זה מריח כמו שיווק רשתי... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה מריח כמו שיווק רשתי...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חטיפי אוסם אכן מזיקים לבריאות בטווח הארוך, המוצר ששמעת עליו אם כן מזיק לבריאות ואינו משתלם.

"הפוני הבוער", "מישמיש פאלפול", ו"עודשקרכלשהוא" לא נמצאים אפילו בדירוג ה-100 הסוסים הטובים בעולם, לכן הטענה שהבאת חסרת תועלת.

זה נכון מאוד, השאלה היא האם אתה מסוגל להגיע לזה. זה שאנשים מתלוננים שמישהו ניסה לדחוף להם סיפור שהם ייתעשרו מהשקעה של שעתיים בחודש וכמה מאות שקלים באופן חד-פעמי, הם לא מבינים דבר אחד - החברות הן לא אלה שאשמות, אלא האנשים.

אבל חברות מרוויחות מאותם אנשים ואם תשים לב שבהרבה פעמים זה לא מגיע ככה סתם אלא מתובל בשקרים וכזב.

אתה מעלה פה דברים כגון " האם אתה מסוגל להגיע לזה".

יש לי דרך בטוחה להתעשר, וואלה אח שלי גיבור תוך יום אחד אתה נהפך למולטי מליונר ולא אתה לא צריך שום דמי חברות ושום כלום.

כך פלטופ או כלשהו, גש לבנק הקרוב ותשדוד אותו.

האם אתה מסוגל להגיע לזה?

אז שיווק רשתי חוקי וואללה יש מעטים שזה משתלם להם וואלה יש אפילו חברות עם מוצרים אמיתיים כגון הרבל לייף.

מה אתה מנסה להגיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שנפל בפח, במקרה של מוצרי ניו סקין, אני יכול להגיד שזהו מקצוע שגובל ברמאות.

אתה פשוט בונה את הארמון שלך על גבם של אחרים.

אם למשל מישהו גייס מישהו ואותו מגוייס שילם כסף ויתאכזב לגלות שמדובר ברמאות, הוא ירמה את חבריו לפחות כדי להחזיר את הכסף, כי הוא לא רוצה להרגיש פראייר.

אני שילמתי 1500 ש"ח והפסדתי אותם לצערי, נשאר לי כמובן מזכרת ולא יותר.

בהתחלה ניסיתי לשכנע חברים להצטרף, אפילו בני משפחה ואז ברגע האחרון חזרתי בי והחלטתי לספוג את ההפסד וללמוד מזה לקח.

הסתכלתי על חצי הכוס המלאה - לפחות זה יחסית סכום קטן בניגוד לאחרים שהולכים על סכומים של 5K ומעלה...

כמובן שאת החבר שגייס אותי מחקתי אותו מהפייסבוק ומהחיים שלי.

לצערי יש ישראלים שממשיכים לדפוק את חבריהם בשביל כסף, זה בערך למכור את החבר שלך...

שיטה עם הרבה לכלוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל אני פשוט מתקשה להבין.

אני הוא אור, תלמיד תיכון בן 18, בתחילת דרכו בחיים עוד לפני .

לפי הבנתי הרבה שלמדתי בגיאומטריה, כדי שצורה תיהיה משולש (או פרמידה) עלייה לכלול בסיס, 3 קודקודים ו2 שוקיים:

triangle1.jpg

זהו מצב המתאר את שיטת הפרמידה שעובדת בשיווק הרשתי, החדשים למטה, עם חור בכיס ותקוות שווא, בהם מבטיחים להם כי כולם יכולים להגיע לקודקוד העליון, שם יש וילה וכסף רב, עם חיים קלים.

כדי שהצורה הזאת תיהיה משולש חייב להיות לה בסיס-כלומר, חייבים להיות חלשים, אף פעם לא יהיו מאה אחוז תנאים טובים, כמו בצורה הזאת:

imagesCA5ZD70S.jpg

בצורת הקוו הישר כולם נמצאים באותה רמה, זה המצב הקסום שהשיווק הרשתי מבטיח לנו?

אבל למה להם להישאר ביחד? הם בדיוק באותה הרמה, אין מישהו שימשוך אותם למעלה, המוצר שלהם כנראה טוב אז עדיף שכל אחד יעבוד בנפרד ויתחרה אחד בשני לא?

אה... רגע.... בשיווק רשתי אין מוצרים טובים, לכן על כולם לעבוד ביחד ולרמות אחד את השני כדי להגדיל את המשולש כדי שהקודקוד יהיה יותר גבוהה, וכדי שהבסיס יהיה יותר רחב (יותר מפסידים ונפגעים). :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה SPAM בזה? זה תורם לדיון יותר מכל תגובה אחרת, רק בלי מילים(ולמעשה כל תגובה שלי עם תמונה אי פעם נועדה להעביר פואנטה חד וחלק).

התמונה עם הילד מ "תעביר את זה הלאה" היא תמציתו של הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם הספאם (ואני מתייחס בעיקר למי שמעלה ללא מלל), למי שיש תגובות לעניין הוא מוזמן להוסיף אותן.

למה ספאם? תמונה אחת שווה אלף מילים

חוץ מזה ממה שהבנתי (או שזה רק אצלי) כל הודעה הנכתבת בפורום כללי לא נכנסת למניין ההודעות של האדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיידו - אין ספק ששיווק הוא חשוב, אבל שיווק היה קיים משחר ההיסטוריה עוד לפני שהיו קיימים אנשי שיווק.

בימי הביניים לדוגמא - בעל המלאכה גם היה היצרן וגם שיווק את מרכולתו בשוק או בחנותו שבעיר.

בהמשך שהתפתחו חברות גדולות יותר - הם פתחו מחלקות שיווק ונוצרו משרות שכל תכליתן שיווק. לחילופין החברות ביצעו מיקור חוץ לחברות אחרות שעסקו באופן בלעדי בשיווק. יצירת מקצוע של איש שיווק נבעה מהאבולוציה של הכלכלה, אבל השיווק היה קיים הרבה לפני שהוגדר מקצוע כזה והעולם התקדם היטב עוד לפני הופעתו.

עכשיו יש חברות שיווק שמשווקות שיווק. פטנט לא נורמלי. תסלח לי - אבל זה לא תורם שום דבר להתפתחות המין האנושי. אני שמח שזה תורם לכיס הפרטי שלך, אבל אל תתיימר לומר שאתה עוסק באיזה מקצוע נעלה או בעל תרומה כלשהי לחברה. גם המוצרים שאתה משווק את השיווק שלהם (הרבהלייף) הם לא בדיוק תרופה לסרטן. אל תקשקש לי על אומגה-3, הנושא עדיין בבדיקה וחוץ מזה - אין לאומגה-3 שלך שום יתרון על עוד מיליון תכשירים דומים בשוק.

משום מה - אף חברת תרופות "אמיתית" לא משווקת את המוצרים שלה ב-MLM אלא בשיטות שיווק "מסורתיות".

ברגע ששיטת מכירות זו הגיעה לארץ, הישראלי הממוצע פשוט הוטרף מהפוטנציאל (הרחבת ארגון = כסף), ובמקום "לבזבז זמן" על למיין ולכוון, הוא פשוט ירה באוטומט לכל הכיוונים.

זאת ועוד - MLM לא רק זכה לביקורות נוקבות בישראל, אלא גם בארה"ב. גם בארה"ב אתה רואה מודעות פרסומת בדיוק בסגנון הישראלי - אנשים בלונדינים מחייכים שמספרים איך הם מרוויחים אלפי דולרים בחודש בלי להתאמץ ולפעמים אפילו בלי לצאת מהבית. המציאות כמובן שונה והטענות הנשמעות דומות לאלו שתשמע כאן בישראל.

שוב פעם, תהנה מהכסף, אני בטוח שאתה עושה יותר מרובנו ואתה אחד מאבני הפינה של ה-MLM בארץ, אבל אל תצפה להערכה והוקרה על פועלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...