNF, BRINK, RAGE, KILLZONE 3 וכל שאר המשחקים חייבים לצאת השנה :-\

יש לי איזה 20 עמודים של הזמנה מוקדמת ואני לא יודע מה לבחור :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בבוקס שעה במשחק. לא הבנתי מה עושים מהמשחק הזה.

באמת כיף לכם ללכת ישר ולהרוג כמה שיותר אנשים בלי מחשבה? מה הקטע?

אין עלילה. הולכים קדימה והורגים. האנימציה של הדמויות גרועה ולא מתאימה לסטנדרטים של היום, ועל ההתחלה רואים שהמשחק לא מלוטש. דופקים כל שניה סצינות ומנסים בכוח לתת אווירה קולנועית :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקי יריות היום נעים לרוב בין 4 ל 8 שעות משחק, חלק קטן מאוד עובר את ה 8. במדרך כלל משחקי עולם פתוח ארוכים יותר, BORDERLAND דיי נדיר באורך שלו אבל גם הוא לא בדיוק SHOOTER, הוא יותר משחק H&S בגוף ראשון עם רובים :lol:

אם אתה רוצה משחק בסגנון של Bulletstorm וארוך אז אמורים לצאת השנה 2 כאלה SS3 (בעזרת השם) ו DUKE NUKEM שאמור להיות 15-18 שעות (והוא גם מהיוצרים של BORDERLAND).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישחק כבד קצת על המערכת שלי, עןבד על מקסימום עם בערך 30 עד 35 FPS עם תקיעות קצת , לא חלק ממש, יש אפשרות לכוון שם איכות על בנוני ואז זה עובד על 55 FPS בממוצא אבל גם עם תקיעות קלות , בסך הכל מישחק יפה , אבל עם הרבה דם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתכם הגרפיקה במחשב לא במיטבה(וגם קצת קירטועים, גם כשאני מוריד הגדרות) או שזה רק אני? אני משחק על 1920X1200, הגדרות הכי גבוהות ו 8 AA.

ראיתי את המשחק ב360 ובפס3, ובמחשב זה נראה די אותו דבר, לרוב יש שיפור רציני במחשב ...

גם המשחק אמנם סבבה אבל ציפיתי לקצת יותר, חסר בו משהו ..

לפחות קרייסיס 2 יוצא חודש הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...