אינטרנט לפי כמות תעבורה בקנדה (ניראה ממש רע) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט לפי כמות תעבורה בקנדה (ניראה ממש רע)

Internal

Recommended Posts

http://arstechnica.com/tech-policy/news/2011/01/canada-gets-first-bitter-dose-of-metered-internet-billing.ars?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

אחרי שראיתי את הכתבה הזאת פתאום האינטרנט שלנו בישראל ניראה לי ממש טוב ונדיב , מסכנים הקנדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו יבואו אנשי האשליה ויסבירו לכם שזה טוב, והלוואי אצלנו.

שוב פעם זאת לא אשליה, באינטרנט ללא הגבלה הספקית לא מחוייבת לכלום, AKA איטי לך? - לך תזדיין.

אם הספקית מגבילה אותך, היא מחוייבת לספק מהירות מינמאלית(עקב זאת יש גם סעיף "הגבלה" בכל חוזה רק שזה לא נאכף).

ושוב השאלה היא האם אתה תיהיה מוכן למשל לשלם על טלפון ללא הגבלה תוך לקיחת סיכון שבשעות העומס למשל לא תוכל לחייג או לקבל שיחות כיוון שהשירות עמוס? ככל הנראה שלא. זה ממש לא בעיה מבחינת הספקית למשל לספק מהירות נמוכה לגלישה + מהירות גבוהה וודאית עם הגבלת רוחב פס. הבעיה היא שהציבור לא מוכן לזה, והוא משלם ביוקר. בסופו של דבר הסבתאות שמשלמות 100 שקל ולא מורידות כלום מסבסדות אנשים שמורידים כמה מאות GB בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר הסבתאות שמשלמות 100 שקל ולא מורידות כלום מסבסדות אנשים שמורידים כמה מאות GB בחודש.

והסבתאות שמשלמות אלפי שקלים ביטוח בשנה ולא נוסעות אף פעם מסבסדות אנשים שנוסעים כל היום.

סיסמאות קטנוניות של צרות עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק אחד בסטים שקול ל-8 עד 10 ג'יגה, 60 ג'יגה בחודש יספיקו לך רק אם אתה גולש לבדך באינטרנט (כלומר אין לך משפחה לדוגמא) ולא משחק משחקי . אצלנו במשפחה (4 אנשים) שלא מורידה סרטים\משחקים בצורה לא חוקית, לא יורדים מ-80 ג'יגה בחודש :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מעודכן בנושאי ביטוח. תרים טלפון לחברת הביטוח שלך ותבקש לבטח שנוסע רק 5,000 ק"מ לשנה ובתוך העיר. תתפלא איזה מחירים תקבל...

אני אשמח לפגוש חברת ביטוח כזו.אמא שלי בת 60+ עם שעושה לא הרבה יותר קילומטראז' והיא משלמת כמעט אותם סכומים שאני משלם

(על רכבים דומים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לפגוש חברת ביטוח כזו.אמא שלי בת 60+ עם שעושה לא הרבה יותר קילומטראז' והיא משלמת כמעט אותם סכומים שאני משלם

(על רכבים דומים).

כל חברת ביטוח, אבל הפוליסה מגבילה אותך בק"מ אתה עובד ב1 ואתה לא "מכוסה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(על רכבים דומים).

תרים טלפון לסוכן הביטוח שלך ותשאל - אני מבטיח לך שאתה תופתע. כמעט לכל חברות הביטוח יש תוכניות לנסועה שנתית נמוכה מוכחת. (נסועה - קילומטראז', סך הקילומטרים שכוסו על ידי בזמן מסוים).

[br]פורסם בתאריך: 1.02.2011 בשעה 10:52:20

אז שכולם ישלמו תחזוקה על כבישים לפי שימוש והכבישים יהיו ריקים רוב הזמן וללא שימוש.

כיף להיות אזרח גאה במחלבת תשתיות.

זה גם מה שאמרו על כביש 6 ומנהרות הכרמל. לפי מצב הפקקים שם לא נראה לי שהנבואה הזו התגשמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם זאת לא אשליה, באינטרנט ללא הגבלה הספקית לא מחוייבת לכלום, AKA איטי לך? - לך תזדיין.

אם הספקית מגבילה אותך, היא מחוייבת לספק מהירות מינמאלית(עקב זאת יש גם סעיף "הגבלה" בכל חוזה רק שזה לא נאכף).

אני לא בטוח שזה חובה שאם הספקית מגבילה אותך לX תעבורה פר חודש היא מחוייבת לתת לך מהירות מנימלית. וגם אם כן, מי אמר שזאת מהירות מינימלית ראלית?

לכן, AFAIK, בשתי השיטות אתה מוזמן ללכת להזדיין אם איטי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...