** ניצני מהפיכה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** ניצני מהפיכה?

Cheif

Recommended Posts

לקוחות עם טלפון אנדרויד\איפון מחוייבים בחבילת 1 מגהביט לפחות? זה סוג של בדיחה?:nixweiss:

חוץ מזה הייתי רוצה להציץ בפוליסת שימוש לרעה שלהם. ההבטחה ל"ללא הגבלה" מספקת באופן תאורטי כמות DATA לא רעה. איך הם יעצרו אנשים מלהפוך את הטלפון למודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוחות עם טלפון אנדרויד\איפון מחוייבים בחבילת 1 מגהביט לפחות? זה סוג של בדיחה?:nixweiss:

חוץ מזה הייתי רוצה להציץ בפוליסת שימוש לרעה שלהם. ההבטחה ל"ללא הגבלה" מספקת באופן תאורטי כמות DATA לא רעה. איך הם יעצרו אנשים מלהפוך את הטלפון למודם?

בחוזה שאתה חותם איתם יש סעיף שאומר שבמידה ונפח התעבורה שלך גדול מידי הם רשאים להוריד לך את המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- 70 שקלים אני מקבל בשיטה החדשה mbit וכמות תעבורה בלתי מוגבלת.

כרגע אני משלם גם כן 70 שקלים ומקבל 1 GB תעבורה, במהירות שנעה עד כ- 3-4 mbit...

לא ברור מה עדיף. אני לא יכול ממש כרגע להשתמש ב- כמודם למשך כל החודש, או כמעט בכלל. מהמכשיר עצמו אני לא הורדות אז מהירות מעבר ל- mbit לא מעניינת אותי. לאחר השינוי אני כן יוכל להשתמש במכשיר כמודם, אבל לא לצורכי הורדות, אלא רק לגלישה ומיילים, שזה גם משהו.

לא ברור לי מה עדיף... אבל כמובן כולם צועקים ומתבכיינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני חושב שזה צעד בכיוון ההפוך...

בהרבה פורומים, טוקבקים ובלוגים נתקלתי בשאלה / בקשה / דרישה לשנות את שיטת התמחור מחבילות המבוססות על מהירות הגלישה לחבילות נפח - תשלום עפ"י נפח תעבורה - מסיבות שונות - "סתימת" רוחב הפס, המשתמשים ה"שפויים" מסבסדים את המשתמשים הכבדים וכד'.

סלקום, משום מה, עושה את המעבר ההפוך - כלומר מחבילות מבוססות נפח לעבר חבילות מבוססות קצב.

לדעתי היה יותר טוב לו (ושאר החברות) היו משיקות יותר חבילות נפח במחירים שפויים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם סלקום תעשה כמו הספקיות וה"עד מהירות XXX", יכנס חזק לפועל. מה שיקרה זה שהאינטרנט הסלולרי יזחל והחברה תמשוך לקוחות לשדרג מהירות (ואח"כ יבוא ה- Private וה- Gamer...).

מבחינתי מהירות שטובה ל- Streaming מספיקה לי בתור משתמש בחיבור המודם הסלולרי לנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בדיוק מה שבאתי להגיד. אני לא רואה צורך ביותר משימוש ביוטיוב באינטרנט הסלולרי. אני לא רוצה לשלם 100 ש"ח על סלולרי

או להתחיל לעקוב אחרי הצריכה שלי. אני לא מוריד סרטים, לא משחק ברשת. מספיק לי לקרוא קצת חדשות, מיילים, יוטיוב ומדי פעם

להוריד כמה . אני חושב שקצב של 80-90 MBps יספיק לי כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחוזה שאתה חותם איתם יש סעיף שאומר שבמידה ונפח התעבורה שלך גדול מידי הם רשאים להוריד לך את המהירות.

לא במקרה הזה - כאן אין אותיות קטנות ואין מגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הנושא הוברר באופן חד משמעי מול נציג של חברת סלקום מתוך ידיעה שהשיחה מתועדת.

2. תציץ בדף של סלקום לגבי הנושא - כתוב שם במפורש "נפח גלישה: ללא מגבלה" ואין שם כוכביות או אותיות "קטנות".

http://www.cellcom.co.il/shop/internet/cellular/pages/default.aspx?WT.ac=internet_Revolution_588x260_AS3.swf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...