Bulletstorm - דיון מקדים - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bulletstorm - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קיצר אז לא יודע למה אצלי אני מקבל ברזולוציה של 1920X1200 בין 26-30FPS .. והכרטיס לא כזה מתאמץ..

ובנוסף יש קו אלכסוני באמצע התמונה בזווית מצלמה מסוימת..

הקו האלכסוני בעצם מבטל מחצי מסך את ה-postprocessing \ אפקטים. מסתבר שהבעייה מוכרת והיא נוגעת אך ורק לכרטיסים מסדרה hd6xxx

בשילוב המנוע המחודש UE3.5. הרבה כבר התלוננו. אפשר להתגבר על זה עם tweak לקובץ ini אבל מדובר בפשרה על גראפיקה או ביצועים...

http://www.bulletstormforum.com/bulletstorm-pc/500-diagonal-half-screen-post-processing-bug.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טוב שסוף-סוף אני יכול לשחק בנוחות ובכיף משחק FPS במחשב עם פאד של 360 ולא להרגיש אידיוט.. עכשיו שיש AIM ASSIST נורמאלי כשמחברים גיימפאד המשחק פשוט תענוג. ;D

כמה שלנסות לשחק BLACK OPS בסינגל עם פאד של 360 כשכולך מרוח על הכיסא היה נחמד, לכוון בלי AIM ASSIST היה סיוט... לא מבין מה הייתה הבעיה של TREYARCH להוסיף AIM ASSIST ברגע שמחברים גיימפאד או להיפך מה היה ההגיון להוסיף תמיכה בגיימפאד כשבלי AIM ASSIST זה פשוט USELESS FEATURE בBULLETSTORM העניין תוקן =D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך היית משחק FPS מרוח על הספה בסלון שלך בלי AIM ASSIST?

כשבדקתי את הדמו של המשחק זה היה בשכיבה ובלי AIM ASSIST ו TARGET LOCK (שיחקתי ב PS3). ברור שזה פחות נוח אבל זה אפשרי. במחשב אני בכלל לא רואה צורך בזה, העכבר והמקלדת עושים עבודה הרבה יותר טובה :nixweiss:

בקשר לרטט, הרבה פעמים גרם לידים שלי להיות חצי רדומות במהלך המשחק :lol: גם אין לו כל כך חשיבות במשחקי יריות, יותר הוסיף במשחקים כמו TEKKEN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה בדיוק העניין שbulletstorm הוא לא הכי FPS שבעולם, אם אתה מוסיף את הקטע של הבעיטה והleash אתה מקבל פה ארקייד חזק שפשוט דורש גיימפאד.

בוא נגיד ככה, אני האחרון שבעולם שיגיד שגיימפאד זה יותר נוח בשוטרים לשחקנים חדשים, כי תקופת ההתרגלות ארוכה משמעותית ממקלדת ועכבר, אבל פורטים מקונסולות בד"כ ממש מהנים יותר עם גיימפאדים. לא יודע למה. אולי כי האוייבים מחטיאים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שהתחלתי לשחק עם פאד ואז עוד קניתי את הפאד של 360 הבנתי שבכל משחק חוץ מFPS במולטיפלייר כיף ונוח יותר לשחק עם גיימפאד באיזה תנוחה שבא לך, רוב המשחקים הם גם ככה פורטים מ360 שנועדו למשחק עם גיימפאד... ::)

ואני שחקן מאד ותיק בCOD ומשחק עם DEATHADDER 3.5G, ובכל זאת בכל שאר המשחקים אני משחק עם פאד של 360 אז.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...